Narkotiku točka Pils ielā 73

Miguel Lopez | 04.05.2016, 23:14:53 | 6451

Cik ilgi vēl policija izliksies neko neredzam???

Komentāri (49)

  • -1
    Jana 10.05.2016, 06:36:07

    Sāk ar problēmu pilsētā,beidz ar savstarpēju aizskaršanu...Normāli tas nav ka gadiem visai pilsētai zināmās adresēs tirgojas. Var tik iedomāties kā jūtas blakus māju iedzīvotāji...

  • -2
    Novadnieks 10.05.2016, 07:52:18

    Klau,Jana.
    Vai tu vari iedomāties,kā jūtas to māju iedzīvotāji,kuriem kaimiņos nav narkotiku točkas,bet katru dienu jāklausās piedzērušu idiotu bļaušanā,kuri to alkoholu ir iegādājušies veikalā.Neko tādu pats nelietoju un neaizstāvu ne vienu ne otru,bet neesmu redzējis ne reizi kādu bīstamu narkotiku salietojošos cilvēku.Bet pārdzērušos agresīvus alkoholiķus redzu katru dienu,arī bērnus.

  • 0
    Agris Sniedziņš 10.05.2016, 15:04:14

    Kurš ir redzējis ka Ventspilī strādā policija.Pieņemti darbā visādi idioti kad viņus vajag dabū gaidīt 15 minūtes. Tas atiecināms uz muņikiem..

  • -4
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 12.05.2016, 08:56:01

    Pašvaldības policija ir saņēmusi informāciju par Pils 73, kuru noteikti ņemsim vērā. Esam pateicīgi ikvienam pilsētas iedzīvotājam par atsaucību, ka ziņojat par saskatītiem pārkāpumiem vai aizdomīgām situācijām, kuras Pašvaldības policija nekavējoši pārbauda, un atbilstoši reaģē vai informē Valsts policiju, ja pārkāpums ir Valsts policijas kompetencē. Pagājušajā - 2015. gadā saistībā ar narkotikām Pašvaldības policija aizturēja un nogādāja Valsts policijā vairāk kā 50 personas. Arī šajā gadā Pašvaldības policija, reaģējot uz iedzīvotāju informāciju, ir aizturējusi personas saistībā ar narkotikām un sniegusi atbalstu Valsts policijas darbiniekiem nelegālas narkotisko vielu tirdzniecības ierobežošanā. Arī turpmāk jebkura informācija, tai skaitā par nelegālu narkotiku izplatīšanu policijai ir svarīga, tādēļ, zvaniet Pašvaldības policijai 63680808 vai28680808 vai Valsts policijai 63604700.

  • -4
    Rasma 20.05.2016, 13:33:20

    Sarkanmuižas dambī 20, čigāni un visādi šaubīgi tipi, tik pieklapē pie lodziņa, Porcija tiek izsniegta, tas turpinās gadiem visi zin, bet neviens neko....

  • 0
    Novadnieks 22.05.2016, 11:38:30

    Eu,ZZuuss,
    kāds izskatās šaubīgs tips?Tas ,ka viens pretīgs tips šeit ir norādījis adresi,tas ir redzams,bet šaubīga tipa aprakstu gan gribētos zināt.

  • -1
    funky monky 22.05.2016, 14:36:20

    Paklau, Novadniek, cīnīties pret dzērājiem var neaizstāvot toksikomānus, narkomānus un narkotiku tirgotājus un nelamājot tos, kas pret tiem cīnās.

  • -1
    Novadnieks 22.05.2016, 16:10:01

    Nekādu cīņu pret kaut ko šeit neredzu,bet tas,ka viens otrs tik tiešām ir apkārtējiem bīstams ar savu tendenci ziņot,tas ir tiesa.Parasti šādi ziņotāji ir gatavi nodot arī sev tuvus cilvēkus.
    Ko "cepies",funky munky,par elementārām lietām?Es neaizstāvu ne dzērājus,ne narkomānus,bet uzskatu,ka tā ir cilvēka personīgā darīšana,ko lietot vai neko nelietot.Ja likums kaut ko aizliedz,tad tas nenozīmē ka tas likums ir jāievēro,it sevišķi psihiski slimu noziedznieku(tautas ievēlētu)pieņemti likumi.
    Interesanti,kā tad tev kādreiz jaunībā bija ar to ziņošanu skolotājiem,milicijai vai varbūt VDK?Neuzņem kā aizvainojumu,jo neko neapgalvoju,bet tā tava ziņotāju aizstāvība ir tāda neveselīga.

  • -1
    funky monky 22.05.2016, 18:39:27

    Tu nolamā katru, kas pasaka, ka tur un tur tirgo narkotikas. Tie nav nodevēji. Nodevēji ir tie, kas to zina, bet vienaldzīgi klusē. Tev ir deformēta izpratne par labo un ļauno.

  • 0
    Novadnieks 22.05.2016, 19:13:36

    Kas tad tur ko lamāt,vienkārši ciest nevaru ziņotājus,jo pats no tiem pretekļiem esmu cietis.
    Protams, ir lietas par kurām ir jāziņo.Grēks ir nabaga(darba cilvēka apzagšana),pedofīlija,vardarbība,dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana un daudz kas cits,ko uzskaitīt šeit nav vērts,jo daudzas cūcības atļauj darīt likums.

  • -2
    BC 22.05.2016, 19:15:44

    Vienmēr esmu brīnījies par to, ka visi zina kur ir točkas, kur ko var dabūt, tikai policija neko nezina :)

  • -2
    funky monky 22.05.2016, 22:47:00

    Narkotikas noteikti ir lietas, par kurām ir jāziņo.

  • -1
    Novadnieks 23.05.2016, 06:33:41

    funky monky,paliec savā pārliecībā(aplamā).

  • 0
    BC 23.05.2016, 11:47:26

    Piekrītu funky . Ko jēgas, te netā bļaustīties. Ejiet uz policiju.

  • -1
    BC 23.05.2016, 11:51:09

    Novadniek, nav runa par to, kas ko lieto, bet par to, ka krimināli elementi uz tā rēķina iedzīvojas. Es varbūt tā neceptos par zālītes un vitamīna tirgošanos, bet heroīna tirgoņus es pats labprāt pakārtu pilsētas centrā.

  • 0
    Novadnieks 23.05.2016, 17:27:47

    Zin,BC,
    tas ir liels pluss,ka varam šeit anonīmi brīvi komentēt,jo līdz ar to ,esam drošībā.
    Es visu pilsētu centros labprāt pakārtu ne vienu vien,bet no viņiem neviens nebūtu heroīna tirgotājs,jo viņi nav tas lielākais apdraudējums.
    Cik reizes var atkārtot,ka ar varu nevienu nedzen tajā točkā kaut ko iegādāties.
    Tātad,krimināli elementi?Krimināli elementi lemj mūsu likteņus savos kabinetos sēdēdami,piesedzoties ar citu kriminālo elementu izdotiem likumiem.Šos citus kriminālos elementus tur savēlēja tauta,tā kā īpaši nav ko čīkstēt par esošo situāciju.
    Tie heroīna tirgotāji tikai izmanto esošo situāciju,lai varētu taisīt "piķi".

  • -2
    Kuršu skaistule 23.05.2016, 19:15:27

    Novadnieks ir reāli uzvilcies. Neviens tevi neapvaino, pat tieši otrādi - piekrīt tev, ka nelaime ir ne tikai narkomānija, bet arī tevis pieminētais alkoholisms utt.
    Tomēr es nesaprotu, kāda joda pēc tu te aizrādi cilvēkiem, kuri pauž nepatiku par to, ka viņu apkārtnē tirgo narkotikas...? Un tas tavs arguments, ka neviens ar varu neliek lietot, nav īsti spēkā, jo ir 100+1 situācijas dzīvē (jo īpaši pusaudžiem), kur pat īpaši negribot, sanāk pamēģināt.

  • 0
    Novadnieks 23.05.2016, 19:33:06

    Izsaku savu viedokli,kā jebkurš komentētājs.Lielākā daļa šeit komentāru ir ar tādu vai citādu nepatiku,arī Kuršu skaistules komentārs.
    Nekāda reāla uzvilkšanās nav,tikai viela pārdomām.Brīnos par to,kā var traucēt tas,kas uz mani neattiecas.

  • 0
    funky monky 23.05.2016, 21:11:22

    Novadniek, Tev tiešām ir deformēta izpratne par labo un ļauno, jo heroīna tirgotājs ir vien no lielākajiem apdraudējumiem. Tādus heroīna apdullinātus nekas neinteresē, kā vien nākamā doza. Tad tie, Tavuprāt pakaramie, var darīt, ko grib. Visvairāk apdraudēta, skarta ir tieši jaunatne, tātad Latvijas nākotne. Nesaprotu, kā Tu to nesaproti.

  • 0
    Novadnieks 23.05.2016, 21:35:59

    Tātad tie lietotāji nav vienīgie,kurus satrauc kaut kāda nākamā doza.Mani tas nesatrauc nemaz.Mani satrauc diezgan zemais dzīves līmenis mūsu valstī un tas jau nav narkomānu nopelns.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: