Vējš 3.96 m/s
ANITA
Briesmīgs skaitlis! Latvijā šogad bezvēsts pazuduši teju 900 cilvēki!
Vai varetu ieteit kadu kas taisa masinas motorus??
Fascinējoši cik gan "LIELISKI" autovadītāji brauc pa Ventspil ielām.
Lielajā krustojumā pie Tobago laikam neviens neprot šo krustojumu izbraukt,braucot no ostas puses, kas nesaprot nu aizejiet pajautājiet kādam zinošam kā pareizi jabrauc..
Un laikam lielākoties pa pilsētu ātruma ierobežojums ir 30km/h..
Vakar mikroautobusa vadītājs gandrīz ietriecās vieglajā auto, šorīt pilnīgi pārredzamā stāvlaukumā man gandrīz uzbrauc.. Bet Tas jau ka neviens laikam neskatās kur brauc vnk fantastika nu kā var neredzēt otru mašīnu ja nav neviena šķēršļa kas aizsegtu otru mašīnu, tā vienkārši neredzēja, vai vienkārša nezināšana kam priekšroka un pēctam visi šie "Uzmanīgie" braucēji brīnās par avārijām.. SKATĪTIES VAJAG! UN ZINĀT NOTEIKUMUS! Nu nebrauciet ja nevarat pabeaukt un nezinat noteikumus..
CSDD laikam visiem izsniedz tiesības vai māki braukt vai nē..
visi pīkst par jaunajiem noteikumiem tiesību iegūšanai,bet paskatoties kas jau brauc pa ielām pareizi dara nu nevar visiem dot tiesības.. tie paši pensionāri nu saprotu ka viņiem arī kaut kur jānokļūst bet lielākā daļa tak neredz tik labi vairs un tad rodas tās saskrāpētās mašīnas un visādi negadījumi.. lielākoties sievietes nu nebrauciet ja nēesat pārliecināti par savu braukšanu, tas attiecas arī uz vīriešiem..
man tiesības ir tikai 8gadus bet neviena avārija neviens sods nekas nav pagaidam noticis, bet ar tādiem autobraucējiem kā Ventspilī laikam šis mans labais braukšanas stils bez negadījumiem drīz beigsies..
IEMĀCIETIES BRAUKT TAČU...
P.S. atvainojos par drukas kļūdām..
šeit un citur,kapec tada atšķirība?
Tu rīkojies negodīgi un ceru,ka tu tur nebūsi ilgāk par pirmo sniegu!
Aiziet aiziet pasaules godiiba
Autobuss, kas izpildīja reisu 19.06.2026 plkst.16 no Rīgas SAO, b…
Kā jau iepriekš informējām, apstāšanās maršruta vidū nav atkarīga…