Sirsnīgi sveicu jūs Ventspils pilsētas 726. dzimšanas dienā! Ventspils svētkos mēs tiekamies katru gadu. Bet katru reizi tas notiek it kā no jauna, jo Ventspils pilsētas attīstība nekad neapstājas. Mana Ventspils noskaņa patlaban ir rosība un prieks, jo arī šogad mēs visi kopā esam izvirzījuši mērķus un tos īstenojuši: labiekārtojuši pilsētu, atbalstījuši talantīgus sportistus, bijuši atvērti jaunām investīcijām un parūpējušies par nākotni.

Pilsētas asinsrite nav iedomājama bez tai būtiskām artērijām, un mēs Ventspilī esam atvērti jebkura veida efektīvai un pārdomātai uzņēmējdarbībai. Ir patiess prieks gan par uzņēmumiem, kas jau ilgstoši un veiksmīgi strādā Ventspilī, gan arī par tiem, kas jaunas darbavietas radījuši nesen. Šogad darbu uzsācis modulārās būvniecības uzņēmums Forta Modular un šokolādes fabrika Pobeda Confectionary, bet jau rudenī plānojam atklāt Tehnoloģiju centru.

Arī šī gada centrālais sporta notikums pasaulē nav iedomājams bez Ventspils līdzdalības! Pārdomāti ieguldījumi sporta tehniskās bāzes infrastruktūrā ir veicinājuši ventspilnieku interesi par sportu un fiziskām aktivitātēm. Mēs varam pamatoti lepoties, ka desmit Ventspils pašvaldības atbalstīti sportisti ir izcīnījuši tiesības pārstāvēt Latvijas valsti 31. Vasaras olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro.

Arī nākotnes talanti nav aizmirsti, un skaidrs, ka par savu nākotni jārūpējas mums pašiem. Tāpēc plānoti turpinām ierīkot bērnu rotaļu laukumus katrā pilsētas rajonā un iekšpagalmā. Šogad tos papildināja krāšņais rotaļu laukums Brīnumzeme Žāžciemā. Bet – lai svētku prieks vēl ilgi atgādinātu par sevi, jau tradicionāli esam sarūpējuši dāvanu ventspilniekiem un pilsētas viesiem: atjaunotajā Lielajā laukumā tiks atklāta unikāla strūklaka Fregate «Valzivs», ko projektējis vācu arhitekts Deivids Kuks.

Ikvienam ventspilniekam mūsu pilsētas svētkos novēlu labu veselību, dzīvesprieku, stipru ģimenes kopību, jaunus izaicinājumus un ambīcijas to sasniegšanā! Mīļie pilsētas viesi – paldies, ka apciemojat mūsu pilsētu un baudāt prieku tajā! Priecīgu Dzimšanas dienu mums visiem! Lai darbīgs un veiksmīgs gads!

Komentāri (0)

  • 0
    Vpr 04.10.2021, 22:05:25

    Čuguna lējējs

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: