Romu tautas sirojumi

Nu gan | 09.01.2019, 16:37:01 | 3471

Vēlos brīdināt ventspilniekus. Pilsētā uzdarbojas divi romu tautības kungi, kas uzrunā cilvēkus, sakot, ka ir no kādas citas pilsētas un lūdz, lai Jūs palīdzat. Tad kad esat palīdzējuši (sākumā prasa cik tālu līdz turienei vai tamlīdzīgi), apsveic jaunajā gadā, labus veltījums novēl, tomēr, kad vēlaties doties prom, kungs jautā, vai Jūs nevarat iedot pāris eiro benzīnam, mašīnai tepat beidzies benzīns. Kungi neļauj doties prom, un var izrādīt agresivitāti. Manīti pie RIMI un šodien pie Swedbank centrā. Vēlos jautāt, vai policija ir bezspēcīga lielākas uzmanības pievēršanai, visādiem aizdomīga paskata romiem pilsētā, vai arī sarunām starp ne-romiem un romiem? Vai ventspilnieki tiešām ir gatavi, kā šādi nelieši apdraud mūsu drošību? Būsim saimnieki savā zemē!

Komentāri (63)

  • -1
    Mortīcija 10.01.2019, 19:55:42

    Mikks līdz ar vārda maiņu sācis sakarīgus tekstus rakstīt...
    Nu tik atkal nesaplūcaties ar snaiperi...

  • -16
    Normunds Birkhans 10.01.2019, 20:03:29

    Mortīcija...es runāju valodās kuras ir saprotamas pretējiem indivīdiem,ja viņiem tā labpatīkas. To jau esmu agrāk ziņojis šeit.Ne es kādu apvainoju š, kad ienācu pirmo reizi,ne arī rupji atbildēju.Nedzīvoju te gadu desmitiem kā vairākumsMan nav ko plūkties ar tiem kuri nav nekā vērti dzīvē. ;)

  • 0
    Ivetts 10.01.2019, 23:20:40

    Man kaadu laiku viens cigaans arii taa liidziigi pieliida, tikai peec tam centaas iedot nozagtas smarzas par velti :D

  • -3
    sūds 11.01.2019, 15:26:45

    Kāpē mani komentāri izdzēsti? Nebija ne rupjību, ne aizskarošu repliku, ne kūdīšanas. Pēc tādas loģikas, tad jau jādzēš arī visi pārējie komentāri un tēma vispār. Pamatojums?

  • 0
    Frīdis 11.01.2019, 17:14:19

    V B . brauc nu ne pa tēmu . Kuri tie ir kuri dzēš šos komentus ?! VB šie Romu tautas visatļautība šķiet normāla lieta!

  • 0
    Dzērvene 11.01.2019, 17:45:53

    Ei tu nost kāda te tīrīšana bijusi :D
    A ko tā ?

  • 0
    Pipars 11.01.2019, 17:57:05

    Cenzura atkal rullē?

  • -2
    Anita 12.01.2019, 05:53:50

    Rullē, manu vakar vakara komentāru dzēsa ,kur es paskaidroju ,kāpēc tik daudz komentāru dzēsts. Varu atkārtot, aizrādīju Mikksam ,ka nevajag plātīties ar to ,ka viņš Rīgā nēģeriem dodot pendeles ,la NEBORZĪ, manu komentāru dzēsa, VB pēc mana aicinājums paskaidroja ,kāpēc, izrādās es uztracinu Mikke, pēc tam šis savā stilā sāka savu verbālo caureju un vēl pievienojās kā default un līdz ar to viss ir tā kā ir . Atvainojos , ja manis dēļ izdzēsa kādu NORMĀLU komentāru . Gan jau dzēsīs arī šo , tikai nezinu par ko , foruma noteikumi taču nav pārkāpti. Tajā pat laikā citās tēmās augšminētie kadri mētājas ar apvainojumiem un draudiem , bet tādi komentāri ir un paliek .

  • -14
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 13:27:08

    Atkārtošu vēlriez ,ja jau vakar nesapratāt,provakatoriskā mūžīgi neapmierinātā / tais indivīd,ka ne tika domāts burtiski! Pielec? Un tas tikai smalkāk vakar uzrakstīts arī tādiem kā Jums kuriem neskaidrs un uztver visu burtiski. :) Otreiz vairs netaisos rakstīt to pašu.Savukārt ja jau Jums tik tuvi tie ,kuri dzīvo valstī uz pabalstiem nemaziem pietam,vairojas un nodokļu maksātāju naudu un neko i netaisās strādāt,tad varbūt paņemiet pie sevis kādu? Rīgā būs mazāk vismaz par dažiem. :)

  • -5
    default 12.01.2019, 14:48:00

    Kur ir foruma noteikumi? Lūdzu linku studijā!
    Jeb tev mājās pie sienas ir tie noteikumi tavam mīļajam forumam? :D
    Uztaisi un izdrukā sev vēl foruma dalībnieku sarakstu

  • -13
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 15:05:06

    Anictante,laikam pati nezin kur tie ir ,jo pati nav lasījusi ja jau nesaprot par ko tika dzēsti viņas komentāri :) Anictant,tur par to pazudušo čigānpuijku tiek tā draudēts,ka manas ''pendeles'' afroamērikāņiem ir tikai ziediņi.Kāpēc tur nevienam neko neaizrādiet ko? :) Atbilde vienkārša:1.Jūs tāpat kā Jūsu draudziņi nevarat tikt pāri tam ,ka par Jums šeit forumā ir gudrāki lietotāji vairākās jomās.Tāpēc regulāri provocējat citus uz kašķi,naidu.2Ziniet es neesmu nekas salīdzinoši piemēram ar L.da Viņči,taču man atšķirībā no tādiem kā Jūs neskauž par viņa milzīgajiem sasniegumiem.Tieši otrādi tas ne tikai priecē tās ir unikālas sajūtas.2.Jūs regulāri uzbrūkat un meklējat tam iemeslu vienmēr.To varētu paskaidrot arī no psiholoģiska viedokļa puses,taču tik un tē Jūs nesapratīsiet,tāpēc veltīgi tērēt enerģiju un laiku tam netaisos.3.Esmu minējis vairākas no savām profesijām un to ko esmu arī izdarījis.Tikai cilvēks bez IQ varētu rakstīt ka tas ir blefs.

  • -12
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 15:15:53

    Saprotama lieta,ka Anictante ļoti vēlas zināt kas esmu tāpēc tādi apgalvojumi ir ,kuru varētu pierādīt tikai ja ienāktu te ar savu profilu no kādiem socsaitiem vai arī uzrakstot īsto vārdu.Taču Anictante,Jūs neesat to pelnījusi.Jau minēju ka man nav vajadzības lai tādi kā Jūs bradātos ar savām negatīvajām domām pa manu profilu.Citi zin ,taču ne Jūsu kompānija.3. Anictant,žēl arī ka Jums tik šaurs pasaules redzesloks un tālāk par šo forumu acīmredzot nezināt neko.Nav ne sasniegumu ar kuriem padalīties ne zināšanu dažādās jomās.Kurš pie tā vainīgs ir? Lembergs? Vējonis vai Putins,kuru regulāri pieminat? :DPastāstiet ko esat sasniegusi?Varu atkārtot ka man vairākas profesijas,zinu tehnioloģijas,vadījumu mobilajos zinu no A-Z,pārzinu mūzikas pasauli,zinu kinomatogrāfiju.dzelzsceļu,celtniecību,tirdzniecību,mākslu,žurnālistiku un citas ir.Daudz diplomu sportos dažādos.Radu skaistas un sarežģītas lietas.Man Eiropā nav vēl konkurenta,kurš varētu ar tādu kvalitāti.Ko varat par sevi pateikt?

  • -13
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 15:16:56

    default..lūk šeit ir noteikumi.Anictante nezinās atbildēt https://www.ventasbalss.lv/lietosanas-noteikumi

  • -2
    Anita 12.01.2019, 15:46:25

    Cik neaptēstam jābūt, lai pats nespētu atrast VB foruma lietošanas noteikumus ??? Var redzēt ,ka neesi tos lasījis.

  • -12
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 18:24:05

    Domājams,ka default jokoja ka nezin.Atkal Aniconkuļtantei nebija saprotams. Ka arī cik neaptēstam ir jābūt ,ja izlasīt noteikumus un pēc tam pavērtu muti brīnīties kāpēc izdzēsts komentārs. Cik tik pat līmenī jābūt rejot virsū atkal jau nesaprotot domu ,taču citā sadaļā iet vaļā pa pilnu klapi un tad nu klusē.Tas ir normāli :DDD Aniconkuļtant atkal iebrauca auzās un pierādīja savu veidolu vēl ''jaukāk '' :)

  • -6
    default 14.01.2019, 20:28:06

    TIE NAV FORUMA LIETOŠANAS NOTEIKUMI, BET PORTĀLA LIETOŠANAS NOTEIKUMI - APTĒSTĀ TU!!! Kādu žļurgu atkal esi sadzērusies, ka visu laiku piemini kkādus foruma noteikumus?

  • -1
    Pipars 15.01.2019, 07:32:21

    Forums ir portāla sastāvdaļa,tātad portāla lietošanas noteikumi attiecās arī uz foruma sadaļu.

  • -2
    default 15.01.2019, 11:42:59

    Vēlreiz atkārtošu - jums varbūt pašiem mājās katram ir uzrakstīti savi Foruma noteikumi, bet šeit tādu nav. Šeit ir portāla lietošanas noteikumi, kas attiecas uz visu portālu (kur pat vārds ''Forums'' netiek pieminēts nevienā zilbē). Nevajag man klārēt te tekoši par kaut kādiem foruma noteikumiem, kuru nav!!!!!!!

  • -5
    kaimiņš007 15.01.2019, 05:28:30

    Tā jau ir , portāls pēc Vikipēdija - vietne Vispasaules tīmeklī, vēl par portālu sauc arhitektoniski vai dekoratīvi izveidotu ieeju, parasti saistītu ar baznīcām. Atļaušos jums aizrādīt, ka VB lietošanas noteikumi aizliedz izturēties aizvainojoši pret pārējiem komentētājiem.

  • -3
    kaimiņš007 15.01.2019, 12:58:52

    Varbūt forums pastāv bez noteikumiem? Tad jau nav brīnums, ka var rakstīt visu ko. Vienīgi jautājums paliek kāpēc tad tomēr dažas tēmas tiek dzēstas un daudzi komentētāji arī. Paskaidrojiet. Nesaprotu.

  • -2
    Preobraženskis,prof. 15.01.2019, 13:14:58

    Par dzēšanu taisnība.
    Cenzors bieži pārcenšas.Un pārlieka centība ir pārcentība,kas pie laba gala nenovedīs.

  • -7
    keda 15.01.2019, 14:03:41

    Nu, tur neko nevar darīt - kādam ir dota saprašana, kādam nav :D Ja lamājies vai zākā kādu, kāds tur pārsteigums, ka tēma vai komentārs pazūd? Ne visu pamana, ne visu tāpēc arī dzēš, bet, ja izdzēš, pareizi ir.

  • -5
    default 16.01.2019, 01:34:17

    Dzēš jau vairāk provocējošos.. Ja admins redz, ka sāk saruna pārāk ''uzkarst'', tad apdzēš, gan rupjos, gan nerupjos.. a ko citu gaidat? nav jau miskaste g-galā! Lai bišķ tauta pievaldās un nomierina asinis, un neaiziet par tālu, jo neprotam sakarīgi diskutēt-lielākā daļa.. Es nez, kas mums par tādu kultūru?.. Paskatoties, palasot tieši šo pašu forumu krievu valodā, tad tur šādas parādības tiek novērotas stipri retāk.. tur cilvēki kkā normāli prot diskutēt, taču šeit katra otrā šiza raujās uz āru. Tēma sākas par koku nociršanu, bet beidzās ar to, ka Mikss nemīl Anitu,un, ka Anita tomēr mīl Florenci, un, ka VB izdzēsis viņas komentāru.. Tā šeit beidzas 80% tēmas!!!! Līdz absurdam jau!!! Cik to var lasīt? un tad vēl tā krustmāte pa vidu,, novadnieki uml. «Jelgavas» pot.klienti. Man riktīgi to jau ir ZB lasīt, tādēļ arī iejaucos! Jo nevar veidot sakarīgas diskusijas, jo nevar pat normāli atbildēt uz jautājumiem, baidoties, ka tevi atkal kāds sāks noliet ar mēsliem.. NAV TĀ???? -_-

  • 0
    Normunds Birkhans 22.01.2019, 21:20:39

    default Jūs kļūdījāties secinājumos . Man personīgi Aniconkuļtant un viņas Pultenes fanclub ir vienaldzīgs,ja netiek braukts virsū man un citiem nepamatoti.Tas tiek darīts regulāri lai tiktu kūdīti citi šeit. Tas ko Jūs izsakāt ir tāpat zināms kuri paši velas normali diskutēt par lietam un atbalstīt,ieteikt citiem .Taču ir jau tie kuri rada naidu ,kašķi šeit forumā.

  • -2
    Margarieta 16.01.2019, 12:20:10

    Mīļie cilvēki,nu jau atkal iebraucam grāvī!
    Tēmas būtība bija brīdinājums par čigānu uzdarbošanos pilsētā un jautājums,ko darīt,lai atrisinātu viņu problēmu!

  • 0
    Arājs 23.01.2019, 08:51:12

    Viņu problēmu,cienītā,var atrisināt tikai vienā veidā.

  • -9
    Dzērvene 16.01.2019, 12:32:40

    Margriet,vai nedomā,ka tēma jau ir apžļembāta no visām pusēm ?
    Ko jaunu un nedzirdētu gribi uzzināt ?

  • -4
    .Barons. 16.01.2019, 12:52:11

    Dzērven kundz.
    Es ir domat,kad to tēm būt diezgan abžļembat tig tad,kad iekš Ventspil vair nebūt to Čigain problēm.Le zinat.

  • -8
    Dzērvene 16.01.2019, 12:34:50

    Un vēl par maz dzēš.
    Es būtu moderators,dzēstu tā ka jums maz neliktos.
    Te vēl maigas ''dzēsenes''sēž.

  • -7
    ilona kaķis 16.01.2019, 18:54:55

    Pilnīgi pareizi. Vēl vairāk vajadzētu dzēst, jo vienkārši negribas piedalīties un kaut ko rakstīt; nerimstoši gāžas ārā tie mūžīgie kašķi simtos komentāros. Līdz kaklam. Tāpēc jau maz ir normālo komentētāju.
    Dažās vietnēs ir tā- ja sāc klabēt kaut ko, kas neattiecas uz tēmu, tad dzēš.

  • -1
    Latvija pāri visām! 16.01.2019, 20:59:07

    Nevar jau daudz dzēst, ja vispār grib portāla forumu un rezultātā - portālu pašu saglabāt. Te muļķi nestrādā.

  • -6
    yolo 16.01.2019, 22:51:22

    ņemot vērā dažu indivīdu aktivitāti forumā, es teiktu, ka tu kļūdies par iem muļķiem :D

  • -1
    reku 22.01.2019, 15:50:12

    Lai tie labāk brauc uz ārzemēm.Tur multinacionālisti viņus pieskaitīs pie latviešu tautības...
    https://jauns.lv/raksts/zinas/143767-latviesu-mamina-linda-britiem-prasa-lielu-maju-saviem-10-berniem

  • -2
    anticenzors2 22.01.2019, 16:16:59

    Ja palasa komentārus pie šī raksta,var tiešām priecāties par cenzūras neesamību.Atšķirībā no ventasbalss.lv...

  • -5
    keda 22.01.2019, 16:47:23

    anticenzor, tev ikdienā trūkst iespēju nodirst citus?
    izej uz ielas un gāz virsū visiem pēc kārtas, ja jau tik ļoti prasās! Pēc tam ieraksti te komentāros, kā gāja, ja, protams, vēl varēsi saskatīt, kur rakstīt un ar būs ar ko rakstīt.

  • -5
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 22.01.2019, 16:53:35

    Pašvaldības policija ikdienā veicot patrulēšanu pilsētas teritorijā pievērš uzmanību, tai skaitā personām, kuras par dažādiem pārkāpumiem jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā, kā arī, kuras iespējams atrodas tiesībsargājošo iestāžu meklēšanā.
    Policijas klātbūtnē parasti personas pārkāpumus, tai skaitā uzmākšanos, ubagošanu un citas aizskarošas darbības neveic, tādēļ lūgums ikvienam, kuri saskata kādas personas rīcībā minētās darbības zvanīt Valsts policijai pa tālruni 110 vai Pašvaldības policijai pa tālruni 28680808 vai 63680808, patruļgrupa izbrauks uz notikuma vietu un rīkosies atbilstoši nodarījumam. Jo biežāk cilvēki informēs policiju par personām, kuras uzmācās vai apdraud citu drošību, jo lielāka iespēja būs ierobežot aizdomīgo cilvēku rīcību un tas ir Pašvaldības policijas spēkos. Uz sadarbību.

  • -1
    FerdinanTs 22.01.2019, 17:01:27

    Ja čigāniem pievērstu PASTIPRINĀTU uzmanību,tad tas būtu apsveicami.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: