Futbolistiem nepatiks skats, kā viņš ēd: Ūdri lūdz pamest kafejnīcu Ventspilī

Pipars | 08.05.2019, 18:37:31 | 2869

Iz Delfi
Ar diskriminējošu attieksmi trešdien saskāries mūziķis Rolands Balodis-Ūdris un viņa asistente – Olimpiskajā centrā "Ventspils" kafejnīcas "Bullīts" darbiniece palūgusi viņus doties projām. Drīz nākšot futbolisti, kuriem būšot nepatīkami skatīties, kā Rolands ēd. Pirms trim gadiem viņš guva smagas traumas avārijā un kopš tā laika viņam ir pirmās grupas invaliditāte. Pēc šī atgadījuma sociālajā tīklā "Facebook" ar Rolanda sievas ierakstu jau pirmajās stundās ar ierakstu dalījās simtiem cilvēku.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/futbolistiem-nepatiks-skats-ka-vins-ed-udri-ludz-pamest-kafejnicu-ventspili.d?id=51064875

Komentāri (65)

 • -2
  Nah Nahs VI Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja nepetīk,lai neskatās.
  Kaut gan-nespējniekam (invalīdam) labāk publikā daudz nezīmēties...

 • -9
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Redzēju, kā tie futbolisti ēd - vairs šo ēstuvi neapmeklēju

 • -7
  Lietus Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Situācija jāvērtē no visiem aspektiem. 1) sporta centrā kafejnīcai ir jāpaēdina sportisti pirms spēles un tikai tad jādomā par vienu cilvēku ar īpašām vajadzībām. 2) kafejnīca nav liela, ja pusdieno futbola komanda, ja ir novietots zviedru galds, tad atsevišķs galds ar Ûdri un t s asistenti aizņem salīdzinoši daudz vietas.3) ja klients iet pusdienās, tad vēlas ap sevi redzēt relaksèjošu atmosfēru, nevis ilgstošā laika periodā vērot uz pārdomām vedinošu ainu par dzīves skarbumu.4) uzņēmējam ir jādomā, kā nopelnīt un noturēt maksāspējīgus klientus. 5) un nevajag aizmirst šajā kontekstā, kādēļ ir 1.invaliditātes grupa.

 • -1
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Aizrādīt varbūt nevajadzēja, bet vai no visiem aspektiem apsverot, kungam ar asistenti vajadzētu pusdienot jebkurā kafejnīcā jebkurā laikā - sieviņai vajadzētu padomāt par citiem arī. Man šķiet ne tikai sabiedrībai ir jāizrāda iejūtība, bet arī Ilonas kundzei jāsaprot, ka citiem tas var būt grūti. Ir iznācis pusdienot pie blakusgaldiņa ar minēto cilvēku. Ar visu manu toleranci, gandrīz "parāva". Nesūdzos, bet domāju, ka tolerantām jābūt abām pusēm.

 • -10
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Vai tā nebija tā kafejnica,kur bija problēmas ar darbinieku algām un nodokļiem?

 • -12
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tas ir saprotami, ja bija slēgta apkalpošana ar attiecīgu uzrakstu,
  bet ja kafejnīca publiski atvērta, tad šādi nevar attiekties pret klientu, neatkarīgi no viņa fiziskās kondīcijas.
  Un muļķadesa kafejnīcas darbiniece vēl aizbildinās ar futbolistiem, uztaisot viņus par nez kādiem bubuļiem.

  Bet jums vairāk vajadzētu domāt par dzīves skarbumu un to, kur pavadīsiet mūžību.
  Jo, cik tur daudz vajag...

 • -3
  tery Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja tas būtu vienkāršais mirstīgais invalīds, neviens nekādus rakstus nerakstītu. Nu tad kautkā sadaliet to telpu - sportistiem - atsevišķi , pārējiem apmeklētājiem - atsevišķi. Bet vai ir ētiski no kopējas puses katru dienu tur bāzties tajā laikā - tas jau ir cits jautājums.

 • -11
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ņemot vērā šodien plaši izskanējušo informāciju par starpgadījumu Basketbola halles kafejnīcā, kur it kā ir atteikts apkalpot 1.grupas invalīdu Rolandu Ūdrīti, vēlamies paskaidrot, ka Olimpiskā centra “Ventspils” vadība ir sazinājusies ar kafejnīcas telpu nomnieku un lūgusi paskaidrojumu. Kafejnīcas vadība izsaka nožēlu un ļoti pārdzīvo par radušos situāciju, un skaidro to ar vienkāršu cilvēcisko faktoru. Kafejnīcas apsaimniekotāji ir personīgi jau tikušies ar Ūdrīša ģimeni un atvainojušies par radušos situāciju. Arī OC “Ventspils” izsaka nožēlu par notikušo, jo OC “Ventspils” vienmēr ir atvērts visiem un ar gādību uzņem ikdienā cilvēkus ar īpašajām vajadzībām, kuri izmanto Olimpiskā centra sporta bāzes. Arī infrastruktūras ziņā OC “Ventspils” ir pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Savukārt futbola klubs “Ventspils”, uzzinot par šo starpgadījumu, vēlas aicināt Rolandu Ūdrīti savu līdzjutēju pulkā un dāvināt viņam divus abonementus uz kluba spēlēm uz visu šī gada sezonu.

 • -8
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nesapratu,tad iznāk ka veselus 2 invalīdus ir atteikušies apkalpot-Rolandu Balodi-Ūdri un Rolandu Ūdrīti???
  :)))

 • -1
  Marcenko Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Malači

 • -23
  Gints Linde Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Skumji, ka OC "Ventspils" pat nezina, kā sauc cilvēku, par kuru ir runa, bet nekavējas kaut ko ķeksītim iekomentēt Forumā. Kauns!! Sabiedrība arī ar nepacietību gaida kafejnīcas darbinieces-riebekles vārdu, uzvārdu. Publicējiet, lūdzu!

 • -14
  keda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Muļķa "vienmēr pret", OC kafejnīcai izīrē telpas nevis tā ir oc kafejnīca. Vienam skaidram ķeksim tu te kaut ko komentē , tas gan ;)

  Kafejnīcas darbiniece rīkojas stulbi, par to šaubu nav

 • -14
  Gints Linde Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tu, apav, kurš apšauba to, ka OC kādam izīrē telpas? Palasi komentāru, kuru raksta OC pārstāvis, varbūt uztversi tēmu. Kaut gan, diez vai spēsi.

 • -9
  keda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kur tu tur redzi komentāru ķeksītim? ko tu gaidīji, paziņojumu par nāves sodu?

 • -9
  Gints Linde Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Protams, līdz šim domāju, ka OC strādā adekvāti cilvēki. Diemžēl kļūdījos. Atkārtošos. Pirms OC sniedz kādus publiskus paziņojumus, varēja noskaidrot, kā sauc iesaisto (pazemoto) personu. Tas arī viss, apav.

 • -14
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Mūsu sabiedrībai vēl ilgi jāmācās pieņemt, ka ir cilvēki,kuriem ir smagas veselības problēmas un padomāt , ka ikviens mēs varam nonākt šādā situācijā, kādā ir nonācis Rolands Ūdris jeb tautā saukts par Ūdrīti . Izturību viņa sieviņai , tas ir smags pārbaudījums.

 • -13
  karlito Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Citā valstī par šo gājienu,kafejnīca tiktu iesūdzēta tiesā...

 • -9
  LOL Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nezinu kā citi, bet es skatos savā šķīvī, nevis ko un kā ēd blakus galdiņš...

 • -5
  Solvita Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Visos līmeņos vairākus gadus tiek pieprasīts nosaukt tā ZZS cilvēka vārdu, kurš parakstīja OIK un kā sekas izjūt visa valsts un katrs atsevišķs elektrības patērētājs. Bet kā neesam to sagaidījuši, tā arī nesagaidīsim. Lūk, tā ir valsts mēroga problēma un valsts mums demonstrē pieeju šādos gadījumos - neizpaust! Tad kādēļ lai šajā gadījumā nosauktu darbinieces vārdu? Jau G Linde te viņu paspējis nolamāt. Gan jau darbiniece "'uz savu roku" to neizdomāja.

 • -3
  Te, te Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ja godīgi, man ar nebūtu patīkami kad pusdienoju un pretī ir kāds, kuram nav dzīvē paveicies. Saprotu, mēs paši to neizvēlamies, tāda ir dzīve ...
  Vai šis notikums ir pamats tam lai tagad bļautu pa visu pasauli un kauninātu ēstuves apkalpotāju? Manuprāt tā ir bravurība un sevis nostādīšana varoņa lomā. Nevienam nenovēlu, ka dzīve sagriežas un turpmāko laiku nākas rūpēties par invalīdu, bet ja arī tā ir tas nedod tiesības uzspiest savu viedokli un problēmas līdzcilvēkiem. Cilvēki ir dažādi un zinu, ka arī šajā gadījumā pretī nākošie ir daudz vairāk. Un var arī kāds paklupt, tāpēc nav jāzākā pa visiem soctīkliem... kādam tā ir ikdiena, kādam atsevišķs gadījums, ar kuru ir jāiemācās sadzīvot.

 • -3
  Solvita Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  tāpēc nav jāzākā pa visiem soctīkliem...
  Pilnīgi pareizi. Varēja vispirms parunāt ar kafejnīcas īpašnieci un darbiniekiem un tikai tad izplatīt info uz visām pusēm. Izskatās pēc nepiepildītām popularitātes ilgām par jebkuru cenu. Cerams, ka piepildījums gūts.

 • 0
  Kafejnica Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Uzņēmuma īpašnieki personīgi ir atvainojušies Rolandam Ūdra kungam par netaktisko un nepieņemamo attieksmi, kādu viņš piedzīvoja, apmeklējot kafejnīcu šī gada 7.maijā plkst. 12:45. Rīcība šajā situācijā neatspoguļoja mūsu uzņēmuma vērtības un pārliecību. Lai turpmāk netiktu pieļautas līdzīgas kļūdas esam veikuši pārrunas ar mūsu darbiniekiem. Kafejnīcas telpās bija rezervēta ēdināšana 7.maijā plkst. 13:00, 40 personām vienlaicīgi, vietu ierobežojumu dēļ tika pārprasta situācija. Vēlreiz no sirds atvainojamies par nekorekto rīcību!
  SIA ’’Sandrī’’, valdes priekšsēdētāja, Beata Zarinska Piņķe

 • -10
  KRX Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Vispār jau ir nepatīkami arī skatīties reizēm uz tiem futbolistiem un to spēlēm... Tas tā, lai dzīvē būtu līdzsvars.

 • -11
  vau Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ventspils ir pati skaistākā,sakoptākā(tirākā),pretimnakošākā
  ,perspektīvākā.....u.t.t.,līdz pat tai sauktai rītdienas pilsētai,bet nekad un nekur neesmu dzirdējis ka šai pilsētai būtu sirds un dvēsele.Uz brīdi atsedzās īstā seja ,jo nez vai loka šavēju,vieglatlētu ,riteņbraucēju dēļ būtu Ūdritim lūgts pamest zāli.Neticu un neticēšu šādam apgalvojumam.Patīk vai nē sai pilsēta cilvēki ir sadalīti kastās,kaut vai suni un karavāna . Mani šāds gadījums neizbrīna ,tāpēc nedomāju ka vairāk par atvainošanos Ūdrītis sanems,bet vajadzētu.

 • -2
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Interesanti, ko vairāk par atvainošanos var saņemt par apvainojumu?

 • -5
  vau Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ir apvainojums ,bet te ir pazemošana (kurzemieka kungs).

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: