20.1 °C

Vējš 3.64 m/s

Otrdiena, 23. jūnijs
Līga
_āmen_
Paldies Ventspils slimnīcas neiroloģijas nodaļas darbiniekiem.

Paldies par jūsu darba čaklajām rokām,
Paldies par segai izlīdzinātajām krokām,
Paldies par jūsu grūtiem,smagiem darbiem,
Paldies par mīlestību - par labiem, mīļiem vārdiem.

Paldies par mīļu attieksmi un aprūpi mums veciem un slimiem cilvēkiem.
Liels paldies dakterei Ilonai Urtānei un Gaļinai Ivanovai, kā arī mīļš paldies darbiniekiem, kas strādā Ventspils slimnīcas neiroloģijas nodaļā.


Neiroloģijas slimnieki 11.palātā.

Views
1832
06.04.2016, 11:41
Pēdējās komentētās

manuprāt,viss ir zem kontroles ko sēsi-nāksies pašam pļaut vara…

Pirms 1 minūtes

Mja, sunīš drīkst spricet ik pa simt meter, kur pagadas. Tād divk…

Pirms 3 stundām

Pazvani komunālajam dienestam un panāktu, kāpēc portālā raksti?

Pirms 5 stundām