šorīt 7. no rīta.

krustmateflorence | 28.07.2019, 11:26:26 | 2880

Biju ar savām Draudzenēm aizbraukusi uz jūru.
Jau pašā ieejas sākumā pie piejūras muzeja,mūs sagaidīja acīm nepatīkams skats,šeit redzams atkritumi sen nav saslaucīti un savākti.
Tāda pati aina pavērās gan pie pirmā dīķa,kur atkritumu tvertnes bija pārpildītas,daudzviet mētājās tukšās pudeles, tā pati aina kāpās pie serfotāju zonas.
Kas ir noticis,ja parks netiek sakopts laicīgi,pirms pirmie atpūtnieki dodas uz jūru???

Komentāri (34)

  • 0
    cilda 29.07.2019, 22:20:36

    ej ar mieru, neīstais tā viš i ,es vēl no gurķu burku laikiem biju. Šeit cita tēma

  • 0
    Vairus 30.07.2019, 06:49:17

    hmm

  • 0
    Arnis Junge 30.07.2019, 09:42:10

    Nu laikam viss ir rimies - smaķeli nejūtu. Bio smaku es īsti neuzskatu par kaitīgu smaku - dažkārt varbūt vienkāršo nepatīkama, it sevišķi karstā laikā. Cepts rapsis - nekas vairāk. Jācer, ka tā jaunā Valsts vides dienesta vadītāja Elita, kas ir nākusi no Ventspils, pratīsies (jo zina tak situāciju pilsētā) un vērsīs valdības uzmanību. Cik saprotu, tad pašvaldības iespējas šeit ko darīt ir ierobežotas. Tas ir tāpat kā DUS tirgo nekvalitatīvu degvielu - man kā klientam ir ierobežotas iespējas ko darīt. Jā, varu sūdzēties uzņēmējam, ka man šķiet, ka auto plīst tieši dēļ viņu degvielas, bet, ja DUS tirgo degvielu valsts noteiktā standarta robežās , tad mēs varam izstiepties un sarauties, un izdarīt tur neko nevaram. Tikai pati valdība. Nu te ir tāpat.

  • 0
    Arnis Junge 30.07.2019, 09:52:03

    Oi, perdon visiem šīs tēmas komentētājiem - šis par smakām. Par kārtību - nekārtību pie pludmales man nav ko teikt. Cik eju - tur viss normāli. Katram no muguras neizstaigāsi un visu nesavāksi. Tas jau vairāk ir cilvēku audzināšanas un kultūras jautājums - atstāt aiz sevis šmuci vai, nē. Ne ba jau māksla to visu savākt.

  • -2
    krustmateflorence 30.07.2019, 18:29:03

    Arī šodien pavērās līdzīga aina, vai kāpas vairs neviens netīra?

  • 0
    Info centrs 31.07.2019, 11:30:10

    Labdien! Lūdzu precizējiet vietu un laiku, cikos konstatēta komentārā minētā situācija.

  • 0
    Lea 31.07.2019, 10:44:46

    Nu nebāz degun 7 no rīta visās misenēs. Ej uz jūr un ej

  • 0
    Katja 31.07.2019, 11:28:49

    Nu kā tad, ka tas ir cilvēku kultūras jautājums. Arī tie ir cilvēki, kam tas viss ir jāsavāc, tāpēc būsim kulturāli un aiz sevis nemēslosim. Lai gan pret dažiem cilvēkiem - šis ir pārlieku ambiciozs mērķis - būt kulturālam.

  • 0
    krustmateflorence 31.07.2019, 11:55:33

    Gan daļa tūristu, gan daļa pašu vietejie, ir mājās savās pieraduši kā rukši dzīvot,kur ēd turpat apkārt sev mēslo.
    Un izejot svešā teritorijā turpina mēslot uz nebēdu.
    Kultūra sākas kā vācieši saka ar apakšbiksēm,ja tās netīras,tad cilvēks šmucīgs,un mēslos vienmēr un visur kur tik pagadās.
    Mums trūksts -apkopēju ,sētnieku un jau mediķu, jo neviens vairs nevēlas pa grašiem kalpot citiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: