Ventas Balss, 21. jūnijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ar grandiozu pasākumu sestdien atzīmēta vēl viena objekta atklāšana, ar kuru noteikti var lepoties Ventspils un ventspilnieki. Pirmajā dienā zinātnes centru VIZIUM apmeklēja vairāk nekā 2500 cilvēku, bet ekspozīciju apskatīja 713 pieaugušie un gados mazāki apmeklētāji.

Ar daudz plašāku piedāvājumu atpūtai pie dabas durvis no jauna vēris Ventspils Briežu dārzs. «Ģimenei, dzīvniekiem, atpūtai draudzīga vieta» – tā par sevi saka Briežu dārza veidotāji.

Par pilsētas čempioniem basketbolā pēc piecu gadu pārtraukuma atkal kļuvuši Baltijas Ekspreša basketbolisti, kas finālmačā pieveica iepriekšējo divu gadu uzvarētājus Ventspils Tehnikumu.

Ar subkultūru pētnieci LĪVU ZOLNEROVIČU tiekamies maijā, viņai rezidējot Rakstnieku un tulkotāju mājā un strādājot pie grāmatas par hipiju kustību. Sastapt savu lasītāju sarunai lemts tieši saulgriežos – iepinot pasaules vainagā mīlestību, brīvību un mieru.

Līgo diena un Jāņi ir svētki ikvienā latviešu ģimenē. Īpaši pagodināti ir tie svinētāji, kuriem kompānijā ir pašiem savs Jānis. Pirmssvētku laikā tiekamies ar Jāni Bergmani – tārgalnieku, kas dzimis Engurē, bet strādā Ventspilī un Liepājā.

Ventspils Augstskola izsludinājusi atklātu starptautisku konkursu uz rektora amata vietu piecu gadu periodam. Pašreizējam augstskolas rektoram Kārlim Krēsliņam, kurš amatā ir kopš 2017. gada, šogad beidzas pilnvaru termiņš.

Ventas Balss arhīvs

1. jūlijs
30. jūnijs
28. jūnijs
21. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
14. jūnijs
10. jūnijs