Lembergs: «Atklātās prezidenta vēlēšanas ir veiksmīga komunistu pieredzes pārņemšana»

Komentāri (6)

 • -3
  Jānis Kalniņš 20.06.2019, 12:28:45

  Lai arī tā būtu. Tikai Lemberga kungs, nesalīdziniet totalitāru valsti, kāda bija PSRS, ar demokrātisku valsti! Pēc Jūsu sacītā iznāk, ka saeima ir demokrātija iekš demokrātijas! Tātad tautas vara izbeidzas līdz ar vēlēšanām. Tas nozīmē tikai lielāku plaisu starp tautu un valdību. Atklātas prezidenta vēlēšanas saeimā taisni ir demokrātijas - tautvaldības garantija, jo tagad deputātiem ir jāatskaitās visas tautas priekšā, ne tikai savu partijas lobiju un bosu priekšā!

  Tālāk - Jūsu iebildumi pret Levitu ir ļoti politiski angažēti. Mums bija divi ZZS pārstāvji prezidenta amatā - vai kaut vienam no viņiem bija tautas cieņa, vai kaut viens no viņiem prata pārstāvēt valsti pietiekoši cienīgi? Un kādēļ prezidentam būtu jāzin OIK specifika? Toties ZZS pārstāvji Reizniece salaida nodokļu reformu pilnīgā grīstē, Emsis savulaik Latvija panāca visneizdevīgākos iestāšanās noteikumus ES, visu lauksaimniecības politiku Latvijā ZZS vadītā ministrija pilnīgi salaida grīstē.

 • -4
  Jānis Kalniņš 20.06.2019, 12:39:05

  Neesmu Vīķes Freibergas fans, bet viņa prata ļoti godam pārstāvēt Latvijas valsti! Un šajā brīdī es izvēlos par ārzemēs dzīvojošu cilvēku, jo viņi tomēr prot skatīties mazliet tālāk par savu pīļu dīķi un savu villu. Un tā tautības pieminēšana vispār ir nesaprotama. Nu un kas tad ir latvietis? Latvieši ir ļoti jauns etnoss, kas izveidojies tikai ap 16. gadsimtu, saplūstot dažādām ciltīm ar krietnu vācu, poļu, zviedru, krievu un pulka citu tautu piemaisījumu. Man māte ir poliete, bet es sevi uzskatu par latviešu kultūrai piederīgu! Levits kultūras ziņā ir krietni lielāks latvietis par daudziem šeit augušajiem bāleliņiem, kuri nav ne Blaumani, ne brāļus Kaudzītes, ne citus lasījuši, kuri nevar bez fonogrammas nodziedāt valsts himnu, kuriem nav ne jausmas, ko tad īsti paveikuši Jāzeps Vītols un Alfrēds Kalniņš!

 • -2
  krustmateflorence 25.06.2019, 14:43:04

  Latvijas prezidentiem ir gaužām maza vara rokās dota,lūk no tā arī simtiem problēmu valstī rodas.
  Bet vispār,lai tauta ievēl valsts prezidentu,tauta labāk zinās kam uzticēt valsts vadīšanu.
  Līdz šim -tikai Vaira Vīķe Freiberga,bija cienīga ieņemt šo augsto valsts amatu.

 • -3
  otrakeda . 01.07.2019, 17:05:58

  Jānis Kalniņš
  Tagad Tu runā sakarīgi!
  Tik nesaprotu-jūs ko, esat uz nažiem ar mazo "runci zābakos"?
  Tevi ko "uzmeta",vairāk nav darbiņa mūzicenē?
  Skaidrs..paliki ārpusē-maizeskaste aizvērās..
  tagad gribās Tev runāt no "sirds pilnības"

 • 0
  Jānis Kalniņš 10.07.2019, 23:24:48

  Latviešiem reizēm ir dīvains skatījums uz lietām - ja nepiekrīti bez ierunām kādas personas viedoklim, tad esat uz nažiem! Lemberga kungam ir tiesības uz savu viedokli, man uz savu. Ja šeit ir dota iespēja komentāros izteikties, tad, ja to dara korekti, kādēļ gan nē? Nedomāju, ka savos izteikumos esmu aizskāris kādu personiski. Mums ir pilnīgi normālas savstarpējas cieņas pilnas attiecības, kuras gan neizslēdz viedokļu dažādību. Mēdz teikt, ja divi cilvēki domā pilnīgi vienādi, tad tas nozīmē, ka viens no viņiem nedomā nemaz.

  Nu un attiecībā uz Ventspils mūzikas skolu - es tur nekad neesmu strādājis, līdz ar to nekādā veidā nevarēju palikt "ārpusē". Savu maizīti nopelnu pamatā savā uzņēmumā. Pašlaik, piemēram, strādāju Gdaņskā ļoti interesantā objektā. Nesirgstu ar mazvērtības kompleksu, tādēļ nav nekādas vajadzības kādu apriet. Tāpat arī nav vajadzības slēpties aiz nikiem.

 • -3
  otrakeda . 01.07.2019, 17:15:14

  Runā droši,Jānīt'!
  Kas Tevi klausīsies?
  varbūt vienigi,Tev līdzīgi..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: