Uguņošana

Opaps | 03.05.2017, 20:57:43 | 1822

VB parādījusies informācija par salūtu 9.maijā Pārventā. Šie ,,svētki" nav nekāda jubileja , kas beidzās ar 5 vai 0. Baidos , ka ar šo gājienu AL nepazaudēs vēlētāju balsis . Uzskatu ,ka šis pasākums ir nevietā .Līdz šim tāda uguņošana šajā dienā nav notikusi.Esmu šokā. Es cienu AL, jo viņam ir mugurkauls un viņš ir cīnītājs, bet šoreiz viņš ir pāršāvis par strīpu. Viņš ir manīs acīs ir zaudējis vairākus punktus.

Komentāri (61)

  • -1
    KaijaMaija 10.05.2017, 06:18:00

    Nu un?

  • -1
    albert 11.05.2017, 23:58:45

    Es varu piedāvāt aizdevumu starp indivīdiem ar līdzekļiem, kas pieejami 72 stundas Lūdzu, sazinieties ar mani, lai saņemtu sīkāku informāciju: albertcreach2@gmail.com

  • -2
    albert 12.05.2017, 00:03:40

    JŪSU UZMANĪBU: Jums, kas ir kredīts nepieciešams.

    Tas ir rezultāts daudzu ierakstu emisijām no bankām, es esmu redzējis šo cilvēku, un ar viņu es saņēmu savu aizdevumu no
    it īpaši, tas var palīdzēt jums kā man. Viņš piešķīra aizdevumu 70000 eiro, un es esmu runājis ar vairākiem kolēģiem, kuri ir saņēmuši arī aizdevumus šajā cilvēkam bez raizēm. Īpaši mani, es saņēmu savu kredīta pieprasījumu ar bankas pārskaitījumu ļoti īsā laikā, bez protokola apstiprināšanu uzreiz pēc manas lietas, ko viņa bankā, un es esmu diezgan apmierināts, es ņemšu atstāt adresi, lai nosūtītu jūsu pieprasījumus.

    E-pasts: albertcreach2@gmail.com
    E-pasts: albertcreach2@gmail.com
    E-pasts: albertcreach2@gmail.com

    Nodot šo ziņu saviem draugiem un ģimenes locekļiem, kas ir nepieciešama veiksmi jums.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: