Atvainojiet

Mike | 14.06.2018, 16:33:58 | 2027

Persoņīgi es ATVAINOJOS VISIEM ,kurus esmu aizskāris ( nu gadās ,karstas asinis ),visiem kuriem esmu kaut ko ne to uzrakstījis.Atvainojiet dārgie foruma lietotāji! Mēs esam dažādi,katram sava gaume,dzīve,ģimene,savs redzesloks un darbi.Nevajag vienam otru bakstīt regulāri forumā.Kā teica kaķis :Leopolds - dzīvosim draudzīgi.Mēs kā vasts iedzīvotāji neesam daudz.Ja sāksim viens otru ēst ( kas notiek gadsimtiem ilgi),tas paātrinās procesu.Nu nav neviens latvietis tīrs šajā valstī vairs jau sen.Vesturi lasīt un savus cilltskokus palūkojaties arī.Es esmu austriešu asinīm ( pie Vatikāna arī tuvi( to mancoms pastāstīja un pārbaudīju 1986 gadā ) un kā jau minēju uzvārds ir tikai mūsu ģimenē).Cik var savā starpā ēst viens otru? Man tas sākumā likās tiešām smieklīgi,taču pēc tam ievēroju,ka jūs iznīcināt paši sevi diemžēl.Es austrietis - zinu latviešu valodu un pluss četras vēl.Dzīvoju te visu mūžu.

Komentāri (28)

  • -5
    krustmateflorence 16.06.2018, 17:22:43

    MAN IR MILJONI UN KĀ MILJONĀRE ARĪ NOMIRŠU.
    ES JAU SEN VARU VISU SEV ATĻAUTIES,VIENĪGI SAVĀM PRASĪBĀM ATBILSTOŠU VĪRIETI NESPĒJU ATRAST,ATLIEK VIEN IZTIKT AR ESKORTA PUIŠIEM.
    TĀDS MUMS LIKTENIS APAĻĪGĀM DĀMĀM.

  • -1
    asd. 16.06.2018, 18:00:51

    Nu tad sprāgsti nost ātrāk,kamēr tiem miljoniem vēl kāda vērtība!

  • 0
    krusttēvs vilhelms 17.06.2018, 01:05:42

    man ir miljoni , un man ir mīļotā sieviete,kuru stipri mīlu un esmu laimīgs.
    Tas ,ka Krustmātei florencei nav vīrieša ,tā ir ļoti liela problēma, nelaimīga sieviete, drošvien apskauž citus,kuri ir laimīgi,jo pa naudu mīlestību nenopirksi un ar varu nepiespiedīsi tevi mīlēt ,tur jau tā vājā vieta tev krustmātflorenc, tā kā smej vien tālāk.

  • 0
    snaiperis999 17.06.2018, 13:47:27

    Tu,krustēv,arī miljonārs?Vai kā skauž.
    florence,iespējams it vīrietis,kurš ņemas ar eskorta puišiem.Ka kāds komentārs,tā zilā noskaņā.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 17.06.2018, 22:37:30

    tā jau tikkai nauda , viņa nāk un iet, nu ko tur lielīties. Ir tač dzīvē lietas par ko var vairāk priecāties!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: