"Ir laiks šo drūmo Ventspils lapaspusi pāršķirt"

еs | 23.02.2021, 17:03:14 | 2027

Autors: Elvis Binders-Čoders
Datums: 22.02.2021.
Avots: Facebook.

"Ventspilnieka viedoklis

Ventspilī šodien bija skaista diena, bet ne tikai tāpēc, ka aiz loga spīdēja saule un bija pirmās pavasara pazīmes, bet gan tāpēc, ka šodien Rīgā tika nolasīts simbolisks spriedums, kas ir saistošs ne tikai pretī tiesnesei sēdošajam, bet ikvienam ventspilniekam. Lai arī tā ir tikai pirmā instance, bet šis spriedums ir tik simbolisks. Kādam ventspilniekam šāda ziņa nāk ar bēdām, kādam ar bailēm un sajūtu, ka līdz šim nodrošinātā finansiāli labākā dzīve tagad kļūst apdraudēta, bet kādam (man) ar prieku. Un prieks ne tik daudz par to, ka šim personāžam tiks liegta iespēja redzēt skaisto pavasari brīvībā, bet gan par to, ka līdz ar šo spriedumu ir atgriezusies ticība labajam un ticība tiesiskumam. Ar šo lēmumu ir atgriezusies ticība tam, ka mūsu valsts nav kabata, kurā savtīgi iegrābties. ..."

Komentāri (91)

  • -7
    еs 23.02.2021, 17:03:26

    "... Ir atgriezusies ticība tam, ka līdzcilvēki nav instrumenti, kurus izmantot savu savtīgo interešu sasniegšanai, bet pats galvenais ir atgriezusies ticība tam, ka, ja kāds tomēr to visu iepriekš nosaukto mēģinās darīt, tad sveikā cauri netiks.
    Pie viena pateikšu, par ko man ir kauns. Kauns man ir par tiem cilvēkiem, it īpaši ventspilniekiem, kuri par eiro banknotēm ir pārdevuši un nodevuši savus ideālus, vērtības, bet pats galvenais – savus līdzcilvēkus. Kauns man ir par tiem, kuri neizmantoja savu iespēju paklusēt, bet aktīvi pretdarbojās, kā redzams šodien, tādējādi tikai paildzinot neizbēgamo. Vismaz šodien lielākā daļa no viņiem klusē."

  • -7
    еs 23.02.2021, 17:03:35

    "Nebūsim naivi – viens cilvēks nav spējīgs paveikt to, ko šis cilvēks šo daudzo gadu laikā ir sastrādājis. Tam bija vajadzīgs vēlētāju atbalsts un līdzstrādnieki. Manuprāt, ikviens ventspilnieks, kurš kaut vienu reizi atdeva savu balsi par partiju “Latvijai un Ventspilij”, ir morāli atbildīgs par šīs dienas tiesas spriedumu, tāpēc tagad mazākais, ko ikviens no mums var darīt ir a) nepalikt mājās un piedalīties vēlēšanās, b) nobalsot par kādu, kurš nav līdz šim pievīlis."

  • -8
    еs 23.02.2021, 17:03:53

    "Ir skaidrs, ka Ventspils ir skaista pilsēta, tāpat ir skaidrs, ka šeit ir ļoti forši, talantīgi un sirsnīgi cilvēki, kuriem šī izrāde 30 gadu garumā ir bijusi neizbēgama dzīves sastāvdaļa, taču nu gan ir laiks šo drūmo Ventspils lapaspusi pāršķirt. Es savu balsi šajās pašvaldību vēlēšanās atdošu par ventspilnieku, cilvēku, kurš visus šos gadus ne reizi nav izgājis uz kompromisu ar savu sirdsapziņu un vērtībām, ir saņēmis draudus, arī piedzīvojis tos uz savas ādas, bet nekad nav salūzis. Tas ir cilvēks, kuru man ir gods personīgi pazīt, un kurš iedvesmo nepaklusēt tad, kad tas ir izdevīgi – Bruno Jurševics"

  • -10
    Meistars. 23.02.2021, 19:11:22

    B.Jurševicam pluss-jau reiz strādājis vadošā darbā kā Ventspils pilsētas tautas deputātu padomes priekšsēdētājs (1990 — 1991).
    Mīnuss-nomainījis politisko partiju.Kaut gan-uz labo pusi.JKP ar Bordāna kungu priekšgalā varbūt spēs tikt galā ar tādiem lembergiem.

  • -19
    ayk 23.02.2021, 17:09:48

    Es piekrītu ļoti daudz kam, izņemot pēdējo rindiņu. Tiešām? :D

  • -5
    Kristiāna 24.02.2021, 17:32:35

    Uzreiz redzams, ka apmaksāta reklāma.. Kaut kā jau naudiņa jāpelna!

  • -9
    Morticija A. 23.02.2021, 17:10:24

    Jādomā,ka par Lemberga neierobežotās valdīšanas periodu tautā pēc gadiem runās tāpat,kā par,teiksim,Staļina laikiem.
    Tikai interesanti,kurš no pilsētas domniekiem būs tas drosminieks,kurš pirmais publiski atmaskos Lemberga personības kultu....

  • -21
    Opaps 23.02.2021, 18:01:56

    Ar stingru nostāju nevar ievest kārtību bardakā , kāda valdi'ja 90. gados. Kāda bija pilsēta 80.gados, to atceras pēckara dzimušie. Dabūt naudu ( valūtu) 1988-1990.gados no Maskavas priekš pilsētas ,bija grūti, bet AL to dabūja. Tika nopirktas pirmās jaunākās paudzes medicīniskās iekārtas. Tika panākta , ka kālija pārkraušanas termināls ,mainīja iekraušanas prodzedūru,kas samazināja putekļu plūsmu pilsētā.Šis cilvēks ļoti daudz paveica pilsētas labā.Ir teiciens- mežu cērtot, skaidas lec. Pie šiem lieliem naudas plūsmām , kaut kas pielīp pie pirkstiem. Ir teiciens-nopelni pats , bet arī dalies. Domāju, ka AL arī to darīja. MAN IR ĻOTI ŽĒL, KA DAĻA KOMENTĀRU PRIECĀJAS PAR VAKARDIENAS NOTIKUMIEM.Tie negatīvie ,lai padomā , ko AL personīgi viņu ir apzagis.

  • -1
    domāju 25.02.2021, 16:38:03

    Opapam. Par to valūtu no Maskavas. Jā, fiziski uz Maskavu brauca Lembergs, bet parakstus vāca, piketēja, mītiņus taisīja VAK.

  • -21
    Soft 23.02.2021, 17:16:54

    Kas tas par priekšvēlēšanu murgu? Cik gadu ir Elvim? Viņš ir piedzimis un izaudzis pilsētā, kurā Lemberga vadītā pašvaldība ir izbūvējusi visas ielas, ievilkusi ūdensvadu, kur tek dzeramais ūdens, uzstādījusi apgaismojumu, saremontējusi visas skolas un bērnu dārzus, slimnīcas, uzbūvējusi spota bāzes, akvaparkus utt. Tādam puņķu tapai kā Elvis Binders-Čoders pat sapņos nav rādījies kāda pirms tam bija "drūmā" Ventspils - vieni vienīgi grausti, krāna ūdens, kuru pat veļas mazgāšanai nevarēja lietot. Kauns lasīt, ko raksta šitāds gurķis, kurš pats labi, ja savu gultu ir iemācījies saklāt. Un, kas ir Bruno Jurševics? Ko viņš ir izdarīijis ventspilnieku labā, kur viņš ir palīdzējis kaut ko paveikt? Kā nāk vēlēšanas, tad sāk kaut drukāt kā pajoliņš. Un, kur tad dzīvesbiedre, cietēju glābēja, palikusi?

  • -16
    sranskis 23.02.2021, 18:45:26

    Ko vēlies no vegāna? Viņam no zaļbarības putni no būrīšiem pasprukuši!

  • -11
    Egils Kraulers 23.02.2021, 20:53:36

    Soft - nu gan norāvies - aizskāra, vēl pasaki ka pateicoties vīrelim Venta joprojām tek uz jūru, neievēlēšanas gadījumā ūdensvada un kanalizācijas trubas solidarizējoties regulāri plīsīs!

  • -9
    Soft 23.02.2021, 23:29:54

    davoxs , teiksim tā, Lemberga neievēlēšanas gadījumā plīsušo ūdensvada un kanalizācijas trubu remontu šie divi JKP mudaki pavisam noteikti nespēs noorganizēt.

  • -4
    peace 23.02.2021, 17:31:31

    Un kam tad būtu jālemj kuri būs par Ventspils nākotni, tiem pensionāriem kas vairs no mājām pat neiznāk, vai tiem palikušajiem jauniešiem un līdz 40 kas gribētu dzīvot un strādāt pilsētā ?
    Var redzēt komentāros kuri ir kurā pusē, var redzēt kuri ir kam marionetes, kuri ir klusējuši cik gadus un tikai klusiņām pie galda apsprieduši.
    .....
    ''Pie viena pateikšu, par ko man ir kauns. Kauns man ir par tiem cilvēkiem, it īpaši ventspilniekiem, kuri par eiro banknotēm ir pārdevuši un nodevuši savus ideālus, vērtības, bet pats galvenais – savus līdzcilvēkus. Kauns man ir par tiem, kuri neizmantoja savu iespēju paklusēt, bet aktīvi pretdarbojās, kā redzams šodien, tādējādi tikai paildzinot neizbēgamo.''

  • -23
    Soft 23.02.2021, 17:49:57

    Iet uz vēlēšanām un balsot nekad nevienam nav bijis liegts. Un visas vēlēšanas neatkarības laikā Ventspilī ir bijušas demokrātiskas un visās vēlēšanās ar ļoti lielu pārsvaru ventspilnieku balsis ir ieguvusi partija "Latvijai un Ventspilij". Tātad vairums ventspilnieku, izvēloties šo partiju, ar savu izvēli ir uzcēluši tādu pilsētu, kāda tā ir tagad. Pati labākā Latvijā! Bet tādi pienapuikas kā Elvis varētu turēt muti, kamēr paši nav kaut ko vērā ņemamu padarījuši? Viņš tiesā basketbolu!? Kur viņš to darītu, ja pašvaldība Lemberga vadībā nebūtu ventspilniekiem uzcēlusi Basketbola halli. Kur? Ja nebūtu basketbola klubs, augstskolas komandas utt. Ja nebūtu pati augstskola? Viņš strādā tehnikumā? Kur viņš strādātu, ja pašvaldība (Lembergs) nebūtu tehnikumu rekonstruējusi un par visām tām programmām parūpējusies? Tas džeks neko nejēdz ne no dzīves, ne no darba, bet ir dūša apgalvot, ka visi, kas balsojuši par Lembergu ir līdzvainīgi!!! Viens sīks pajoliņš ar ambīcijām, nekas vairāk!

  • -11
    Kaudzītes brālis 23.02.2021, 19:19:17

    >>Soft
    Bet vai Jūs varat ar pilnu pārliecību apgalvot,ka visas vēlēšanas neatkarības laikā Ventspilī ir bijušas demokrātiskas ?
    Vai Baltkrievijas variants nav iespējams?
    Nevarat?
    Es arī nevaru.Ne vienu,ne otru variantu.
    Mazais vīrelis varbūt ir vēl slīpētāks par baķku Lukašenko un uztaisījis vēlēšanas tikai sev.

  • -11
    Egils Kraulers 23.02.2021, 21:10:43

    Ja A.L. būtu draudzējies ar galvu, uzbūvētu multifunkcionālu halli, kur būtu vieta gan basketbolam, gan slēgtajam trekam un vieglatlētikas manēžai. Vīrelis jau no paša sākuma nevilka, prātiņa nepietika, acīs kā multenēs tikai dolāru zīmes zib.

  • 0
    domāju 25.02.2021, 16:41:41

    > davoxs. Bakstebola halle jau ir multifunkcionāla - dažādiem sporta veidiem. Tiesa, arvien domāju, kāpēc par treku neviens nepacīnījās? varbūt nebija to riteņbraucēju kopš laikiem, kad treku sabojāja?

  • 0
    tery 23.02.2021, 17:52:56

    Ventspili-ventspilniekiem

  • -12
    yolo 23.02.2021, 18:55:05

    Jā, tas būs nopietns mērs, kurš internetā aizsvilstas par katru komentāru. Laiks pats tagad visu sakārtos. Galvenais, lai koalīcija ar opozīciju ir kaut kāda balansā, tad var veidoties dialogs vismaz

  • -2
    Pipars 23.02.2021, 18:59:49

    https://puaro.lv/tiesiskums/lembergu-tiesa-atzist-par-vainigu-prokuraturas-inkriminetajos-noziegumos-piespriez-cietumsodu-ar-mantas-konfiskaciju/

  • -6
    sranskis 23.02.2021, 19:13:44

    Tu maz saprati kāpēc L.L. ielicis šo informāciju un interviju ar Lembergu?

  • -9
    krustmateflorence 23.02.2021, 19:03:15

    Autoram visa cieņa, arī es ticu , ka labais uzvarējis ļaunumu, jo tā kā līdz šim tas bijis -dzīvot nevarēja.
    tas nav normāli -ja visu pilsētā izlēma viens cilvēks ar savu svītu, visu noteica nauda, kam tās nav, tam žēlastību nebija ko gaidīt.
    ko darīt ja vara un nauda pārņem cilvēka prātu, neko, jāgaida kad vadzis būs pilns un tas lūzīs, un vakar vadzis lūza.

  • -16
    Soft 23.02.2021, 20:36:37

    Ak, pasaulīt, nauda noteica visu? Ka tik ne otrādi! Tagad ventspilnieki dabūs maksāt par visu no savām kabatām. Par visu. Tāpat kā tas ir Rīgā. Par auto stāvvietām, par bērnu dārziem, par sporta treniņiem, par interešu izglītību un arī par puķēm dobēs un svētku organizēšanu. Tad tu redzēsi, kā ir, kad nauda nosaka visu. Skumjākais, ka tas skars tieši tos, kas to Lembergu tik cieši neieredzēja dēļ tās lielās bagātības. Lembergs pilsētai dabūja naudu. Neviens no Rīgas pa pastu tev naudu nepiesūtīs.

  • -7
    Egils Kraulers 23.02.2021, 20:46:05

    Da nekas, cilvēki beidzot pelnīs normālas algas un cik nu tās stāvvietas vajag. Mierīgi varēs atļauties!

  • -6
    Tā nu ir 23.02.2021, 19:31:53

    Vadzis jau lūza, TIKAI. Uz cik ilgu laiku...???

  • -7
    Tā nu ir 23.02.2021, 19:35:13

    Par ātru priecājieties. Līdzīga situācija jau bija 2007. vai 2008.gadā. Kāds rezultāts??? Riņķa dancis mūža gaŗumā!!!

  • -7
    Spīdola 23.02.2021, 20:06:22

    Ja pašvaldība Lemberga vadībā nebūtu uzvēlusi halli. Tas laikam no sērijas: Paldies Lembergam, ka uzausis rīts, atnācis pavasaris...

  • -15
    Soft 23.02.2021, 21:01:49

    Tas no sērijas, kur JKP biedri neko nesaprot par pilsētas attīstību. No tās sērijas, kur boļševiki bļauj, ka Lembergs uz ielām savu bruģi uzlicis. Labāk laikam nebūtu licis. Vismaz nebūtu tas bruģis. Sacēlis te visādas ēkas. Koncertzāli sev uzcēlis. Kurš tad tagad tīrīs, kurinās!? Apkuri pat līdz Tērauda ielai aizvilcis!

  • -11
    Egils Kraulers 23.02.2021, 21:01:09

    Esmu dzimis un audzis Ventspilī, esmu diezgan pasens. Man prieks, ka ir tādi jaunieši, kuri spēj paust savu viedokli atklāti. Paldies, Elvi!

  • -10
    Zirnis 23.02.2021, 23:07:14

    Pats Elvis par sevi ierunājies :)

  • -17
    Soft 23.02.2021, 23:47:02

    Šitie kadri Elvis ar Bruno ir ņirgāšanās par politiku un vēlēšanām. Pašvaldības vadīšana nav nekāds interešu pulciņš, tā ir atbildība par vairāk kā 30 000 cilvēkiem un saimniecību miljonu vērtībā. Kurš šiem abiem mudakiem kaut ko tādu uzticētu? Šaubos, vai kāds vispār tādam Elvim un Bruno savu vasarnīcu uzticētu, kur nu vēl pilsētu! Un vispār, ja godīgi, to Elvi pat žēl nedaudz, jo viņš jau vēl bērna prātā un nesaprot, ko pats runā. Paaugsies, sāks ēst gaļu, varbūt arī kaut ko sakarīgu varētu izdarīt, ja jau tāda vēlme politikas lauciņā ir, bet šis JKP traips vilksies viņam līdzi pašam par kaunu. Var tak redzēt, ka viņš no politikas šobrīd neko nesaprot, pārstāv konservatīvu partiju, bet pēc dzīves pārliecības velk uz pilnīgu liberāli. Vegāns iestājas konservatīvā partijā :), komēdija kaut kāda. Brīnums, ka Ventspils konservatīvajos vēl kāds gejs nav iestājies. Izskatās, ka sīkajiem pilnīgi "pajāt" uz partiju nosaukumiem un filozofiju, galvenais, ka ļauj izpausties.

  • -3
    ventspilnieks 36,7 23.02.2021, 22:14:45

    Es par Soft vēlēšu, daloj to stāvvietu pilsētu.

    Man jau gan liekas, ka visu plastmaspuķustāvlaukumraķetes esam par savu naudu, pret pašu gribu sabūvējuši.

    Var jau būt apdalīts, bet ja visu nosaukto itkā viens vīrelis sagādājis, tad ir skumji, pagalam skumji ;)

  • -3
    gg65 23.02.2021, 23:44:48

    Soft: tavuprāt Komunālā pārvalde, Siltums, Ūdeka, Labiekārtošanas kombināts ir tādi muļķi, ka bez Lemberga neko nespētu izdarīt? Tātad principā tu pasaki, ka šo Pašvaldību SIA vadītāji un speciālisti ir nejēgas, kas bez Lemberga nespētu pieņemt nevienu lēmumu?

    Komunālā pārvalde aizmirsīs kā būvēt un labot ielas? Siltums aizmirsīs, ka jākurina šķelda? Ūdeka aizmirsīs kā ūdeni padot pilsētai?
    Tu kaut nedaudz saproti to, ka Ventspili uztur, kopj un attīsta nevis Domes deputāti, bet gan mūsu pašvaldībā strādājošie, kuri dara patieso darbu?


    Kādu tieši naudu Lembergs dabūja? Eiropas savienības naudu? Nē, to dabūja pašvaldības struktūrās strādājošie cilvēki, kuru uzvārdus nekad neuzzinās. To naudu dabūja cilvēki, kuri rakstīja projektus un cīnījās par to apstiprināšanu. Tu domā, ka Lembergs rakstīja projektus? Smejies?
    Kādu vēl naudu dabūja? Brīvostas? No kurienes dabūja? Tā jau ir mūsu Ventspilnieku nauda.
    Kura ir tā lielā nauda ko Lembergs mums ir devis?

  • -3
    gg65 23.02.2021, 23:46:57

    Manuprāt mēs ļoti nepelnīti esam ilgstoši izvēlējušies neredzēt to kādu milzu darbu dara Ventspils pašvaldībā strādājošie cilvēki. Neatkarīgi no tā kāda partija ir pie varas un kādas politiskās spēles notiek - mums ir cilvēki, kas nepaguruši raksta projektus Eiropas naudām. Mums ir cilvēki, kas projektē, būvē, ražo un attīsta mūsu pilsētu. Es uzskatu, ka šie cilvēki - mūsu pašu cilvēki - ir paši galvenie pilsētā. Neatkarīgi no tā, kas būs pie varas, mēs paši varam savu pilsētu attīstīt.
    Visu cieņu Pašvaldības iestāžu darbiniekiem!

  • -12
    Soft 24.02.2021, 00:15:11

    Vai tad es apšaubu pašvaldības darbu!? To jau dara kaut kāds puņķutapa, kurš sarakstījis sacerējumu ar tekstu, ka ventspilniekiem ir jānokaunas par to, kas ir šajos gados sadarīts .
    Visi procesi ir jāvada un jāuzrauga, ir jāizvirza prasības. Tieši to visus šos gadus Lembergs ir darījis kā atbildīgs un ļoti gudrs saimnieks. Visi uzņēmumu un projektu vadītāji ir iecelti savos amatos, veicot atlasi. Ventspilī vadošos amatos muļķus un naudas izpļurkātājus neliek. Mēs paši varam un darām tāpēc, ka mums ir bijusi skaidra stratēģija, kuru ir izvirzījusi pilsētas vadība un devusi iespējas to visu darīt.

  • -12
    Soft 24.02.2021, 00:26:51

    "Neatkarīgi no tā kāda partija ir pie varas", Ventspilī neviena cita partija pie varas nav bijusi, tāpēc viss, kas ir izdarīts, ir nevis "neatkarīgi no", bet vistiešākā veidā bijis atkarīgs no tā, kas vada pašvaldību.
    Visu pilsētu un valstu attīstība vistiešākajā veidā ir atkarīga no tā, kam pieder vara. Apgalvot, ka mums vienalga, kurš vada pilsētu, mēs visu paši, ir pilnīgi absurdi. Ja tas tā būtu, tad mēs te visi paši to valsti arī varētu superīgi vadīt, bet kaut kā nesanāk.

  • -6
    Neue.Ordnung 24.02.2021, 05:41:18

    Beidzamos gadus tak Lembergs pa tiesām vien,pa tiesām vien dzīvājies.
    Kādas muļķības apgalvo,ka paralēli strādājis pilsētas labā?

  • -5
    Egils Kraulers 24.02.2021, 03:16:02

    Soft nu rihtīgi norāvies, nez vai lodāmurs pēcpusē iestellēts vai kaut kā savādāk stimulēts. Kaut kādi pazīstami teksti. Nav kedai otrs niks!

  • -4
    A.n.i.t.a 24.02.2021, 05:22:34

    Kārtējo reizi lasu un brīnos.Vai tiešām tikai Ventspilī ir sporta halle, ziedi uz ielām , saremontēti ceļi utt. Citās pilsētās nekā tāda nav , jo tur nav pie varas bijis AL???? Kaut kas traks, viens mazs vīriņš visu viens pats sastrādājis! Puķes stādījis, ielas tīrījis , ūdensvadu un siltumtrases vilcis! Būtu jel paklusējuši, ja reiz beigu beigās ir vadzis lūzis un vismaz pirmās instances tiesa ir teikusi savu vārdu.Es jau nemaz neceru ,ka ar to viss ir beidzies , vēl var paiet gadu gadi, taču, vai tad AL ir nemirstīgs? Gan jau dabīgā ceļā viss beigsies un nebūs tad vajadzības pēc naudas un mantas , jo uz turieni līdzi neko daudz nepaņemsi. Būtu labāk vīrelis laikus apstājies un vecumdienas pavadījis pārticībā un mierā pie Puzes ezera. Krieviski ir tāds teiciens - žadnostj frajera gubit.

  • -9
    Egils Kraulers 24.02.2021, 11:39:12

    To teicienu pats gribēju kaut kad izmantot - apsteidzi, malacīte. Aizbrauc uz Kuldīgu nedēļas nogalē, ļaudis ar pajūgiem sabrauc uz tirgu, mīcās pa dubļiem, baiss skats :). Ne tā kā Ventspilī, viss sakārtots, civilizēts - Eiropa. Pats pilsētas galva regulāri ierodas iepirkties. Lūk tas ir līmenis!

  • -2
    Pipars 24.02.2021, 06:27:50

    https://xtv.lv/rigatv24/video/yj2N4VJeGov-kreituse_lembergs_ir_bijis_politikas_veidosana_jau_kops_studenta_gadiem

  • -9
    sranskis 24.02.2021, 10:32:50

    Ņemot vēŗā Kreituses pašas pieredzi un biogrāfiju, būtu stipri naivi ticet viņas teiktajam!:)

  • 0
    Gārfilds 24.02.2021, 10:10:26

    Vāgnere savam padotajam neiedeva, pa ausīm? Nabaga batķu šitā nolikt? Pati FB izplata partijas viedokli. Skumji.

  • -11
    Ķitvainazīt 24.02.2021, 10:54:02

    to: ES Ļoti skaisti teksti...bet vai tu tiešām neredzi, kas ir tie, kas šobrīd laužas pie varas? Visi kā viens pērkami! Tā kā nevajag te mētāt tekstus " ... Ir atgriezusies ticība tam, ka līdzcilvēki nav instrumenti, kurus izmantot savu savtīgo interešu sasniegšanai" . Es saprotu, ka sākas pirmsvēlēšanu slavināšanās un zākāšanās. Bet ne jau visi ir tik naivi. Aivars man nav ne draugs, ne brālis un netaisos viņu attaisnot vai slavināt. Mani vairāk interesē tas, ko no šī sprieduma iegūsim mēs. Pašlaik izskatās, ka nekā laba nebūs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: