Vai tev traucē zāles pļaušanas troksnis no rītiem?

default | 04.07.2019, 23:05:14 | 1196

Temats, par kuru varētu gari un plaši runāt. Visvairāk traucē zāles pļaušana svētdienās. Ir tāda cilvēku grupa, kam svētdienās, pēc plkst. 10.00 jāsāk pļaut, trimerēt, un tā katru svētdienu! Sestdienās nē, bet tieši svētdienā, kad vispār būtu jaatpūšās, kad man varbūt vienīgā brīvā diena, kad gribētos pasēdēt dārzā vienatnē, vai ar draugiem, bet man jāklausās tā kaimiņu pļaušana līdz pašam vakaram - viens, tad otrs, tad trešais, reizēm pat tāds trobelis iet vaļā, kad nedzirdam ko viens otram sakām, ka jākliedz balsī. Es uzskatu, ka domei vajadzētu pieņemt kaut kādus lēmumus, aizliegumus svētdienās šādi trokšņot - pļaut, zāģēt, tādējādi traucējot apkārtējos (normālās valstīs tā notiek, un cilvēki to uztver kā normu). VLK tak arī 7dienās nepļauj!

Komentāri (27)

 • -5
  default Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nu mani kaimiņi, piem., Mārtiņa 4. Sestdienās viņi atpūšās, 7dienās trokšņo. Kkad man te apnika, gāju aprunāties tieši par pļaušanām (tā saimniecība ar 2 mašīnām vienlaikus pļauj), tas čalis man saka - bet man šodien brīvdiena, katru dienu strādāju! Es atbildēju - nu tā nav mana problēma, es arī katru dienu strādāju, vismaz vienu, savu brīvdienu es gribētu pavadīt klusumā un mierā. Pietiek jau, ka pārējās dienās un vakaros man jāklausās viņu Skonto, izlaistā bērna baurošana, suņa nepārtrauktā riešana līdz pusnaktij. Zinu - daudzi mani sūtīs uz mežu dzīvot, bet tomēr - privātmāja nenozīmē visatļautību, ir jārēķinās arī ar apkārtējiem, kam jāklausās viena tā ģimene, ka pat logus nevar atvērt, jo iekšā TV nedzird, jo sīkais ar to vaukšķi pārbļauj visu!....
  Es pat nezinu, kā rīkoties turpmāk. Pašv. policijai vispār ir kāda jēga kaut ko teikt?

 • -7
  Eeeeeeeeee Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Man vairāk patīk šādi tipāži,kad visu laiku krīt uz nerviem,bet tikko tu dari ko līdzīgu,tad tu esi negantais trokšņotājs un tamlīdzīgi! :D

  Man pa lielam ir viss vienalga,bet neaizrādi man,kad daru to pašu. :)

 • -2
  ayk Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Man jau liekas, ka mūsdienās arvien vairāk cilvēkiem ir maiņu darbs, attiecīgi mājas darbus dara tad, kad nav jāstrādā. Kaimiņu zāles pļāvēji, motorzāģi, un visa pārējā tehnika man netraucē. Lai tik darbojas. Viskaitinošākie ir pirmspensijas/pensijas vecuma cilvēki, kas cītīgi vaktē, kad dārzā parādās kaimiņi un tad kaut ar 39 grādu temperatūru mauc ārā ar āmuru dauzīt kādu skārda gabalu vai darīt ko citu uzkrītoši skaļu, lai tik apkārtējie redz cik cilvēks ir darbīgs un kā šiverējas pa savu īpašumu.

 • -6
  g11 Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Es arī reiz dzīvoju pilsētā... Man arī reiz stāvēja kaimiņš pie savas mājas loga ar zupas šķīvi rokās, jo nebija laika paēst. Bija jāredz, kas notiek mūsu sētā. Tas bija... Tagad - pilnīga laime un nav nevienas problēmas par ko šeit un citās tēmās tiek rakstīts. Nekas nav jādara, tikai jāizdara pareizās izvēles.

 • -7
  007 Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  man ari zali sanak plaut svetdienas,tad ap 8 no rita ari saaku,nu ja kadam trauce lai pagriez televizoru skalak

 • -1
  default Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kamēr kāds ar to trimeri neiebliezīs Tev pa galvu un neizrubīs! :) Lai veicas!

 • -2
  Kārlis_ Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Mani vairāk traucē daudzdzīvokļu māju pagalmos bumbošana līdz plkst 24:00!

 • -4
  Rasma Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Vairāk traucē komunālie miskastes izvedēji, kas piem. 22. jūnijā, sestdienā 06:03 ar tādu blīkšķi pamodina visu kvartālu.

 • -1
  Arnoldinš Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kādas tik PROBLĒMAS nomoka cilvēkus....Vēl neesat paraudājuši par kaiju-vārnu ķērkšanu,kuģu – lokomotīvju – specdienestu sirēnām un vēl un vēl ir par ko cepties.

 • 0
  arcus Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Par kaiju ķērkšanu varbūt arī nevajadzētu raudāt, bet par apķēzītām automašīnām gan!

 • -1
  default Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  https://www.facebook.com/viktors.default/videos/vb.100000372362064/2234886309867093/?type=3
  https://www.facebook.com/viktors.default/videos/vb.100000372362064/2234887649866959/?type=3
  https://www.facebook.com/viktors.default/videos/vb.100000372362064/2234889226533468/?type=3
  B*Ģ paklausās ŠO!!! Filozofi hrenovie....
  B, normāli jums tas izklausās?

 • -1
  Lukrēcija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Traki. Kad mēs pirkām māju, arī bijām skatīties privātmāju rajonā pilsētā. Mums pietika izkāpt no mašīnas, kad visi ciema suņi sāka riet, tad sapratām, ka nē, šeit negribam dzīvot.
  Tagad miers un klusums visapkārt. Mežs... kaifs.

 • -1
  default Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  ESAT AR MIERU ŠITO KLAUSĪTIES DIENDIENĀ? arī tad, kad pēc darba pārnākat mājās 11-12, un jāklausās vēl šis, savās mājās, uz kurieni ejat, lai gūtu mieru un atpūtu pēc visa?!
  Pasakiet vēl, ka esmu nenormāls... Ko tad teikt vecam, slimam cilvēkam, kurš arī ir spiests šo visu klausīties tekoši?...
  Kaijas ir cita saruna, bet te vnk par tādu elementāru lietu, kā padomāt par apkārtējiem,, ka nedzīvo 1 - apkārt ir VĒL CILVĒKI!!!!!!!!

 • -3
  Puaro Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Katram savs darbs darāms un tev to nenorādīt,kad tas darāms,dīvāna ekspert!Varu vienīgi piekrist tam,ka to nevajdzētu darīt ātrāk par 07.00 no rīta.Es labāk samierinos ar trimera un musaravoza skaņām,nekā ar suņu rejām un pīpējošiem neadertāliešiem uz lidžijām un balkoniem!

 • -1
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Viktors pacēla aktuālu tēmu.
  Es varētu ierakstīt, kā četri sīkie no 9 rītā, līdz 10 vakarā nepārtraukti (izņemot barības uzpildes laiku) auļo.
  Smieklīgākais tas, ka starp mums ir divi stāvi.
  Kā jūtas tie, kas dzīvo tieši zem hipodroma, nav ne jausmas.

 • -1
  Soross Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Man gan neviens pļāvējs nekad netraucē, es dzīvoju savā penthausā ar skatu uz ņujorkas Centrālparku!

 • -3
  Zilzīlīte Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tēmas autor! Varbūt pamēģini arī Tu pats brīvdienās pastrādāt dārzā, būsi izvingrojies, nosauļojies un purkšķēt arī vairs negribēsies. Katram, kuram ir sava privātā māja ir tiesības tur dienas laikā trokšņot kā vien gribas. Un ja Tu dzīvo pilsētā, būs vien jāsamierinās. Ja ne, vienmēr var dzīvot citur

 • -3
  @ (^ _ ^) @ Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jūs esat vien čīkstētāju tauta

 • -3
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 2 dienām

  Ventspils pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumos noteikta atbildība par jebkāda veida darbību, kas rada troksni, traucējot iedzīvotāju naktsmieru laikā no plkst. 23:00-07:00. Zāles pļaušana, pie tam dienas laikā, noteikti nav uzskatāma par prettiesisku darbību, kas būtu uzskatāma par sabiedriskā miera traucēšanu. Vasaras periodā zāles pļaušana ir nepieciešama pilsētvides uzturēšanai kārtībā, vēlamies taču dzīvot tīrībā sakoptībā. Aicinām būt saprotošiem, bet , iespējams, ka var vienoties, aprunājoties ar kaimiņiem, par citu regulāro pļaušanas laiku.

 • -1
  tā viš i . Pirms 2 dienām

  Ups!
  Kā tad ar pašvaldības nakts tusiņiem?
  Tur ir citi likumi?
  Tagad tā,padomā labi kārtīgi
  pašvaldības policist:
  Tev ir piedzimis bērniņš,tikko
  Mīļo sieviņu,ar lolojumu pārvedi mājās.
  Nākošajā dienā,zem taviem logiem
  Lielajā prospektā
  Getto Games mocīši dzied "šūpuļdziesmas" Tavam mazulim!
  Vai nevēlies citu saimnieku?
  Patiesu,Tevi un apkārtējo iedzīvotāju cienošu .

 • -4
  swegmeisters Pirms 1 dienas, 23 stundām

  Jauna diena, defaultiņš atkal raud, kur ta Ventiņos bez rauduļa nr.1

 • -3
  A.n.i.t.a Pirms 1 dienas, 10 stundām

  Jā , Defalt jau tā dzīvo klusā Mārtiņa ielā , tad vēl zāles pļāvejs traucē, prom uz kādu vēl nenopostītu mežu, tur būs klusums, kamēr motorzāģi un traktori nesāks trokšņot.Laimīgu ceļu!!

 • -3
  yolo Pirms 1 dienas, 1 stundas

  Problēma nav troksnī, bet cik nožēlojami cilvēki var būt, ka atradīs da jebko par ko raudāt un sūdzēties. Kaimiņam tevi jāciena, bet pats to pašu pret kaimiņu nevari, esot nedaudz iecietīgs pret dažiem trokšņiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: