Ventas Balss, 24. janvāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Festivāls Tatjanas diena 20. reizi pulcēja Ventspilī autordziesmu cienītājus. Gadiem ejot, festivāla popularitāte nevis mazinās, bet gluži pretēji – pieaug. Par to liecināja divu festivāla koncertu skatītāju pilnās zāles.

Pagājušajā nedēļā Rakstnieku un tulkotāju mājā sanāca bariņš jauniešu no vairākām Ventspils skolām, lai piedalītos angļu rakstnieka un pasniedzēja Kristofera Rouza vadītā radošās rakstniecības nodarbībā.

Ventspils seniori no jaunās Saeimas un valdības sagaida lielāku ieinteresētību un rūpes par vecāko paaudzi. Līdz šim organizācijām, kas pārstāv pensionāru intereses, nav izdevies nodibināt kontaktus ar tagadējo labklājības ministri.

Noslēgumam tuvojas Ventspils pludmales glābšanas stacijas ēkas un vēsturiskā glābšanas torņa remontdarbi Medņu ielā 42. Atjaunotās telpas un torni, kas kļuvis par neatņemamu mūsu pilsētas vēstures liecību, plānots atklāt vasaras sezonas sākumā, kad pludmalē jau 25. reizi mastā tiks pacelts Zilais karogs.

Toma Markusa Salnāja vārds Ventspils basketbola lauciņā vairs nav svešs. Tomam ir ne tikai iespaidīgs augums, viņš ir arī pietiekami emocionāls un profesionāls spēles laukumā, kas liek viņam pievērst uzmanību. Šis būs stāsts par vienu no mērķtiecīgajiem Ventspils jauniešiem, kuram ļoti patīk tas, ko viņš dara.

Ventas Balss arhīvs

3. februāris
2. februāris
31. janvāris
27. janvāris
26. janvāris
24. janvāris
20. janvāris
19. janvāris