KNAB BŪTU DARBS.

krustmateflorence | 21.12.2018, 15:13:38 | 2818

CIK MAN INFORMĒJA MANI AĢENTI,TAD VAIRĀKI UZŅĒMUMI VENTSPILĪ UN RAJONĀ ,SAVIEM STRĀDNIEKIEM NEIZMAKSĀ JAU KURO GADU PRĒMIJAS,PAR LABI PADARI'TU DARBU.TAI PAŠĀ LAIKĀ TIEK PRĒMĒTI UZŅĒMUMU VADOŠAIS PERSONĀLS.
ŠĀDAS FIRMAS IR KUREKSS,MAXIMA,RIMI,UN VĒL DAUDZAS CITAS,
ŠEIT BŪTU DARBS KNAB,TĀ TAS ILGI TURPINĀTIES NEDRĪKST,VADĪBA SAŅEM SEV FINANSIĀLUS LABUMUS ,BET STRĀDNIEKIEM PARĀDA TRĪS PIRKSTU KOMBINĀCIJU.
LATVIJAI NO ŠĀDIEM UZŅĒMUMIEM JĀTIEK AR STEIGU VAĻĀ.

Komentāri (25)

  • 0
    zelma45 14.11.2019, 16:27:13

    Darba devējam ir jādomā par kolektīva labsajūtu,jo ja kolektīvs labāk jūtās jo lielāka ir darba atdeve,bez kolektīva nevar uzturēt LABU biznesu,ja sāk mainīties darbinieki krītas darba kvalitāte,jo katrs jaunais ir jāapmāca,kamēr to nesapratīs visi uzņēmēji neko labāku nevaram gaidīt.

  • -1
    krustmateflorence 14.11.2019, 19:09:01

    darba devēji vairums nemaz neveļas domāt pa savu darbinieku labsajūtu,prēmijas maksāt negrib, arī algas paaugstināt nevēlās, jo viņiem tas nav izdevīgi
    iesaku māci'ties no manis, es divas reizes gadā -savam apkalpojušam personālam paaugstinu algu, un atvaļinājumā krietni uzmaksāju pa virsu, lai cilvēks var aizlidot un atpūsties kur vēlas.

  • -2
    Grizelda 14.11.2019, 20:11:18

    Krustmaat: Tad jau KNAB ir darbiņš pie Jums, ja jau ir tāds cash ko var mētāt pa labi un pa kreisi..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: