18.9 °C

Vējš 3.35 m/s

Svētdiena, 28. jūnijs
Viesturs, Kitija, Viestards
R
R
Rihards
Hūtes alga

Interesanti, vai zinājāt, ka iespējams arī šādā veidā saņemt algu?

http://www.ventspilnieks.lv/zinas/lemberga-asociacija-darbojas-uz-papira-bet-visus-ienakumus-190-000-eiro-apmera-maksa-lembergam-alga/

Views
1529
18.05.2017, 02:05
Ena
Nu ta beidzot

http://www.delfi.lv/news/national/politics/tiesa-lembergam-nosaka-maksat-380-eiro-sakara-ar-liecibu-nesniegsanu-pec-butibas.d?id=48831225

Views
1868
17.05.2017, 10:08
R
R
Rihards
Baklažāns

Kad baklažāns paliek pārgatavojies, vai tas sāk sažūt no cepurītes vai lejas daļas?

https://vimeo.com/167394826

Views
395
16.05.2017, 13:45
qwerty
Novērojumi CP darbā

Ir daudz redzēts kā strādā mūsu ceļu policisti. Daudz piemēru ir ar pozitīvu nokrāsu, taču tik pat daudz ir ar negatīvu.
Man piemēram nekad nav nācies redzēt kādu CP darbinieku apturam savu darba auto un palīdzam pāriet ielai vecam cilvēkam. Diemžēl. Šodien (11.05. ap plkst 17:00) notika negadījums uz Aleksandra un Jūras ielas, kur bija divu auto neliela sadursme , taču atbraukušās CP ekipāžas rīcība lika man šo tēmu rakstīt. Nu ir neliela sadursme, notiek apstākļu fiksācija,vietas uzmērīšana utt un viss. Sēžas savā dienesta auto un raksta papīrus, tikmēr abi iesaistītie auto paliek savās vietās un rada satiksmes traucējumus, bloķējot auto plūsmu. Netiek atbrīvots krustojums,kaut gan abas mašīnas ir tikai nedaudz apskādētas un ir braucamas.Citi satiksmes dalībnieki tikmēr ir nesaprašanā un arī veido avārijas situācijas. Poliču kungi, nu vai tad tā var? Nodzeniet tos autiņus malā un rakstiet kaut līdz naktij.
Padalīsimies ar saviem novērojumiem CP darbā , Jūsu pieredze !

Views
1650
15.05.2017, 20:33
tā viš i
Kad divreiz divi ir trīs Lemberga prāvā

Tāpēc, sākot liecību sniegšanu, es skaidri un gaiši norādīju uz konkrētajā apsūdzībā iekļauto, manā skatījumā acīmredzamo ārprātu un debīlismu, ko var sarakstīt tikai muļķu māja, vārdā nevienu nenosaucot. Pilnīgi pieļauju, ka manis sniegtais situācijas vērtējums kādam var patikt, bet kādam – nepatikt, taču, godīgi sakot, grūti atrast citus vārdus, lai adekvāti raksturotu to absurdu, kas sarakstīts apsūdzībā.

Views
319
13.05.2017, 19:23
Rasma
Uzmanieties čiganiete ....

Uzmanieties, čigānietete staigā pa daudzdzīvokļu māju, treptelpām, rausta durvis, " tirgo apavus". Īpaši uzmaniet savus vecos cilvēkus un bērnus, lai neielaižas sarunās.

Views
2065
10.05.2017, 06:18
Pēdējās komentētās

Aiziet aiziet pasaules godiiba

Pirms 2 stundām

Autobuss, kas izpildīja reisu 19.06.2026 plkst.16 no Rīgas SAO, b…

Pirms 15 stundām

Kā jau iepriekš informējām, apstāšanās maršruta vidū nav atkarīga…

Pirms 15 stundām