Nemanot vasara pietuvojusies brīdim, kad savu pienākumu pildīšanas stafetes kociņu tā sagatavojusies nodot rudenim, lai nākamais gadalaiks godam uzsāktu savu darbu. Ja tā padomā, tad vasara šogad, šķiet, bija īpaši centīga.

Netrūka daudz pelēcīgu un lietainu dienu, līdz ar to nepameta sajūta, ka mēs jau laikus tikām gatavoti tam, ka pēc vasaras patiešām būs rudens. Aprunājoties ar paziņām, daudzi atzīst, ka šovasar tā arī ne reizes nav bijuši jūrmalā, lai palaiskotos baltajās jūras smiltīs: atvaļinājumā tā sakritis, ka laikapstākļi nav bijuši labvēlīgi, savukārt, kad saulīte tomēr lutinājusi, iznācis būt darbā.

Tomēr garšu, krāsu un emociju piepildījuma šovasar arī bija gana. Savas dienas mēs veidojam paši, un viss ir atkarīgs no mums, cik piepildīti gribam dzīvot un cik daudz krāsu esam gatavi izmantot ikdienas paletē. Manuprāt, viens no šīs vasaras krāšņākajiem notikumiem neapšaubāmi bija Dziesmu un Deju svētki, kas daudziem dāvāja siltu laimes sajūtu, burtiski aplipinot visus ar savām pozitīvajām emocijām. Nedz lieti, nedz vēji netraucēja visiem būt vienotiem un sarunāties vienā valodā, ko dēvē par dziesmas un dejas valodu. Daudzi piekritīs, ka tas bija pasākums ar spilgtu pēcgaršu. Tāpat arī svētdien Latvijas izlases basketbolistu gūtā uzvara, kas izrāva prieka asaras, emociju uzplūdus, burtiski uzspridzināja sociālos tīklus, jo puiši ar savu dramatisko uzvaru pierādīja, ka Latvija var. Basketbolisti aizvadīja skaistu spēli, kutināja nervus, cik vien varēja, taču pirmo reizi vēsturē pārspēja Tokijas olimpisko spēļu vicečempioni. Nebūt ne vienkāršā cīņā Latvija uzveica Franciju, iekļūstot Pasaules kausa TOP 16. Pacietība un nogaidīšana, līdz pretinieks sabruks, vainagojās ar uzvaru. Latvijas fani neapšaubāmi atkal demonstrēja, ka ir labākie, daloties ar savām uzvaras emocijām un pārņemot arī Latvijas hokeja fanu tradīciju – pie Francijas vēstniecības nolikt ziedus. Augusta izskaņa veiksmīgi pārvērsta par basketbola svētkiem! Pilnīgi neticami! Turam arī tālāk īkšķus par Latvijas izlasi! Un atkal jau viens spilgts šīs vasaras piepildījums.

Kas jums vispirms nāk prātā, aizdomājoties par to, kāda šogad ir bijusi jūsu vasara? Ļoti ceru, ka labo sajūtu ir krietni vairāk par kādām nebūšanām. Ielūkojoties kalendārā, tas spītīgi vēsta, ka nedēļas izskaņā pamazām pārslēgsimies citā domu plūdumā, jo piektdien klāt jau 1. septembris – jaunā mācību gada pirmā diena. Skolas solos sēdīsies skolēni, lai gūtu jaunas zināšanas un virzītos pretim iecerētajam. Īpašas emocijas piedzīvos pirmklasnieki un viņu ģimenes. Kā redzams, krāsu palete joprojām turpina būt koša un piesātināta, lai arī rudens vējiem un lietiem noteikti labpatiksies ieviest tajā savas korekcijas.

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: