Bardaks SWEDBANKĀ

ambīls | 02.01.2020, 19:06:29 | 3748

Sen nebiju bijis Swedbankas filiālē Ventspilī,bet tā nu sanāca ka biju spiests iegriesties,un tādu murgu sen nebiju pieredzējis,cilvēku pilns,visi gaida kad tiks pieņemti pie konsultanta,bet te tik četras nabadzītes raujas pa visu zāli,kur vietas kādiem astoņiem konsultantiem,nezinu,bet liekas ka pārējie laikam samazināti lai bankai nav milzu izdevumi lai cilvēkiem maksātu algas,labāk jau ir lai klienti pastāv rindā kādu pusotru stundu,kā piemēram šodien.

Komentāri (31)

  • -6
    Normunds Birkhans 08.01.2020, 16:17:19

    Aņjutka ( piesien man atkal mirušo ) tik tizla esat visos aspektos. Man personīgi bija slikti un gan Jūs gan Jūsu sabutiļņiks man uzklupāt bez iemesla. Par to,ka sniedzu pareizu atbildi un ieteikumu cilvēciņam.Tāpēc ka Jums nebija gudru padomu.Neviens jau nav vainīgs ,ka esat nožēlojami bez IQ.Žel,ka pārsvarā šeit esošie esat aprobežoti,ļauni,skopi,nenovīdīgi cilvēciņi.Lauķi ar seklu domāšanu.Normālos saitos visus jau uzaicināju uz labu pasākumu,kurā piedalās pasaulē zināmas personas - gan māksla gan koncerti :)

  • -7
    krustmateflorence 08.01.2020, 18:15:13

    a.n.i.t.a ja jums nav ko lietderīgu darīt, varbūt pastāv sarkano lukturu ielā Ventspilī, varbūt kādu 50.euro kāds alkaholiķis jums aiz zeķtura iedos,tad uz kādu laiku būs jums zudušas skauģa dusmas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: