Vējš 6.58 m/s
Pērkot zāles aptiekā ir uzcenojums
Varat man nosaukt kaut vienu profesiju
Kura vietā pieņems darbā cilvēku uz gadiem 63
ja darba negrib pieņemt ap 40 mit
no ka tiem cilvēkiem dzīvot
Iet zagt,laupīt???
Vakuumnieks VB forumā.
Visu cieņu Yolo
Atvainojos par saviem murgiem
Man viss patīk un ar visu esmu apmierināts
apmierināts ar to
kad mūsu seņči dzīvo zem katras kritikas,un kad mūs sagaida tāda pate laktiņa
apmierināts par to kad ceļi brūk kopā,un tilti uz avārijas stāvoklī
Apmierināts kad ceļ pensijas vecumu ,lai cilvēki nesagaidītu nopelnīto atpūtu,bet no darba vietas uzreiz pa skuju taku...jo nav ko jaukt gaisu
Apmierināts kad palīdzam visiem salašņām
Apmierināts kad ukrainu bērniem maksā 80€ pabalstus,bet savējiem 11€
Vardu sakot Yolo
esmu pacilātā noskaņojumā un oar visu apmierināts
Apmierināts kad no viena grāvja ko sauca par psrs,iebraucām otrā ko sauc ES.
priecājos kad pa grāvjiem vien,pa gravjiem vien...ceļu kā neredz tā neredz
priecājos kad pie stūres nav vietējie kuri šeit ir dzimuši auguši un dzīvojuši
bet kautkādi salašnās no amerikām kanādām vai sazin no kurienes vēl
Kāpēc ir jāmaksā privātās mājas īpašuma nodoklis???
Ko valsts vai pašvaldība palidzēja to māju uzcelt???
Deva kādu līdzfinansējumu,palīdzēja ar materiāliem,ar meistariem??
Cik es zinu kad nē
Tas viss ir strādīgu cilvēku darba pūles
Kāds nodoklis???
par ko nodoklis????Jūs kaut ko neesat sajaukuši???
Uzbūvēta uz zemes
Tā ir uzbūvēta uz manas zemes
uz manas privatizētās zemes,uz kuru valsts nevar pretendēt
Tad par kādu nodokli var būt runa
Es to māju neīrēju
Es to pats uzbūvēju
Un vienīgais īpašnieks un cars esmu es,neviss pilseta vai valsts
Likumīgi???Diezin vai
Nu? Jumsiņiem i baig lāb, ja? Jauns gāds un nekād jaun jūs! :D
Kā jūs mān sēv visiņi un sēv mān katr gād, bet neko nedār lāb! :D
Bet nezāles jau neiznīkst. bet nezāles jau neiznīkst, bet nezāles…
Zin ir indivīdi ,kuriem ir kādas kaites iespējams un vajadzīgas l…
Divkosība ir no komunālās pārvaldes puses, kura atrakstās, ka nek…