Vai atkal vakcīnas???

Urzula | 14.07.2022, 13:52:40 | 4579

Rudenī būs obligātā vakcīna šai cilvēku kategorijai? ”Diemžēl mums nekas cits neatliek”... tā raksta prece nu jau ikdien ..
Ko deva pagājušā gada obligātās vakcīnas? Gandrīz visi tie slimoja-pēc slimošanas reti kāds ir bez problēmām-blaknēm... Kā arī pēc potēm -blaknes un nekam nepierādīsi, ka no potes...
Rodas jautājums; kā jau zin, ka rudenī atkal šis vīruss pārņems?
Dīvaini -kamēr rakstīja par karu Ukrainā ikdien -vīrusam liek mieru, par karu jau pierasta lieta-sākas atkal baidīšana ar potēm .. kovid uzliesmojumu-kā jau to zin iepriekš??

Komentāri (79)

  • -5
    Solvita Ruža 09.08.2022, 19:01:47

    Vai tiešām šādi cieņas aizskaroši redaktora komentāri Ventas Balss vadībai ir pieņemami?

  • -7
    Kļumpats 10.08.2022, 10:20:41

    Iespējams, par skarbu, bet nu ja jau neticam zinātnei, tad neticam. Kāds pamats ir ticēt, ka zeme ir apaļa, ja domājam, ka medikamentu izstrādātāji neko nejēdz un nav ne uz ko spējīgi? Ķiplokam tik spēks!

  • -4
    A.L. 09.08.2022, 19:51:24

    Visi ir vienlīdzīgi, bet daži tomēr vienlīdzīgāki par citiem.

  • -5
    Urzula 09.08.2022, 19:57:08

    Neimanim; ja gribi konkrētus datus par blaknēm-tos jau ārsti tik mutiski pasaka -uz papīra viens apgalvojums-mira no potes... pierādīts.
    bet man rados vairāki cilvēki dažāda vecuma vēl ārstējas dažādām izpausmēm , kas radās pēc potes; vai neesi dzirdējis arī , ka ir daži, kas ar bailēm gaida rudeni -gatavi pamest darbu -tikai nepotēties?? Tā ir soc.aptaujā...

  • -7
    Kļumpats 10.08.2022, 10:19:17

    Manuprāt, tās bailes no tā, kas būs, ir laba atbilde tam, kāpēc ir tāda pretošanās vakcīnām - vienkārši bailes un nevēlēšanās. Un tad to veiksmīgi sanāk attaisnot ar pasaules mēroga sazvērestību. Var pamēģināt pašiem sev atbildēt uz pāris elementāriem jautājumiem:
    1)Kas tas ir par spēku, kas spējis sarunāt ar gandrīz visas pasaules valdībām, lai tik spricē to tautu nost, kas piesolīts?
    2)Kas tas ir par spēku, kas spējis vienoties ar teju visiem mediķiem, lai tik spricē to tautu nost un, pat redzot smagas sekas no potēm, skaļi par to nerunā?
    Pie reizes var sev atbildēt, kurā brīdī tad mēs varam ticēt zinātnei , bet kurā brīdī to vairs nevar atļauties un cik objektīva ir šāda analīze.

  • 0
    Гроссмейстер 14.08.2022, 19:54:39

    Vai tad Neimanis nav dzirdējis, kas ir Pasaules Ekonomikas forums ar kovidfašistu un "Lielā reseta" arhitektu Švābu priekšgalā, ko ar atvērtam mutēm klausa liela daļa valdību un prezidentu. Vai Neimanis nezin, kas ir Soross, kas finansē visus mainstream (liberālos) masu medijus, kuri nosaka, kas ir pareizi, un kas nav, un kas izēd jebkuru, kas iet pret šo mediju uzskatiem - par Covid19 vakcīnām var teikt tikai labo, par zilajiem tikai labo, par musulmaņu imigrantiem tikai labo. Vēl ir Covid19 vakcīnu izstrādāšanas finansiālais atbalstītājs, kovidfašists un fermu uzpircējs Geitss, kurš teica, ka Covid19 vakcīnas par 15% samazinās pasaules iedzīvotāju skaitu. Šie visi ir GLOBĀLISTI, kuri dod pavēles valstu "valdībām" un "prezidentiem" - faktiski marionetēm.

  • -6
    Solvita Ruža 10.08.2022, 10:32:38

    Neimani, es redzu, kas notiek ar maniem tuvajiem, kas piespiedu kārtā nopotējās. Pēc potes ir sabojātas imunitātes, hroniskās kaites saasinājušās, spontānie aborti. Man raudāt gribas no tā, ko tās potes nodarījušas man tuvajiem! Tu tici šai kovid zinātnei, tak ej un potējies, kas Tev to prieku liedz! Tikai Tev nav tiesības ņirgāties par tiem, kas nepiekrīt šai medicīnas manipulācijai!
    Starp citu, es uzticos ķiplociņam un veselīgam dzīvesveidam, nevis šīm vakcīnām. Mani tuvākie nopotētie radi visi ir izslimojuši kovidu, cits pat trīs reizes. Tai pat laikā es dzīvojot kopā ar slimo potēto ne reizi. Tā lūk!

  • -8
    Kļumpats 10.08.2022, 14:23:25

    Vēl tikai pietrūka atbildes, kāpēc visas pasaules valdības un mediķi ir ierauti šajā afērā un nekur nav manīti skaļi protesti, atmaskojoši skaidrojumi un tādā garā? Un no pirmās dienas neņirgājos par cilvēka izvēli, bet gan sašutumu izsauc nespēja pieņemt sava lēmuma sekas. Un absolūtā nevēlēšanas izprast situāciju, to, kādā stāvoklī bija novesti mediķi, sociālie darbinieki, visāda veida psiholiģiskās palīdzības sniedzēji. Ja cilvēks saka, ka ir par veselīgu dzīves veidu un nelaidīs sevī neko - visu cieņu, ja viņš arī pieņem, ka ar šo pašu arī izvēle beidzas, tālāk ir jāsadzīvo ar sekām, jo spēles noteikumi vienādi visiem.

  • -5
    Pareizais viedoklis 10.08.2022, 10:36:43

    Cik naivam jābūt cilvēkam, lai ticētu, ka "pote" ir vajadzīga un nepieciešama!

  • -6
    Solvita Ruža 10.08.2022, 16:53:50

    Neimani, nu ko Tu te atkal fleitē?! Nebija protesti? Ko jūs Pat Ventspilī cilvēki protestēja! Ja Tev atmiņa pieklibo atver pagājušā gada 15.augusta rakstu.
    Paskaties protokolu, kā un cik operatīvi mediķi sākotnēji sniedza palīdzību ar kovid sasirgušajiem un tad te baigi gudri spriedelē.
    Paskaties statistiku, kuri visvairāk slimo! Ja statistika būtu godīga un tajā būtu iekļauti tie saslimušie, kuri nav ne reizi vakcinēti, tad gan jau Tu apklustu.
    Katrā ziņā potējies un liec vienreiz svētu mieru tiem, kuri nevēlas to darīt!
    Gan jau pēc gadiem redzēsim, kas ir kas...

  • -7
    Kļumpats 10.08.2022, 17:15:11

    Par kādiem protestiem tu runā? Ventspilī mediķi protestēja? Tas ir tas, ko es gribu saprast - nu, kāpēc visā pasaulē nav masveidā šo mediķu protestu, jo viņiem taču ir pirmajiem jāredz, ka sekas ir un smagas. Ja tā ir. Kas tas ir par spēku, kurš 99,9, kaut vai 89% mediķu un valsts vadītāju aizsien mutes? Vari, lūdzu, paskaidrot?

  • -5
    Solvita Ruža 10.08.2022, 17:17:31

    Neimani, nauda! Mediķiem bija ļooti labas kovid piemaksas.

  • -6
    Kļumpats 10.08.2022, 17:35:13

    Lai tā būtu, bet kurš šo naudu deva un kāpēc?

  • -5
    Solvita Ruža 10.08.2022, 17:47:45

    Neimani, nepaliec smieklīgs.
    Vienīgais, ko es vēlos, lai rudenī atkal netiktu diskriminēti nevakcinētie cilvēki. Sajūta ir pazemojoša, to pēc pieredzes...

  • -7
    Kļumpats 10.08.2022, 18:24:37

    Tas ir tas stāsts par rīcību un sekām - ar to jārēķinās jebkurā gadījumā.
    Pagaidām labā ziņa, ka smago gadījumu nav daudz, līdz ar to slimnīcu slodze strauji nepieaug un lieliem ierobežojumiem iemeslu nav. Ja nekas diži nemainīs, gan jau arī nebūs. Maskas varētu atgriezties, 2m, bet nedomāju, ka kaut kas diži vairāk. Bet ar nosacījumu, ka nekļūst ļoti sliktāk.
    P.S. to naudu kurš ta dod? ;)

  • -6
    Solvita Ruža 10.08.2022, 18:54:25

    Kādu rīcību, kād sekām? Tas, ka es nevakcinējos un neesmu šo divu gadu laikā saslimusi, kas tās par sekām?? Varbūt zinātniekiem labāk papētīt, kas tas par fenomenu, kas neļāva man saslimt, pat dzīvojot vienā dzīvoklī kopā ar saslimušo, neizolējoties, kopā vienlaicīgi lietojot vienas telpas, skatoties tv, pļāpājot u.c.
    Varbūt tu nopotējoties esi daudz bīstamāks, jo ne viens vien pēc dozas saņemšanas pēc dažām dienām saslima!
    Turies tik pie savas pārliecības un piesakies rindā uz kārtējo būsterīti un liec mums mieru tiem, kas nevēlas to darīt!

  • -9
    yolo 10.08.2022, 22:53:38

    Tev neviens neliek potēties, bet nečīksti, ja tev būs ierobežojumi. Pote nav individuālai aizsardzībai, bet gan kolektivai, bet tādi kā tu laikam īsti neizprotat atbildību pret sabiedrību

  • -9
    yolo 10.08.2022, 23:15:23

    Ak jūs nabadziņus diskriminēja un apkaunoja pie lupatu bodes durvīm prasot sertifikātu? Pastāstiet to onkoloģijas pacientiem, kuriem tika atteikta ārstēšana dēļ pārpildītajàm slimnīcām. Stulbeņi, jūs esat. Nekas vairāk

  • -4
    visvaldisbalamute 11.08.2022, 01:30:00

    Tavas cerības nosnausties "zeta gultā" nav pat teorētiski iespējamas.... :D

  • -4
    Solvita Ruža 10.08.2022, 23:30:36

    Yolo, esi par gļēvu, ka zem nika bija jāslēpjas?

  • -5
    yolo 11.08.2022, 10:14:56

    No kā tieši būtu jābaidās?

  • -3
    Solvita Ruža 11.08.2022, 12:19:29

    yolo, anonīmi aizskarot otru nav nekāds varoņdarbs.

  • -7
    yolo 11.08.2022, 14:31:02

    Es arī pieļauju, kad laikā, kad tev mājās bija cilvēks slims ar kovid, tu vazājies apkārt neievērojot nekādus piesardzības pasākumus, tā apdraudot citus vai ne?

  • -4
    A.L. 11.08.2022, 12:35:25

    Joliņu neviens nediskriminēja? Tad jau laikam terors iepatikās, ja vēlies, lai viss turpinās.
    Atliek tikai visiem "joliņiem" novēlēt turpmāk uz ilgu laiku palikt bez zeķēm un apenēm, un ne tikai.
    Priekš kam jums tās, ja jau ir kovids. Kolektīva atbildība, kā nekā!

  • -7
    yolo 11.08.2022, 12:54:27

    Tev nesāp galva brīžos, kad vajag izdomāt tik smalkas atbildes?

  • -3
    A.L. 11.08.2022, 13:41:13

    Tev galva nesāp, kad kolektīva vārdā jāstaigā bez apenēm?

  • -6
    yolo 11.08.2022, 14:32:26

    Tev laikam ir daudz ko teikt, ja visi tavi argumenti ir truli joki par apenēm.

  • -3
    Cibiņš 11.08.2022, 14:44:00

    Tam, kurš citus māk apsaukāt par nabadziņiem un stulbeņiem, protams argumentu ir daudz vairāk.

  • -4
    yolo 11.08.2022, 14:51:11

    Jā, es uzskaitīju dažus, kādēļ tādus kā tu uzskatu par stulbeņiem. Vienmēr visi citi ir vainīgi pie jūsu problēmām, bet paši nevēlas ne rīkoties, lai kaut ko mainītu vai uzņemtos atbildību. Tikai raudāt cik visa pasaule ir negodīga un kā visi jums ir kaut ko parādā. Nevienam nepatīk ne maska valkāt, ne potēties, ne groziņus piespiedu kārtā ņemt, ne qr kodus rādīt utt, bet daži vismaz saprot kādēļ tas tā ir

  • -2
    A.L. 11.08.2022, 14:54:25

    yolo ir viens no tiem, kas labi nopelnīja uz kovidafēras rēķina, tāpēc nevēlas atzīt acīmredzamo ne par kādu naudu.

  • -3
    yolo 11.08.2022, 15:01:13

    Diemžēl nenopelnīju neko

  • -3
    an2ru2 11.08.2022, 15:01:23

    Nē, yolo ir tāds pats informatīvās ideoloģijas upuris par kuriem mēs brīnamies Krievijā. Kolektīvās atbildības vārdā var arī galvas griezt.

  • -2
    A.n.i.t.a 12.08.2022, 09:37:02

    Lasu un brīnos, kā var nesaprast,ka šajā afērā piedalās valstu vadītāji, kuri nolēma un ar likuma spēku lika obligāti vakcinēties ar nepārbaudītām un ātrumā sabrūvētām vakcīnām un ,ja biji pret potēšanos, biji nolemts bezdarbam un citām diskriminācijām .Štrunts par sekām,vai ne? Mediķi, kuri neatbalstīja šo afēru, no darba tika padzīti, bet tie ,kam nauda vienmēr un visos laikos ir bijusi galvenā, potēja uz nebēdu, jo par katru dūrienu smuku naudu maksāja un maksās , ja tas turpināsies un izskatās ka tā , jo covid piemaksas tik jaukas, dažam otra alga.Turieties- veselību un izturību!!!

  • -7
    yolo 12.08.2022, 10:08:06

    Ļoti attīstīta fantāzija. Žēl, ka neko no visa rakstītā nevar apstiprināt. Lai stipra veselība un veikli pirksti atbildes rakstīšanai

  • -3
    Pareizais viedoklis 12.08.2022, 12:37:19

    Tās kovidpiemaksas dažiem bija kā gada alga.

  • -2
    A.L. 12.08.2022, 11:50:06

    Nauda nesmird, vai ne, yolo?

  • -6
    yolo 12.08.2022, 11:57:33

    Nauda smird- tas ir kā Tu sevi mierini, kad neko nevari atļauties?

  • -3
    A.L. 12.08.2022, 12:23:44

    No kurienes tev tāda informācija? Ventas balss tantuki?

  • -6
    yolo 12.08.2022, 13:22:53

    No tevis iepriekš rakstītā spratu, ka no pirksta izzīsta informācija ir pašsaprotama lieta

  • -2
    Solvita Ruža 12.08.2022, 13:34:38

    yolo, tas kā reiz par Tevi ..."Nekad nestrīdies ar muļķi, viņš tevi novilks līdz savam līmenim un uzvarēs ar pieredzi." Marks Tvens

  • -5
    yolo 12.08.2022, 14:41:59

    Es ar nevienu jo jums nestrīdos, nekur mani neaizvilksiet. Uz maniem jutājumiem gan neviens neatbildēja, tikai komentèja par apakšveļu

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: