Cik ilgi tas turpunāsies?

Spītniece | 30.11.2018, 11:14:02 | 3288

Nupat noklausījos kārtējo,viena prāta giganta runu pa radio.Viņu ventspilī garā vājie dēvē par domes priekšsēdētāju,lai gan ar nozares ministra lēmumu viņam ir liegts tādu amatu ieņemt.

Komentāri (64)

  • -4
    Spītniece 01.12.2018, 10:11:37

    Tu,provokator,lieto gan vairākus segvārdus,reizēm sevi dēvējot par korpulentu dāmu,kura ir tendēta uz seksuālo viendzimuma perversijām.Viena nianse tevi ir nodevusi konkrēti,jo tikai tu,Victor Def,komentētāju Anitu sauc par Anictanti.Kāpēc es sevi dēveju par Spītnieci?Iemesli ir vairāki.Viens no tiem ir,lai tādi kā tu par to dmātu un galvu lauzītu.Un tikai tu vari būt tāds plātīzeris,kurš centīsies te no sevis daudzpusēju spečuku atlaist,ar milzu sakariem visur.Pārsmieties var,VB administrators viņam atskaites dos par IP.:)Varbūt tev tas kungs debesīs arī atskaitās.

  • -10
    Mikess 01.12.2018, 14:35:50

    Vai zinājāt to ka visi tie,kuri teiksim Guntu sau par Guntastanti vai piemēram Jāni par Jāņonkuli ,viņi visi ir viena persona ? Zinājāt to? Es to no Jums uzzināju šodien Pultenes iemītniek . :O

  • -11
    Mikess 01.12.2018, 10:24:04

    Jūs esat neglābjami slims indivīds.Dodieties pie speciālistiem lai apārstē.Nepielīdziniet visus sev kāds esat pats - ar daudziem nikiem.Man ir tikai viens šis segvārds.To Jūs varējāt arī pārliecināties augustā,taču pierādījāt ,ka esat gļēvulis un aizekrāna varonis,kurš spēj piemēram uzlekt un apvainot visus te forumā un noteikti vēl neskaitāmajos.Kaut kāds Victor Def Jums rādās.Nezinu tādu neesmu pat manījis šeit forumā.Es galvu nelauzīju,joto uzreiz varēja redzēt.Tas ir tāpat kā rokraksts,lai kā pūlētos izmainīt tik un tā to varēs atšķirt un redzēt.Tāpat arī ir ar komentāriem.Un tie uzreiz Jūs nodeva.
    Kas plātās un sevi patstāvīgi slavē? Palūkojaties savus komentārus.Vai atgādināt ko? Un kā jau minēju Jūs esat tikai gļēvs cilvēks aiz ekrāna.Esmu pietiekoši daudz sasniedzis atšķirībā no Jums.Nevajag būt skaidīgam.Pacelie pēcpusi u sāciet ko darīt nevis muldēt dienaktīm forumos un pierādīt savu trulumu.Kam man Jūsu IP un VB administrators ko? Man tas nekad nav bijis vajadzīgs.Pielec?

  • -11
    Mikess 01.12.2018, 10:36:19

    Sievietes ar vaŗdu Anita ļoti daudzi saukā tā.Tāpēc Jūsu domas ir naturāli absurdas,dumjas un aprobežotas.Sakari man ir ļoti daudz jā un pazīstamo loks tāpat,jo manas darbības sfēras ir saistītas ar plašu cilvēku loku.Dažādās profesijās pie tam.Tādi kā Jūs nesasniedz neko dzīvē.Tikai varat skaust un kost elkoņos aiz skaudības.Pie tam man Jums nav jāatskaitās,gļēvulīgais indivīd.Provocējat jau Jūs vienmēr visus.Palūkojaties savus komentārus un mazliet pakustiniet to vienīgo rievu kura ir Jums ,da arī tā pati ne galvā.Jūs sevi jau pierādījāt un neesat nekā vērts.Veiksmi,''varavīksnes'' locekli.

  • -5
    Spītniece 01.12.2018, 11:09:15

    Nu re,vismaz kārtīgi atmodies,daudzpusīgi universālais varoni.Jā,nu pati pati nevainība esi.No tāda cilvēka pat eņģeli piemēru varētu ņemt.Bet ja tā pa nopietnam,tad viens konkrēts un pašpārliecinats nekauņa tu esi.Tevi laikam ik pa laikam slīpē regulāri, un ar katru reizi tu paliec arvien nekaunīgāks.

  • -13
    Mikess 01.12.2018, 12:03:10

    Atkārtošu vēlreiz - nesalīdziniet ar sevi.Jums vienkārši taisn ība nepatīk un nespējat sagremot to,ka šeit kā arī pasaulē ir par Jums gudrāki cilvēki,kuri ir dzīvē daudz ko sasnieguši.Tādi kuri nebārstās forumos diennaktīm ar absurdām domām,neaizskar citus.Man ir daudz sasniegumu un visi ar smagiem darbiem panākti.Atšķirība no Jums es jau pirmo profesiju apguvu un strādāju kad man bija 15 gadu.Ar laiku apguvu un sasniedzu arī citās profesijām.Tādiem kā Jūs nekad to nesasniegt.Jūs pat vārdu neprotat turēt.Tas jau ir rādītājs par cilvēka jēlo raksturu.Tāpēc nav brīnums ,ka esat vienkārši foruma muldoņa.Vairāk neko dzīvē nespējat ka tikai citiem draudēt aiz ekrāna.
    Mani neviens neslīpē.Varējāt ''paslīpēt'' augustā ,tikai Jūs jau ''drošsirdis'' neieradāties.Man pilnīgi ir vienalga uz tādām niecībām kāds esat Jūs un Jums līdzīgie.Mani zin daži šī foruma lietotāji un tie dzīvē ir labi un jauki cilvēki.Jūsu spriedelējumi atkal ir kārtējo reizi absurdi un cietuši neveiksmi.
    Veiksmi vēlreiz.

  • -3
    Margrieta. 01.12.2018, 14:44:11

    Nu ir ziepes!
    Atkal sagāja ragos pensionētais Ģintermuižas dakteris ar Mikesu!
    Tur nekas labs nevar iznākt,sāksies visās tēmās kaŗš...

  • -11
    Mikess 01.12.2018, 15:50:01

    Cienītā ,Margarieta,ne es to karu uzsāku ,kā arī var piebilst ka lietotājs nevar pārdzīvot to ,ka daudzi zin ,prot,māk daudz labāk nekā viņs.Kā arī to ka sasniegumi un panākumi ir citiem tāds neprot priecāties.Tādi indivīdi kļūst zaļi aiz skaudības tikai.Līdz ar to kompleksi papilnam kā arī tas negatīvisms lejas kā Niagāras ūdens kritums no daudznika lietotāja. Uz visiem.

  • -10
    Mikess 01.12.2018, 15:52:39

    P.S. Ja jau ziņojat ka pensionēts tad var piebilst ka acīmredzot tur arī vecuma marazms ir pilna programma,ja jau nenodarbina prātu nekādīgi tad notrulinās un tas ir fakts. No psiholoģiska viedokļa puses arī daudz ko var manīt .

  • -10
    Latvija pāri visām! 01.12.2018, 14:58:48

    Ar to Ģintermuižas "dakteri" būs noticis tā kā saka parunā - kurš trakucī pirmais halātu uzvelk,
    tas arī dakteris :)))

  • -1
    Margrieta. 01.12.2018, 15:37:13

    Es gan zinu citu variantu,kā noteikt,kurš ir kurš trakomājā.Vajagot provēt kādam uzspļaut un tad gaidīt atbildes reakciu.Ja dod pa purnu-sanitārs,ja sāk raudāt-slimnieks,bet,ja spļauj pretī-tas būs dakters...

  • -8
    Ens 01.12.2018, 15:59:09

    Nu nevajag mums šeit trakomāju "stāstiņus". Lielākā daļa no foruma dalībniekiem ir,paldies Dievam,veseli un saprātīgi!

  • -10
    Mikess 01.12.2018, 16:08:13

    Jā ,taču daži regulāri to prātīgumu cenšas sabojāt.Ar provakatorismu un rupjībām.Neminēšu n-tos nikus to jau tāpat visi zin uz kuriem tas attiecas.

  • -9
    Mikess 01.12.2018, 16:23:43

    P.S. Un turp - U- nāsies vienmēr kamēr pie varas būs Jūsu biedri komunist.

  • -2
    Spītniece 02.12.2018, 07:26:24

    Kas to būtu domājis,Mikess neko nav uzsācis.Nu pati nevainība,tikai nez kurā caurumā
    Tevi,šmurguli,ilgi mocīs murgi un neziņa,kā tad tur ir ar to Spītnieci,Novadnieku,snaiperi un gunču.Ja jau esi tāds prāta gigants ar izciliem sasniegumiem dzīvē,tad kāpēc neatzīsti sevi par muļķi,kas atbilst patiesībai.Tikai nesāc tagad raudāt,jo var gadīties ka tu to nezināji.

  • -8
    Mikess 02.12.2018, 09:24:38

    Jūs arvien vairāk pierādāt savu trulumu.Vai atkārtot kad pirmo reizi šeit ienācu un pirmo ko saņēmu nepamatotu Jūsu rupju uzrējienu! Jums tāpat kā Anictantei - atmiņas zudumi cik var manīt.Mani nekādi murgi nemoka un pilnigi vienalga kas esat,jo par tādiem zemiem līmeņiem nav vērts tērēt laiku un domāt.Atkārtošu vēlreiz ,ja jau Jums n-tās reizes nepielec - es neesmu nekāds gigants,taču zin un protu daudz vairāk neka Jūs un Jūsu fanklubiņš P-U-ltenē kopā ņemot. SAvukārt personīgi aizskārumi mazliet jau par daudz veļas no Jūsu puses,kas pierāda arī to ,ka esat zils aiz dusmām un skaudības. Vajadzēja ierasties 20 augustā ,tad redzētu kurš raudātu,taču Jūs gļevulis nebijāt.Līdz ar to tika nelietderīgi patērēts mans laiks.

  • -2
    Zigurds Baumanis 02.12.2018, 20:51:22

    Cien, Keda!

    Man tāds liels lūgums, izaugat vienreiz līdz zābaka līmenim un tad izsakieties par lietām, savādāk, lai gan, nepazīstu Jūs personiski, bet rodas tāda sajūta, itkā Jūs būtu trollis ar kārtējo demoralizēto informāciju par to, ka dzīve Ventspilī ir, kā septītajās debesīs un A.Lembergs nav Ventspils mērs!

  • -7
    keda 03.12.2018, 10:06:52

    Varētu šo drusku precizēt, jo īsti nesapratu, kas ir demoralizētā informācija, kas ar tām septītajām debesīm un Lembergu. Laikam gribējās kaut ko gudru pateikt, bet īsti nesanāca, piedo.

  • -3
    Spītniece 03.12.2018, 12:42:13

    Keda,nu bet nav taču Lembergs Ventspils mērs.Tu jau nu ļoti gribētu,bet paliksi gribot.Un nerunā pretim tiem,kuri pauz taisnībuPaskaties,par kādu izsmieklu ir palicis Kurzemnieks.Tu taču par tādu negribi palikt?

  • -7
    keda 03.12.2018, 12:53:34

    Bet palasi, ko raksta Zigurds? No viņa rakstītā sanāk, ka viņam ir pretenzijas pret to, ka nav :D Man šis fakts arī jau sāk apnikt, bet nu tur mēs neko nevaram padarīt, ka ir tas Lembergs mērs/domes priekšsēdētājs. Faktiski, pēc dokumentiem, ir un viss. Nedrīkst pildīt visus pienākumus, bet amatu ieņemt drīkst.

  • 0
    Egils Liepins 03.12.2018, 19:47:20

    Pēc kādiem dokumentiem, tu krāpnieks nelaimīgais? Puzē vari savus sazīmētos dokuments uzrādīt. Ja netiktu doti nemitīgie kukuļi, kas ir no budžeta izzagtā nauda, vispārzināmais noziedznieks jau sen būtu aiz restēm.

  • -3
    Spītniece 03.12.2018, 15:14:30

    Nu tad jau mani sodīt par to ka braucu pillā arī nedrīkst,jo sods ir jāsaņem ja brauc alkohola reibumā vai narkotiku reibumā.Es uztāju ka esmu pillā,un viss..Likumā nav rakstīts-pillā.

  • -6
    keda 03.12.2018, 15:52:14

    KO?

  • -5
    Latvija pāri visām! 03.12.2018, 15:43:50

    Tu jau nav Aiviņš.
    Tevi iebāzīs uz sutkām un vēl ar pipku uzdos pa kumbri neatkarīgi no tā vai tu jau reibumā vai tikai pillā.)))
    Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērs..ptu, Spītniecei.

  • -7
    Spītniece 03.12.2018, 16:05:27

    Es,Kurzemniek,tik tiešām neesmu Aiviņš,un lai dievs stāv klāt visiem,par tādu tautas ienaidnieku nekļūt.

  • -3
    Mikess 07.12.2018, 23:17:19

    Jūs esat :
    1.Aizekrāna varonis kurš spējīgs ir tikai forumos sevi slavēt rejot uz citiem.
    2.Skaudīgs radījums ,kurš nav sasniedzis neko dzīvē un skauž par to ka citiem ir panākumi.
    3.Vārdu netur un tas jau pierāda ka ir jēls radījums nevis vīrietis.Kā arī tas,ka spēj uzbrukt meitenēm tos aizskart pierāda tikai to ,ka cilvēkam problēmas ar psihi ir un nav kārtībā ar galvu.Psiholoģiski nenosvērts indivīds no P-U-ltenes (pļūtenes) novada,kuram nu nav nekā dzīvē ka tikai sēdērt diennaktīm pie monitora un riet uz visiem kam ir taisnība un kuriem zināšanas daudz labākas ir.Tas saucas mazvērtības kompleks.Un Jūs tas nospiež ļoti,taču rejot Jūs parādāt sevi vēl vairāk kā nenosvērtu indivīdu.

  • -2
    Sandra Harmonija 07.12.2018, 19:47:40

    1996.g. mira Ventspils domes amatpersona Andris Zalāns- bija saistība ar dēvēto čeku. studij biedrs Vitāls Lejiņš-dāsnais mantojums.
    1998.g. advokāts Andis Bumbieris,
    padomnieks Laimons Strujēvičs- darbā jāgatavo dokumentācij pretrunā ar likumu. Josifs Beramanis- cīnījies par savu īpašum atgūšanu.
    Mēram gribējās,lai īpašumi paliek viņa pārvaldībā.

    2001.g. Natālija Strīga- kalij parkā,
    Ritvars ŠAMS venceb valdes priekšēdētājs.-No prāmi pārkritis.
    2009.g Krists skuja- atbildēj par A.Lemberga melnās kases naudu
    šoferīts, miesasargs Tālivaldis Macpans
    2013.g. gunārs zellītis deputāts ventspilī atbildīgs par lēmumu nodot privātās rokās pilsētas lielos tranzīta uzņēmumus.
    un vēl Laimonis Junkers kasiers,
    vents kodols- utt utt
    vai šīs mirušās dvēseles ciemos nenāk? to tik zin , viņš pats!

  • -4
    keda 07.12.2018, 22:49:40

    Labi,ka vēl neiekopēji , ka Bespalovs bija Aivara šoferis :D

  • -4
    Spītniece 08.12.2018, 12:59:21

    Tev,Keda,Sandras Harmonijas komentārs laikam vēdergraizes izraisīja.Cik apenes nomainīji un vai esi jau atgājis?

  • -4
    Spītniece 08.12.2018, 13:03:23

    Vispār,Keda,vai vari paskaidrot,kāpēc tev nepatika tas komentārs?Un kas tev tur nepatika,meli,ja tādi tur ir vai taisnība,ja tāda tur ir?

  • -3
    kristofers 07.12.2018, 20:20:55

    Bet bumeranga likumu tacu neviens nav atcelis, vai ne?

  • -1
    Sandra Harmonija 08.12.2018, 19:44:03

    noslepkavotās dvēseles nav mierā , viņas saka ,ka jāsaņem SODS TAM,KURŠ TĀS NEKRIETNĪBAS IZDARĪJ UN LIKUMUS PĀRKĀPJ!!!

  • -2
    Ens 08.12.2018, 20:41:47

    Sandra Harmonija>< noslepkavotās dvēseles nav mierā , viņas saka.. Tu tā kā ar tām dvēselēm komunicē? Tad tu esi ragana.Skaidrs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: