Ventas Balss jautā

Kam vajadzētu atrasties centra apaļajā kioskā?

00:00 | 24.03.2026

  • Ātrās ēdināšanas uzņēmumam
    255 no 1110 23%
  • Suvenīru kioskam
    286 no 1110 26%
  • Ziedu bodītei
    61 no 1110 5%
  • Preses tirdzniecības vietai
    424 no 1110 38%
  • Cits variants (rakstīt komentārā)
    84 no 1110 8%
Komentāri (37)
Rādīt vispirms:
Riteņvadītājs
20.04.2026, 21:48:58
R
Riteņvadītājs
20.04.2026, 21:48:58

Visu veidu uzkodas, lai man ērti ar riteni piebraukt un ātri paķert kādu uzkodu.

0
Ziņot redaktoram
Gerda
20.04.2026, 19:11:50
G
Gerda
20.04.2026, 19:11:50

Kafijas veikaliņam

0
Ziņot redaktoram
man soma ir vodka bet kus nesaki mentiem
20.04.2026, 09:20:18
M
man soma ir vodka bet kus nesaki mentiem
20.04.2026, 09:20:18

trakomaja ar apbedisanas davan kartem

0
Ziņot redaktoram
nu tas pizgets sita pateikt
18.04.2026, 21:05:47
N
nu tas pizgets sita pateikt
18.04.2026, 21:05:47

dzemdibas centru pilns ar kastretiem bomziem

1
Ziņot redaktoram
man soma ir vodka bet kus nesaki mentiem
20.04.2026, 09:15:22
M
man soma ir vodka bet kus nesaki mentiem
20.04.2026, 09:15:22

juu

0
Ziņot redaktoram
Anonīms
18.04.2026, 09:37:57
A
Anonīms
18.04.2026, 09:37:57

KAM TIE SUVENĪRI ?Tie suvenīri ir katrā veikalā pilna ventmalu lemberga hūtē kam viņi intresē?!

0
Ziņot redaktoram
svarigaka persona pilseta
15.04.2026, 23:12:36
S
svarigaka persona pilseta
15.04.2026, 23:12:36

Nakts klubs!

2
Ziņot redaktoram
Anonīms
18.04.2026, 09:38:31
A
Anonīms
18.04.2026, 09:38:31

😂

0
Ziņot redaktoram
Anonīms
14.04.2026, 07:26:27
A
Anonīms
14.04.2026, 07:26:27

Coffee shop, garšīgām kafijām, tējām un citiem dzērieniem. Un ideāli gan vasarā, gan ziemā. No rītiem un vakaros pastaigu laikā.

5
Ziņot redaktoram
Anonīms
14.04.2026, 14:10:51
A
Anonīms
14.04.2026, 14:10:51

Jā, ar gardām karstmaizītēm, bulciņām, kruasāniem. Būtu ideali

5
Ziņot redaktoram
ventspilnieks 36,7
15.04.2026, 10:32:55
V
ventspilnieks 36,7
15.04.2026, 10:32:55

Varat jau pieteikties uz īri un sākt vest šurp cepeškrāsnis, karstās vitrīnas, ledusskapjus, kafijas mašīnas, trauku mazgājāmās mašīnas ... varbūt to būdu var izstiept pa visu aleju :D

1
Ziņot redaktoram
Iedzīvotājs
13.04.2026, 11:27:48
I
Iedzīvotājs
13.04.2026, 11:27:48

Tūrisma informācijas centrs

8
Ziņot redaktoram
Ineta Ateni
11.04.2026, 08:41:39
I
Ineta Ateni
11.04.2026, 08:41:39

Pa dienu būs grūti ar autostāvvietām. Var kaut ko kas strādās pēc 17....

2
Ziņot redaktoram
ventspilnieks 36,7
11.04.2026, 14:40:59
V
ventspilnieks 36,7
11.04.2026, 14:40:59

Pēc 17 tur ir tukš un kluss.
Mums ir promenāde, tirgus, lielais laukums, viziums bet nav vecpilsētas centra. Līdz ar ko nav cilvēku, nav biznesa, izņemot humpalas. Kuldīgas iela ir tranzīta un nav kājāmgājējiem domāta. Viss ir kautkur izmētāts pa malu malām. Cilvēki nospļaujas un brauc uz Kuldīgu, kur viss ir saprotami.

4
Ziņot redaktoram
žoriks
08.04.2026, 19:27:42
Ž
žoriks
08.04.2026, 19:27:42

Normāls nakts alko autlets būtu kakraz...

9
Ziņot redaktoram

Aptauju arhīvs