A
A
Anonīms
Ventspils Reiss

Kāpēc pilsētas autobusā nr.8 brauc viens šoferis (vārdu nevaru nosaukt, jo tādu nemaz nevarēju atrast pie viņa), kas ar pasažieriem runā TIKAI krieviski, neatkarīgo no tā, kādā valodā viņu uzrunā. Pasažieri uzdod jautājumu latviski, viņš atbild krieviski, pasažieri nesapratnē, jo krievu valodu nesaprot, šoferis latviešu valodu neprot vai arī vienkārši atsakās to lietot. Vai tas ir normāli mūsdienu realitātē, ka Latvijā pasažieru pārvadātājs nevar ne vārda izdvest valsts valodā? Lūgums izskatīt šo gadījumu, 08.05.2026. 11:55 šoferis izbrauca pa maršrutu nr.8

Comments
21
Views
1039
16.05.2026, 11:49
Komentāri (21)
Rādīt vispirms:
kalna kungs
16.05.2026, 08:56:17
kalna kungs
16.05.2026, 08:56:17

interesanti, ka šeit daļai strādā attaisnojums- viņš taču ukrainis. A ja tas būtu krievs tad gan spalva pa gaisu būtu.... likumi viesiem tā kā vieni un tie paši...

18
Ziņot redaktoram
30.janvāris
16.05.2026, 11:34:36
30.janvāris
16.05.2026, 11:34:36

Vai nevajadzētu turēties pie principa-mūsu ienaidnieku ienaidnieki ir mūsu draugi?

8
Ziņot redaktoram
Anonīms
16.05.2026, 11:49:02
A
Anonīms
16.05.2026, 11:49:02

Kuč, būdā! ZB!

10
Ziņot redaktoram
.Vilis Skuja
14.05.2026, 13:33:37
.
.Vilis Skuja
14.05.2026, 13:33:37

No Ukrainas var būt arī krievs.Vai šis konkrētais šoferis tiešām ukrainis,ne moskalis?

3
Ziņot redaktoram
.Vilis Skuja
14.05.2026, 13:34:53
.
.Vilis Skuja
14.05.2026, 13:34:53

P.S.Pareizāk būtu-mazkrievs."Ukrainis"ir viņu pašnosaukums.

6
Ziņot redaktoram
Anonīms
14.05.2026, 13:40:32
A
Anonīms
14.05.2026, 13:40:32

Gribi, lai uzgāž mēslus arī tev?
Paziņo savu darbavietu!

7
Ziņot redaktoram
viesis
14.05.2026, 15:15:16
V
viesis
14.05.2026, 15:15:16

skuja izskatas ka tev nav ko darit pie datora ka kadu apdirst,paskaties uz sevim no malas idiot!!!

10
Ziņot redaktoram
Anonīms
11.05.2026, 09:52:37
A
Anonīms
11.05.2026, 09:52:37

Liekaties mierā. priecājieties ka aizved un atved. Tik laba atobusu kursēšana nav nekur.Po....j kādā valodā runā šoferis.

8
Ziņot redaktoram
Anonīms
08.05.2026, 21:38:02
A
Anonīms
08.05.2026, 21:38:02

Pasažierei: un kā tieši valodas nezināšana vai zināšana tevi ietekmē? Kādreiz atstāja ceļa malā, kad cēli roku?

5
Ziņot redaktoram
P SIA "Ventspils reiss"
08.05.2026, 18:52:34
P SIA "Ventspils reiss"
08.05.2026, 18:52:34

Minētais autobusa vadītājs ir no Ukrainas. Latviešu valodas zināšanas viņam ir pamatlīmenī, tāpēc, iespējams, cilvēks kautrējas, ka varētu atbildēt nepareizi. Atvainojamies, ja kādam tas sagādājis neērtības.

9
Ziņot redaktoram
Pasažieris
08.05.2026, 15:18:23
P
Pasažieris
08.05.2026, 15:18:23

Anonīmais, ja ir tā kā raksti, ka pasažieri uzdod jautājumu latviski, bet šoferis atbild krieviski, tad jau latviešu valodu viņš saprot, bet iespējams vēl nemāk brīvi sarunāties, jo ir no Ukrainas.

6
Ziņot redaktoram
Anonīms
08.05.2026, 14:54:20
A
Anonīms
08.05.2026, 14:54:20

Ja viņš but runāt angļu valodā, vai vācu, tad bus viss kartībā?

5
Ziņot redaktoram
Echo
08.05.2026, 20:04:01
E
Echo
08.05.2026, 20:04:01

Es runāju starptautiskajā-angļu valodā, tā kā man problēma nebūtu. Ar to var saprasties visā pasaulē :) Tiešām ļoti daudz durvju atver, ja zina šo valodu. Krievu valoda noder, ja runā ar vietējiem, kam slinkums mācīties latviešu valodu. ;) Pat Polijā vairs neviens nesaprot krieviski. Bet es tiešām iesaku apgūt angļu valodu, ir tik forši parunāt ar tūristiem no Zviedrijas, Francijas u.tml., kas te ik pa laikam ieklīst un grib uzzināt kaut ko vairāk par mūsu valsti vai pilsētu.

11
Ziņot redaktoram
Barons (Freiherr von)
08.05.2026, 21:54:59
Barons (Freiherr von)
08.05.2026, 21:54:59

Echo kung.
Aiz kō ne varet labak runat pa Vācisk?

2
Ziņot redaktoram
Pipars
08.05.2026, 14:54:01
Pipars
08.05.2026, 14:54:01

Tas laikam ir tas foršais ukraiņis,ar valodu viņam ir problēmas,bet kā šoferis labs un atsaucīgs.

3
Ziņot redaktoram
Pasažieris
08.05.2026, 15:12:40
P
Pasažieris
08.05.2026, 15:12:40

Ir, ir tas pats puisis no Ukrainas. Gan jau ar laiku iemācīsies arī latviešu valodu

3
Ziņot redaktoram
Anonīms
08.05.2026, 19:19:07
A
Anonīms
08.05.2026, 19:19:07

Paša daudz runa krieviski? Musu pilsētā pusi iedzivotāju runa krieviski, bet jūs pec visu mūžu nav iemacījušies. Citus maciet vieglak, vai ne?

8
Ziņot redaktoram
Anonīms
08.05.2026, 13:48:44
A
Anonīms
08.05.2026, 13:48:44

kā zinat ka atbild krievu valodā ja nesaprot krieviski

5
Ziņot redaktoram
30.janvāris
08.05.2026, 12:53:14
30.janvāris
08.05.2026, 12:53:14

Tādu vajag triekt ar s*dainu koku!Lai brauc uz Moskoviju pie Pūķina!

39
Ziņot redaktoram
Ventspils Reiss
08.05.2026, 14:51:28
V
Ventspils Reiss
08.05.2026, 14:51:28

Izskatās, ka nevarat pārdzīvot, ka citā tēmā ar tādu pat nosaukumu "Ventspils Reiss" šo pašu šoferi paslavèja par cilvēcisku attieksmi pret pasažieriem, tāpēc izdomājāt, kāpēc gan neuzgāzt samazgas? Nožēlojami, un tik raksturīgi latviešiem!

5
Ziņot redaktoram
Pasažiere
08.05.2026, 20:34:36
P
Pasažiere
08.05.2026, 20:34:36

Ukrainas krievs? Dezertieris? Jau kuro gadu te braukā... Kādas te valodas pamatzināšanas,ja pat nesaprot ko nozīmē LABDIEN...

31
Ziņot redaktoram
Dalīties