Psihologs

Minkāns | 31.10.2016, 08:52:14 | 3101

Vakar meita (14 gadi) negaidīti pajautāja, vai nezinot kādu psihologu - vēlas parunāties. Vai varat ieteikt kādu, kas strādā tieši ar pusaudžiem.

Komentāri (38)

  • -1
    Latvija pāri visām! 04.11.2016, 14:32:49

    Nu bet, tad maksā viņam un viņš tevi redzēs :) Katru profesiju apgūst ar nepieciešamību nopelnīt maizei.

  • 0
    Anita 04.11.2016, 14:52:17

    Man psihologa pakalpojumi nav nepieciešami , man ir ar ko pārrunāt sasāpējušās lietas un netaisos maksāt nevienam psihologam , tāpat kā nekad netaisos izmantot zīlnieču un dziednieku palīdzību , jo arī tās un tie dara savu par naudu un tikai , nemaz nesatraucoties par cilvēku ,kurš pie viņa ieradies.

  • -1
    kaktuss 04.11.2016, 15:09:31

    Nesaprotu kāpēc kādam tik ļoti kremt, ka kāds cilvēciņš vēlas parunāties ar kādu no malas. Jā, labi, par naudu, bet, ja nav citu iespēju? Jums no tā labāk paliks, ja cilvēks apaugs ar neatrisinātām problēmām, kļūstot par kaŗtējo īgņu mūsu sabiedrībā?

  • -1
    Novadnieks 04.11.2016, 15:37:13

    Klau,sarma,lai tava meita aprunājas ar Māru,kedu un Kurzemnieku,varbūt kaut kas iznāks.Nu tik psiholoģiski pareizi cilvēki,gan jau palīdzēs.

  • -1
    Dominiks 04.11.2016, 16:01:56

    Novadniek,ne Tavi bērni,ne mazbērni nav mūžu nodzīvojuši.Un pirmā reize pie psihologa ir bezmaksas.Vienīgais un pareizais ir tikai Novadnieks.Un ...Anitai...nekad nesakiet nekad.

  • -1
    Novadnieks 04.11.2016, 16:19:45

    Es saviem bērniem pats esmu labs psihologs.Mani bērni nav uz augšu pasisti,lai nestu savas un savas ģimenes problēmas ārā no mājas.Manā ģimenē nav tādu problēmu,lai gaudotu te forumā.Un mani bērni ir pietiekoši saprātīgi.lai ar kaut kādiem sīkumiem tiktu paši galā.Šo galā tikšanu pašiem, iesaku veikt visiem.

  • -1
    keda 04.11.2016, 16:34:31

    Novadniek, pat tad, kad šķiet, ka viss ir perfekti, nav problēmu un pat sīkumu, ar kuru paši nevarētu tikt galā, var izrādīties, ka tā tikai šķiet. Bet varbūt bērni, zinot, ka vecāki tāpat neklausīsies un komentēs visu pa savam, nemaz neieminās par to, kā jūtas un kas ar viņiem notiek? Varbūt ir sapratuši, ka labāk ārēji rādīt, ka viss ir ok un neizrādīt, kā ir patiesībā? Varbūt viņiem vienkārši ir bail? Bail, ka vecāki viņus uzskatīs par ķertiem, par vārguļiem, par nepilnvērtīgiem.
    Te jau bija minēts, ka bieži vien sirdi vieglāk izkratīt svešiniekam, un psihologs tam tieši ļoti labi noder. Var jau būt, ka daži eksemplāri netur mēli aiz zobiem, bet tad no tiem arī jāizvairās, nevis jābrēc, ka kaut ko pastāstot psihologam, par to uzzina visa pilsēta,. Nedomāju, ka visi ir tādi, jo pretējā gadījumā viņi paliktu bez tiesībām strādāt.
    Un vēl es neticu, ka ģimenē, kur tēvs tik strikti nosaka, kas ir melns un kas ir balts, bērniem gribēsies runāt par savām problēmām, jo viņi labi nojautīs, ka viņu viedoklis vienkārši var nepatikt.

  • 0
    tā viš i 04.11.2016, 17:27:14

    Labvakar,cienījamie(smirdīgā)foruma dalībnieki! Anita,Kurzemnieks,Novadnieks rullē šajā tēmā.Kediņa -tev pašai vajadzīgs psiholohs. :)

  • 0
    tā viš i 04.11.2016, 17:32:14

    Pilnīgi piekrītu,ka tā ir ģimenes personīgā problēma.Nē,nu jā-ja tu pats pie tā psiholoha esi uzaudzis,tad jau bērnus vedīsi tur.

  • 0
    Novadnieks 04.11.2016, 17:38:43

    Jā-psiholohs ir priekš lohiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: