Ventspils

Miauw | 18.02.2019, 21:59:32 | 2526

Ieejot ventas balss forumā, izskatās ka nevienam ventiņam nepatīk Ventspils. Viss slikts! EJIET PADZIVOJIET RIGA, mudaki! Tad redzēsiet un sapratīsiet, ka šeit, Ventspilī ir tīri neko!
P.S. Cilvēks sāk cienīt to, kas viņam ir tikai tad,kad viņš zaudē to!4
Un jums, dārgie Ventspilnieki, es iesaku padzīvot Rīgā kaut mēnesi, lai saprastu kas ir reāli slikta pilsēta. nevis čikstēt par Ventspili

Komentāri (89)

  • -6
    krustmateflorence 26.02.2019, 19:16:13

    ja Dievs grib kādu sodīt ,tas tam atņem prātu,un te forumā kā redzu,tad tas prāts ir atņemts lielā daudzumā.

  • 0
    cits kurzemnieks 26.02.2019, 19:24:17

    Gribu pajautāt komentētājai Solvitai,sakarā ar viņas piezīmi par vēlēšanām nākamgad.
    Kā Jūs domājat,vai tad nākamgad varam cerēt uz citu mēru,ja apzinoties ventspilnieku zombēšanas rezultātus, ir redzami katrā sasaukumā.Krievijā cilvēkam prasa-kā dzīvo,šis atbild ka ļoti slikti.Šim prasa-par ko vēlēji,un atbilde ir ka par Putinu.Ko var gribēt no nozombēta cilvēka,kuram ir vajadzīgs cars,vadonis,kurš tam nozombētam ir dievs.
    Protams,nākamgad būs vēlēšanas-un kas (?),labāk dzīvosim?Vēl pēc diviem gadiem vēlēsim atkal parlamenentu.Vai labāk dzīvosim?Atbilde ir viennozīmīga-nē!!!
    Tikai radikālas izmaiņas konstitūcijā(SATVERSMĒ) var mainīt situāciju uz pozitīvu.

  • -1
    Spīdola 26.02.2019, 19:37:59

    Maksājot smieklīgas algas ierindas ventiņam, jaunieši aizbrauc. Kas vēlēs? Pensionāri, jo "man maksā uz Lieldienām un Ziemsvētkiem", precīzs pieraksts. Tas ir tas, kas vajadzīgs. Viss.

  • -1
    cits kurzemnieks 26.02.2019, 19:42:55

    Es gribētu pajautāt Baronam,vai Jūs tik tiešām esat pārliecināts ka ir tāds medikaments,kurš var izārstēt foruma dalībnieci krustmateflorence (?)
    Manuprāt,trolli izārstēt var tikai-piebilstu ka uzpērkamu trolli,pasūtīšana viņu uz visiem iespējamiem mātuškas vārdiem,nesamaksājot par troļļošanu..

  • -3
    .Barons. 26.02.2019, 20:14:06

    Cit Kurzemniek kung.
    Es ir domat,ka to Krustmāt Florenc neir būt ārstejam.To Gadijum ir bezcerig,le zinat.
    Bet pa to laik,kamēr viņ ir piešnallet pie škonk,jeb zem Haloperidol,Aminazīn oder Insulīn ietekm,viņ ir būt nekaitig,tamdēļ,ka nevar muldet pa Internett.

  • -2
    cits kurzemnieks 26.02.2019, 20:36:38

    Baron,ja nemaldos,tad Jūs (tu) šajā disksiju virpulī esiet jau no pirmsākumiem.Varbūt atceraties (nu jau laiku atpakaļ) ,komentāru,ka mentiem patīk ķert tāpēc ka viņi paši ir ķerti?(.)

  • -3
    .Barons. 27.02.2019, 06:17:42

    Cit Kurzemniek kung.
    O,ja,ja,es te irbūt senak,jo atceras vel Mācitaj,Albīn no Ugāl,Vōbl,ko bij te rakstit vel no veco Fōrum laikem.Vel bij vien abdauzit Ahūn Mātit no Ārzemem,un vel pulk citt visād Personāž.
    Bet,ka pa mentiem tā būt kāds rakstit,to neatminas.Bet to ir rihtig,le zinat.

  • -1
    cits kurzemnieks 27.02.2019, 07:56:48

    To,Baron,pa tiem mentiem toreiz rakstīja tāds cilvēks ar segvārdu "eu".Tas vēl bija tad,kad cilvēkam nevajadzēja izlikties un stundām domāt,kā uzrakstīt komentāru,lai kādam nesāktos nervu lēkme.

  • -7
    krustmateflorence 27.02.2019, 15:34:54

    cik zinu no draudzenēm,tad barons ,keda un kaimiņš007 ir alkoholiķi,sliņķi un garīgi slimi cilvēki,kuri neko negrib strādāt,tikai internetā raksta savus debīlos komentārus, es uz garīgi atpalikušajiem nedusmoju

  • -3
    keda 27.02.2019, 16:38:24

    Atkodi , malacis...

  • -1
    kaimiņš007 27.02.2019, 15:50:19

    Kundzīt, jums nāksies man atvainoties...gaidiet ciemiņus. Ar kādām liellopa tiesībām jūs mani nosaucāt par alkoholiķi un sliņķi . Ja tik tiešām esat no slēgtas iestādes, tad ir piedodams, bet ja nē .....

  • -3
    Arī Kurzemnieks 27.02.2019, 16:53:22

    Gan jau,ka nepieskaitāma... es psihs...man spravka...vai kaut kā tamlīdzīgi.

  • -1
    cits kurzemnieks 27.02.2019, 19:54:14

    krustmatateflorence,man pie jums tāds jautājums.Kas jūsuprāt ir trollis?

  • -2
    cits kurzemnieks 28.02.2019, 09:49:42

    Krustmateflorence,vai tad jautājums par trolli ir sarežģīts?Uz to pat 3 klases skolnieks zin atbildi.Tas ir daudz vienkāršāk par ākstīšanos forumā,rakstot visādas muļķibas un "celt" debesīs vienu cilvēku,kura vieta ir cietumā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: