E
E
Echo
piemineklis

Palasīju atsauksmes google par vienu no mūsu pieminekļiem un skumji palika. Vai ir vēl kāda valsts bez Latvijas, kur iespējama pretvalstisku, ja tā var teikt, pieminekļu atrašanās publiskā vietā un kam par godu? Nav runa par vēstures iznīcību/māksliniecisko vērtību (muzejā būtu izcila vieta šim), bet tieši turēšana vietā, kur teju katru dienu jāskatās virsū un jāskaidro bērniem kāpēc tas tur atrodas. Man atbilžu, godīgi sakot, nav.

Comments
8
Views
416
10.05.2026, 12:07
Komentāri (8)
Rādīt vispirms:
yolo
10.05.2026, 00:55:36
yolo
10.05.2026, 00:55:36

Mums arī ļeņina piemineklis tiek ērtā vietā uzglabāts, ja nu austrumu kaimiņi nāk pie varas, lai varam “ātri pātmest deķi”

3
Ziņot redaktoram
Anonīms
09.05.2026, 20:23:18
A
Anonīms
09.05.2026, 20:23:18

Если вы так любите сносить памятники, почему поднимаете вонь, когда в России латвийский сносят? У вас монополия на снос памятников? Или двойные стандарты?

8
Ziņot redaktoram
Anonīms
09.05.2026, 23:07:20
A
Anonīms
09.05.2026, 23:07:20

Vienīgais kas te smird ir tu

7
Ziņot redaktoram
yolo
10.05.2026, 12:07:33
yolo
10.05.2026, 12:07:33

Anonīmajam krievam- dažādiem pieminekļiem ir dažāda nozīme, bet to jau tev nesaprast. ka tik ir soliņš pie kura izdzert dvuļu un apčurāties

4
Ziņot redaktoram
ayk
09.05.2026, 19:50:23
A
ayk
09.05.2026, 19:50:23

Vajadzētu ieviest kaut kādu sistēmu pēc kuras tiek dzēsti feikie konti. Nu kurš tik skaistā laikā sēž istabā un lasa "google komentārus par pieminekli". Uzreiz skaidrs, ka te kaut kas nav ritīgi. Mums katros svētkos uzrodas kāds svešinieks, kurš pilnīgi nejauši paceļ šo tēmu. Nu cik var?

1
Ziņot redaktoram
Echo
09.05.2026, 16:08:30
E
Echo
09.05.2026, 16:08:30

Bet kādēļ? Lai izpatiktu mums nelojāliem cilvēkiem, kas pie pirmās izdevības applaudētu okupantiem? Un, kuriem būtu vienalga mūsu liktenis, jo viņiem visi ir parādā un viss pienākas. Esmu par draudzīgu sadzīvošanu ar visu tautu un pārliecību cilvēkiem, bet ir jābūt kādām robežām. Tā persona bija viena no galvenajām figūrām, kas īstenoja sarkanā režīma ieviešanu Latvijā. Saprotams, ka būt bez mugurkaula ir bijis vieglāk. Bet cik gadi jau pagājuši.

4
Ziņot redaktoram
Anonīms
09.05.2026, 00:22:43
A
Anonīms
09.05.2026, 00:22:43

Nepilsoņus ari nekur nav.

1
Ziņot redaktoram
.Vilis Skuja
08.05.2026, 19:58:23
.
.Vilis Skuja
08.05.2026, 19:58:23

Kamēr pilsētā pie varas būs vecā komūnistu funkcionāra blice,ko paši lepni par partiju nodēvējuši,tikmēr diez vai kas mainīsies.Jālūdz Nāve-nāvīte,lai nāk ar savu izkapti un savāc pie sevis...

6
Ziņot redaktoram
Dalīties