praids un kovid? tie imūni..?

_Ģirts_ | 21.06.2021, 13:09:17 | 972

Ir kovida ierobežojumi, simtiem, ja ne pat tūkstošiem cilvēku zaudēja darbu, zaudēja biznesus, zaudēja arī cilvēkus, tuviniekus - gan no slimības, gan ierobežojumu depresijas... Bet praidu varēs rīkot? Nevarējām pulcēties, lai paustu viedokli par ierobežojumiem, bet pulcēties, lai pastāstītu ar ko guļ var?
Kāpēc netiek ļauts laulātiem pāriem iziet ielās un paust savu lepnumu par ģimeni klasiskā izpratnē - tad redz kovids ir. Bet šitiem nav? Tas taka rada imunitāti?

Komentāri (60)

  • -7
    salietis 03.07.2021, 17:17:37

    Margrietai 88
    Ko Jūs vēl ieteiktu atjaunot? Raganu dedzināšanu uz sārta? Sievietēm aizliegumu balsot vēlēšanās? Verdzību? Holokaustu? Citus seno laiku aizspriedumus? Tak atveriet acis - mēs dzīvojam 21. gadsimtā! Un, jā, geji un lezbietes ir mūsdienās palikusi teju vienīgā neaizsargātā grupa, pret ko tiek vērsts nepamatots naids. Atzīstiet to! Atzīstiet, ka esat ļauns cilvēks!

  • 0
    A.n.i.t.a 03.07.2021, 18:09:50

    Ne nu gluži kriminālatbildību, bet aizliegumu praidot un reklamēt savas novirzes gan vajag. Lai, nevienam neredzot, dara ko grib un kā grib, bet tikai nost no citu acīm.

  • -5
    salietis 03.07.2021, 18:27:53

    Neviens jau neizvēlas būt par geju vai lezbieti. Cilvēki tādi ir piedzimuši. Es varu iedomāties, cik drausmīgi bija padomju laikos, kad par ko tādu varēja iesēdināt cietumā. Bet padomju režīms laikam ir pārāk visiem iesēdies galvās. Nav ne mazākās vēlmes mēģināt saprast citādākus cilvēkus. Tikai naids. Bet vai tie nīdēji paši maz saprot, kāds ir naida iemesls? Tikai ieaudzināta citādo nīšana, nekas vairāk. Ļoti skumji,...

  • 0
    Aigars G. 03.07.2021, 18:45:06

    Tu i slims kops dzimšanas tapat kā tāv aizstāvamie. LAikam pedofīls arī aizstāvi ko? Tiem arī varbūt savu praid vajeg ko a? Tevi laikam paps ņēm priekš tapēc i tād uzskat. Tav pizdril arī kasās klāt normāliem cilvēkiem.Es pat divreiz tādiem pa šņuker ievilk lai zin kur viet ir.

  • -4
    salietis 03.07.2021, 18:58:21

    Jauc, jauc vienā katlā pilnīgi atšķirīgas lietas. Gudrāks tāpēc nekļūsi.

  • 0
    Aigars G. 03.07.2021, 19:57:48

    Tāv gudrīb talāk pa tāv cū...aurum nemaz nekad nav bijis. Tādus kā tu vajag uz izolētu salu kur varat vins otrem demontrēm sav novirz nevis uzspiest savu slimo orientācij visiem un pie tam vēl bērniem redzot. Cwerams ka tev Rīgpraidē kāds ar akmen ielidinās pa tav tupo biet

  • 0
    Nah-nahs- ceturtais sivēns 03.07.2021, 19:49:40

    Tā saucamajos krievu laikos Ventspilī esot bijis tikai viens zināms "zilais"-kāds vieglatlētikas treneris,kurš esot metis aci (un varbūt ne tikai) uz zēniem-saviem audzēkņiem.
    Nez,vai turpina vēl tagad?

  • -4
    salietis 03.07.2021, 19:57:00

    Vnk neviens no geju nodirsējiem nezina, kā ir tad, kad pats esi tāds. CIlvēks to neizvēlas. Ja tas būtu tiks vienkāši.... Es tikai vēlētos, lai gejus atstāj mierā. Lai neizsmej, netgrrūž. Es mazliet pat saprotu tos, kuri ir pret praidiem. Varbūt vienkārši nevajag par to runāt, un lai katrs dzīvo kā vēlas. Bet bez naida. Mēs nevienam neko slikto neesam izdarījuši.

  • 0
    Aigars G. 03.07.2021, 20:11:05

    Ned..s! Nevajag sav psiholoģisko slimīb uzbāzt visiem ! Pie tam bērnu priekšā! Tu palas psiholoģij snikerstūķētāj! Un tād kā tu piekasās arī normāliem cilvēk. Jau minēj,ka divreiz tād kā tu dabūj pa šņukur.Noteikt ,ka ilg elpot tiem bij grūtīb a salauzt ozāmo.

  • -5
    salietis 03.07.2021, 20:14:56

    Man žēl, ka starp gejiem ir bijuši tādi indivīdi. Ko es varu teikt? Es tāds neesmu. Man ir svarīgs mans mīļotais cilvēks. Nedrīkst vispārināt.

  • 0
    Aigars G. 03.07.2021, 20:33:39

    nu biedz caurejot ar sav iz...to caurum. Tād ka tu i slim psiholoģisk novirz. Dzīvīb pasaulē rodos ne no tādiem ka tu .Vienīk ja esi inkubatorā mākslīg radīts.Tev laikam māt nav un tēv nezināms.Cik dzird no pazīstamie visur tād ka tu kasās klāt. Un kamēr pa šņukur nesaņem tad nesaprot savādāk. Simtiem atgadījum tā ir no zinām cilvek!

  • 0
    Aigars G. 03.07.2021, 20:35:43

    Kas liedz tev un pārējiem snikerstūmēj dzīvot atsevišķ kād zem vai sal labak? Tu un cit to nevar,jo tad nebūs kam uizbāzties un sāv slimīb demonstrēt un arī bērn priekšā zīsties . Nākamreiz ja redzes man acs tād uz iel tad būs vel div salauzt šņukur snikerstūmējiem

  • -4
    salietis 03.07.2021, 20:43:56

    Neskatoties uz Tavu izteiksmes stilu, tomēr cauri laužas tas, ka esi labs cilvēks, Neņem ļaunā. Mums katram savas problēmas dzīvē.

  • -4
    salietis 03.07.2021, 20:43:57

    Neskatoties uz Tavu izteiksmes stilu, tomēr cauri laužas tas, ka esi labs cilvēks, Neņem ļaunā. Mums katram savas problēmas dzīvē.

  • 0
    A.n.i.t.a 03.07.2021, 20:15:01

    Kas tad liedz atrast tādu pašu nepareizi piedzimušo un nereklamējoties dzīvot savu dzīvi. Runa jau tikai par to, lai nereklamējas, nedullina jauniešus un bērnus, kuri ir normāli, kļūt par gejiem vai lesbietēm.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: