Atkritumu mašīna traucē nakts miegam !

некто | 27.03.2021, 05:41:21 | 1184

Sestdiena. Agrs rīts. 5:25. Visi normāli cilvēki vēl guļ. Tikai atkritumu mašīna neguļ. Un sāk jau savu darbu. Trokšņa bij' tāds kā es un bērni pamodās. Viņiem nav ko darīt ka tikai traucēt cilvēkiem izguļoties? Kas vispār ir par šito atbildīgs? Kur sūdzēties ? Dome ? Labiekārtošanas kombināts? Pašvaldības policija ?
Tas notika pie atkritumu konteineriem blakus Klondaikam, Stradiņa iela.

Komentāri (29)

  • -1
    PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" 01.04.2021, 12:17:33

    Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” skaidro, ka sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma nodrošināšanai katru dienu tiek izveidots izvešanas maršruts atbilstoši noslēgto līgumu nosacījumiem un izveidotajiem grafikiem, kas katrai dienai ir atšķirīgs neatkarīgi no brīvdienām vai svētku dienām. Iespēju robežās sadzīves atkritumu izvešana tiek organizēta pēc plkst. 6:00.

    Atvainojamies par sagādātām neērtībām!

    Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam vērsties pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, zvanot pa tālr. 63626920 vai rakstot e-pastā: vlk@ventspils.lv .

  • -4
    некто 03.04.2021, 13:59:35

    Atkal bla bla bla - pēc plkst. 6:00? .....pasaciņas! Cik reiz es ja redzēju ka tas notiek jau piecos! Un nevajag man jūsu atvainojumi !
    Man vajadzīgi klusums aiz logiem agrā rīta!

  • -1
    tiešām suns 01.04.2021, 16:19:07

    rezumēju- oficiāla atbilde ir...sākam vākt parakstus...

  • -2
    Moon 01.04.2021, 18:22:04

    Nav nekādos 6.00 kā kombināts raksta, visu laiku ap 5.00 pilsētas deviņstāvenēs jāmožas augšā dēļ atkritumu mašīnām, kāpēc to nevar darīt vēlāk...

  • 0
    tiešām suns 01.04.2021, 23:58:34

    palasiet ko ventspils labiek. kombināts ir atrakstījis krievu auditorijai ...un tīrā latviešu mēlē,pēc likuma pareizi bet vai viņi sapratīs ? saturs arī savādāks...

  • -2
    tiešām suns 02.04.2021, 00:02:36

    neglīti tā rakstīt-bet izskatās, ka negrib tāpēc ka var negribēt un padari kaut ko...tieši tas pats ar to pieguļošo terit. kopšanu...

  • -1
    tiešām suns 03.04.2021, 09:08:13

    nu tad darām tā- ievēlēsim jaunu pašvaldību un prasīsim... pārliecināts ,ka ja nepiespiedīs kausenieku mainīt darba metodes- vienkārši būs cits vadītājs, kurš pratīs sakārtot vienkāršas lietas...

  • -1
    tiešām suns 03.04.2021, 16:39:35

    bet sakiet man nu kāpēc -trokšņot agri kad cilvēkiem jāguļ-un es -tiešām suns jums atbildu-jo viņi pieraduši pie visatļautības, jo cietumnieka dogma -turēt visus zem papēža, strādājusi līdz šim ļoti efektīgi.aicinu to izbeigt...paši zināt kas jādara...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: