par lietotāju dzēšanu

huligāns II | 08.11.2019, 06:49:22 | 1679

Pēc kādiem punktiem notiek šis? Pēdējā laikā portālā manīts,ka tiek dzēsti ārā lietotāji,kuri nav darījuši neko nepieļaujamu. Pēdējais bija Heinriha Himlera kungs. Jautājums - kāpēc? Apgaismojiet mani,lūdzu,biedri!

Komentāri (73)

  • -15
    sūds 13.11.2019, 10:06:50

    Ne tikai lietotāji - kur palika mana tēma par Dr. Zemturi? Cilvēkiem ir jāzina, kuram ārstam var uzticēt savu veselību, un kuri ārsti ir, tā teikt, "savu nokalpojuši". Ja jau izdzēsa, tad droši vien vismaz daļa patiesības manā jautājumā bija?

  • -19
    huligāns II 13.11.2019, 10:34:14

    Vakar vēl bija Tava tēma,ja nemaldos. Nu ja,šašļik..ja jau tur būtu vienas muļķības neviens netramdītos dzēst. Laikam esi uztrāpījis. Bet jā,par tēmām nebiju manījis,ka ar dzēš. Tad ko vispār var-ja visu dzēš?

  • -20
    huligāns II 13.11.2019, 10:37:31

    Pavisam normāla tēma bija par Dr.Zemturi. Kamdēļ bija jādzēš? Varbūt VB mani apgaismos vēlreiz...taču skaidro Tikai vienu reizi. Gandrīz jāpriecājās,ka ne otro un trešo reizi ar'

  • -21
    Andris R. 13.11.2019, 11:09:31

    Sašlikam... zem segvārda pazemot var visus, tik aizejot pie dakteres smaidīsi kā s... ā iekāpis, jo viņa jau nezinās kā nosauci vņu. Taisnība ir tā ka pats esi tups.

  • -16
    sūds 13.11.2019, 12:09:52

    Nerunā par lietām ko nezini. Par Zemturi pēdējos gados dzird nelabas lietas pat no cilvēkiem, kas agrāk slavēja, tā kā kaut kam tur ir jābūt. Gribējās uzzināt plašāku viedokli.
    Kāp pats savos sūdos cik gribi, tuteni.

  • -19
    keda 13.11.2019, 14:22:27

    Ja jau esi dzirdējis sliktas lietas, kāpēc vēl pārprasi?

  • -5
    sūds 14.11.2019, 03:15:31

    Lasīt māki?

  • -23
    keda 13.11.2019, 11:15:06

    Reti stulba doma, ka šitā kaut kādu patiesību var noskaidrot. drīzāk tiešām tikai uzbraukt kādam. Katram var būt savs viedoklis par jebko, arī par ārstiem, un vispār jo sevišķi par ārstiem. kādu izārstē un viņš ir starā, citam ar veseļošanos tik labi neiet un protams, vainīgs ir ārsts, kas nepareizi kaut ko dara, tāpēc ir kukū. Labāk parunāt ar cilvēkiem kam uzticies, tā vismaz būs droša info.

  • -22
    .Barons.. 13.11.2019, 12:31:32

    To lietotaj dzēšan (no Cenzor puss) ir pielīdzinam par Virtuāl Slepkavib,le zinat.
    Lab vel,ka iespējams aukšamcelties.

  • -19
    Annele 13.11.2019, 14:18:07

    Tad,kad tevi noloķēs ne kā tikai lietotājvārdu,bet arī IP tad nekad neatdzimsi no sava interneta pieslēguma te. Un pareizi vien ir ,ka tevi bloķē.Cik punktiņus liksi sev apkārt? Vai nav viela pārdomām par ko tiek bloķēts?

  • -20
    .Barons.. 13.11.2019, 15:01:24

    Annel kundz.
    To neir liel kreņķ.IP varet būt mainams.Es ir vien Baron un varet to atļauties .Le zinat.
    Tie Punktiņ skaidr parādit,kād būt Cenzūrs attieksm pret brīv Dom.

  • -19
    Annele 13.11.2019, 15:08:26

    Ilgi tev mainīt tad nesāktu.Tavos laukos pieejami tikai mobilais internets .Operatori Latvijā ir trīs.Tāpēc tikai vēl divas reizes.Un pat ja būtu vēl tad valstī nav to provaideru tik daudz. Rīgā vēl varētu pamainīt vairāk,taču tad jau tevi sen jau policijā iesēdinātu.Tad diez vai tev būtu paākstišanās galvā kurā ir tukšums.

  • -19
    Annele 13.11.2019, 15:13:07

    Un tavas ''brīvās'' domas bieži satur varmācību,citu personu aizskaršanu,naida kurināšanu.Tās nav brīvās domas.Tas ir ka aiz neko nedarīšanas esi pilnīgi degradējies vientuļnieks,kuram nekas nav un nav ar ko ne draudzīgi patērzēt ne pavadīt kopīgi laiku lietderīgi.Tu nekad neesi neko pozitīvu uzrakstījis cik ir redzēts.Pat ar savu analfabētismu.

  • -16
    .Barons.. 14.11.2019, 10:31:17

    Annel kundz.
    Būs Jums opponet vel vien reiz.
    Iekš kater pagast ir vien Biblotēk,kur var dabut Internett pa frei.Bet tie atkrīt,jo nevienam ne būs zinat,kā to Baron kung ir izskatities.
    Vel es varet kurbulet sav Volg un braukt uz Ventspil,kur ir tig pulk Viet ar brīv Internett,ka maniem Vāc Ait sunišiem Bluss,le zinat.
    Būs nopirkt to mazo Komjūter,ko var iebāzst iekš Portfel,to sauc pa Portatīv,le zinat.Un braukt no vien viet uz oter un ķērt to Internett pa frei,kater viet ar citt IP adress.

  • -18
    Annele 14.11.2019, 22:19:23

    Tu vari protams neiet uz bibliotēkām un vazāties apkārt kaut pa visu pasauli ar savu krāmu novecojušo un godīgi sakot man pilnīgi vienalga kur tu slēdzies klāt pie kādiem brīviem Wi-Fi. Bet redzams ,ka neesi attīstīts zināsānās par to ,ka katrai elektrotehikai ir savs IMEI .To nekad nevarēsi nomainīt.Runa ir par to ka tiek bloķeti ne jau wi-fi un nikname,tačiu arī pa pilnu programmu attiecīgā tehnika un tad varēsi likt sev kaut miljonu punktu vai romiešu ciparus citiem saviem nikname ar kuriem pats diskutē,tikai nesanaks vairs ielogoties nekad.Vienīgi ,ja atkal pa lēto varēsi pirkt jaunu tehniku.Tikai tu jau par to dzirdi pirmo reizi laikam.Tā vieta lai izglītotos tu šeit rupji bieži pārkāp noteikumus.Cerams ,ka reiz varēs tā tevi izmest ārā uz visiem laikiem.

  • -18
    Annele 14.11.2019, 22:36:31

    Un tu nu noteikti neesi no tiem,kam kāds pievērstu uzmanību sabiedrībā.Pie tam blusainam un nolaistam ,degradējušam indivīdam kāds diemžēl esi tu.Tas par to ka izsaki ka nevienam nevēlies rādīties.Neesi ta vērts jau pats no sevis,tāpēc jau ir tas iemesls būt regulāri šajā forumā,braukt virsū citiem,provokācijas regulāras un jau iepriekš minētie fakti.Tāpēc vari sēdēt mierīgi kur vien vēlies.Un padomā,palasi kas ir elektrotehnikas EMEI.

  • -8
    .Barons.. 15.11.2019, 11:24:27

    Annel kundz.
    Cepur nost pa Jūs zinašan pa Elektrōnik,Automātik un Radiotechnik!
    Es gribet aizrādit,ka es ar Jums neir ganijuš kop to Cūk uz vien lauk,le zinat.
    Un es neir izdarijuš pret Jums ne vien Apvainojum,le Jums būt perzōnig iemesl manam ko pārmest.
    Pagaidam es Jūs ir cienit.Tig pagaidam.

  • -15
    Annele 15.11.2019, 13:26:25

    To zin ļoti daudzi,jo gandrīz katram ir bijusi saskare ar to ka vajag zināt IMEI līdz ar to cilvēki arī zin informāciju kas tas ir.Veinmēr arī garantijas talonos tiek uzrādīts IMEI.Tev nekad nav ienācis prāta kāpēc? Un cūkas vari ganīt pats.Arī mazliet piebremzē ar izteicieniem.Nepārmetu,tikai saku kas tiek redzēts tavos izteicienos.Tu pārkāp foruma noteikumus.Ja nevari tos ievērot un nepiekrīti tiem ,tad ir citi forumi arī.Tiaki jebkurā būs noteikumi.Tev nepastāv savi noteikumi dzīvē?Tev neko nepārmetu nerunāju par sevi,taču globāli,kā uzvedies forumā - regulāri kādam draudot un izsakot vardarbību,savādāk nāksies vēl vienu punktu likt pie sava segvārda.Kamēr reiz noteikti nobloķēs IMEI.

  • -20
    huligāns II 13.11.2019, 14:32:52

    Apsolūti nevienu punktiņu sev apkārt nelieku,mis Annele! Un Tavs koments ir 'vairāk uzbrūkošs' nekā manējie visi kopā ņemti. Tā kā par kontentu runa neiet.

  • -19
    keda 13.11.2019, 14:53:25

    Tu esi Barons? :D Tam jau visādi punkti jauni laiku pa laikam uzrodas. Diez vai tas anneles koments bija huligānam :)

  • -21
    Annele 13.11.2019, 15:14:27

    keda..nu tas jau pats viņš ir savos cik tur segvārdos. :)

  • -20
    Annele 13.11.2019, 15:29:33

    Kur tas ir uzbrūkošs? Paskaidrojiet detalizētāk. To ka tiek pateikts ka var nobloķet uz visiem laikiem arī? Tie ir fakti.Tu arī neesi no tā pasargāts. Būs citam nikam -..... citam III vai IV vai XXI vai tamlīdzīgi taviem nikiem kurus pieslēdz,tikai ne vienmēr to var izdarīt ja nobloķē pa pilnu programmu.
    Žēl ka uztver tādus faktus kā bloķēšanu kā uzbrūkošu.Tas jau pierāda,ka neesi gudri domājošs cilvēks.

  • -20
    huligāns II 13.11.2019, 14:34:38

    Tu no pieredzes to saki par IP bloķēšanu? Tad jau varu pat iedomāt,zem kādiem segvārdiem ir sēdēts.

  • -20
    Annele 13.11.2019, 15:00:54

    Nē.Tiek minēti fakti. Ja tas skar it ka par kaut kādu ''atdzimšanu'',tas tiek domāts cits lietotajvārds,taču ja nobloķē savādāk tad nekādas atdzimšanas nesāks ar interneta pieslēgumu kurš tiek lietots. Tev jau laikam ta pieredze papilnam un to var manīt.VB jau varētu ķerties pie tāda - kā nobloķēšanas pilnībā ,tad jau pārējie aizdomātos vai ir vērts ākstīties vai neatbilstoši uzvesties.Tu pats jautaji kāpēc dzēš tēmu ? Tad palasi kaut reizi vismaz foruma noteikumus.Un tie nevienreiz vien ir jau arī publicējuši VB.
    Jūs jau lielākā daļa te bezdarbinieku ,veci pensionāri - vientuļnieki vai dīvanā sēdētaji vien esat.Tāpēc kas liedz būt kulturāliem?Laikam tā bezdarbība padara par tādiem kādi sevi šeit parādat.

  • -19
    Annele 13.11.2019, 15:05:44

    Par IP bloķēšanu zinu,jo biju modeatore dažos saitos.Tur tādus rupjus kādi esat šeit - bez vārda ierunām,ja neprot uzvesties,nav apmierināti ar foruma noteikumiem un vel izsaka pretenzijas - da kāpēc es nevaru to un šito,tādi uzreiz lidoja uz visiem laikiem ārā un no sava provaidera nekad vairs netika forumā.

  • -20
    huligāns II 13.11.2019, 14:36:25

    ta viņi vienkārši neatbalsta nacionālsociālismu.

  • -19
    Annele 13.11.2019, 15:46:22

    Vai tad visiem jāatbalsta tas? Vai arī nav jaatbalsta?

  • -19
    Vilis Skuja VII 13.11.2019, 17:22:59

    Annelei.
    Vai tik neesat kļuvusi par moderatori-cenzori arī šajā portālā?

  • -19
    Annele 13.11.2019, 19:11:21

    Man nav jāsniedz atbilde par tādu tēmu II vai VI un pārējie skaitļi un punktiņi.

  • -19
    huligāns II 13.11.2019, 21:18:50

    Ja Tev nav jāsniedz atbilde,tad neuzdod Te tik daudz jautājumu. Ja Viņa nebūtu cenzors,Tad atbildētu uzreiz,vai ne Tā?

  • -19
    Annele 14.11.2019, 22:23:42

    Man tev prasīt - drīkstu vaicāt un cik daudz? Tu esi kāds limitu noteicējs? Labāk sniedz saviem teicieniem pamatotas atbildes un neizvairies no tām.

  • -21
    A.n.i.t.a 14.11.2019, 07:43:44

    Annele-Madara?

  • -20
    Annele 14.11.2019, 22:27:36

    Kāda Madara? Tev atkal ieslēdzās TV viktorīnas ''Uzmini nu'' ? Vai kā parasti uzbāzies, jo " Kas? Kur Kad? " ?

  • -19
    A.n.i.t.a 15.11.2019, 04:54:36

    Vai mēs esam uz tu?Nevajag aizsvilties, tas minējums tikai tādā sakarā ,ka šeit tika pieminēts VB cenzors, un tātad Madara.

  • -19
    Annele 15.11.2019, 09:57:53

    Esi kāda īpaša persona,ka būtu jājūsina? Pietam redzot,ka pati tukojies uz daudziem,tāpēc pirms izteigt pretenziju skaties uz sevi un savām darbībām.Es neaizsvilstos,apnikušas tavas patstāvīgās čīkstēšana un patstāvīgās minēšanas.Man nav jāzin kaut kādas Madaras vai pāŗejos n-tos cenzorus visspasaules forumos.

  • -13
    .Barons.. 15.11.2019, 11:29:07

    Anit kundz.
    Es domat,ka to Annel kundz pagaidam vel neir Cenzōr iekš šito Portāl.Jo viņ ir domat,ka Huļigān kung ir vien Baron un es akal ir vien huļigān.
    Abet to neir tiess.Ja viņ būt Cenzōr ,viņ būt varet redzet,no kād Adress katers ir rakstit.Un es neticet,ka Huļigān kung apmekle to pašš Biblotēk,ko es.
    Neķer kreņķ,vis būs Lab.

  • -13
    A.n.i.t.a 15.11.2019, 13:08:29

    Baron, es jau neko īpašu neuzrakstīju, tikai piebildu ,ka ,ja jau cenzors ,tad attiecīgi VB cenzors , bet laikam jau jums taisnība, ja būtu cenzors , tas jau saprastu kurš ir kurš. Es, par laimi, neesmu īpaši mainījusies - kā esmu Anita tā palieku, cenzoru dēļ nācās pielikt vairākus punktiņus.

  • -18
    Annele 15.11.2019, 13:29:32

    Baron,par to es nedomāju - tu pats reiz parādīji kā diskutē ar sevi.Anita,tevi nobloķēja jā par to ,ka pārkāpi robežu ,taču vai tad reiz kāds neuzlauza tavu profilu ? Šķiet tāpēc jau izveidoji tādu,ja man neviļ atmiņa,jo ikdienas informācija un nenormāli milzīga.

  • -3
    yolo 14.11.2019, 10:59:29

    Lai netaisītu jaunu tēmu, rakstu šeit- tīri retoriskis jautājums, bet kādēļ tik ļoti cenšas slēpt un neafišēt nelaimes gadījumu uz tilta? Es saprotu, ka daļa komentāru, bija neadekvāti, bet kādēļ tiek dzēsts viss un, rodas pat iespaids, ka slēpts?

  • -20
    reku 14.11.2019, 11:32:23

    Jā,patiesi,pie ziņām pat vecajiem rakstiem komentēšanas iespēja atņemta.
    Vai tad kaut kas nepatiess ticis pausts?
    Tauta grib zināt.

  • -20
    reku 14.11.2019, 11:34:30

    Tik krievu portālā kāda informācija palikusi.
    https://rus.ventasbalss.lv/zinas/chp/16237-brosivshayasya-s-detmi-v-ventu-zhenshina-priznana-nevmenyaemoj

  • 0
    yolo 18.11.2019, 13:35:33

    Infocentrs, ieejiet šī portāla krieviskajā versijā.

  • -20
    keda 14.11.2019, 11:42:01

    dēļ tādiem ņergām kā tu reku ar visiem saviem entajiem segvārdiem to visu arī dara. tev jāielien katrā gultā, katrā mājā, katram galvā un gudri jāirš par katra problēmām. tev neeksistē tādi jēdzieni, kā citu cilvēku personīgā telpa, līdzjūtība, sapratne. Tavā visāda sviesta pilnajā paurī neienāk doma, ka jebkuram cilvēkam apkārti ir daudzi citi, kuriem tas bojā gājušais nav vienkārši kaut kāds cilvēks, kas izdarīja to un to, bet tuvs, mīļš cilvēks, ar kuru saista daudz dažādu atmiņu, piedzīvojumu, emociju. tu savā trulumā neko no tā neredzi, toties tev pietiek nekaunības un stulbuma kaut ko pieprasīt, kādu pamācīt un mētāt gudras frāzes. Uztaisi sev kreklu ar uzrakstu TUKŠA MUCA TĀLU SKAN. Stabili par tevi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: