-
Tās ir daudzveidīgas, pieejamas dažādām vecuma grupām
-
Tūristiem pieejamā infrastruktūra ir pietiekama, vietējiem iedzīvotājiem iespēju pietrūkst
-
Ir ko darīt, bet arī vēl ir, kur augt
-
Izvēle ir ierobežota, pārāk vienveidīgi un ātri apnīk
-
Neizmantoju aktīvās atpūtas iespējas pilsētā
Komentāri (2)
Ja gribet aktīv atpūsties,tad ir vaidziks nofraktet kād puppig Mamzel,abgādat krietn Porcij šķaidit Špirkt un Užavniek.Tad varet intensīv atpūsties,le zinat.
tu mesla gabals ir idiots