Dēļ sliņķiem

Mike | 17.04.2018, 21:00:53 | 1823

Par cik šī foruma lietotajs acīmredzami izrada savu nespēju un gļēvulību tad piedāvājot šo arī pavaicāšu - lūgums visiem kurus šis degradējies daudzniku lietotajs no Piltenes ir aizskāris parādīt kurās sadaļās ir rupji izturējies kā arī ņemot vērā ka lietotājs ir vārgulis,lūgums norādīt iespejamo viņa atrašanās vietu,kas ieekonomētu laiku policijai .

Komentāri (88)

  • 0
    Pink 18.04.2018, 17:12:26

    Mike, lasot tevis rakstīto konkrēti šajā diskusijā, policija tevi neņems par pilnu ar visu tavu "iesniegumu". Domstarpības var arī normālā veidā risināt.

  • -2
    Mike 19.04.2018, 18:44:29

    Diemžēl,ņems gan,jo tika "rauta maska nost" no tā cipara.Otrkārt,vīnš jau pa labam risināt nevēlas ilgstoši,cik noprotams te dzīvo jau gadu desmitiem ar n-tiem nikiem.Ka redzams iedomājies sevi kā par kaut kādu VB foroma caru ir sevi.Slims cilvēks.Arī tas ,ka vēl nevienam nav bijusi vēlme iedot šim mācību.Taču tā būs noteikti.

  • 0
    Riebīgais 18.04.2018, 21:32:57

    Paskat,tusiņš un bez manis!!! Jokeri pret V-pili!!! Kad būs fināla supermačs?-To nezin neviens,patiesība ir tur ārā...:D

  • 0
    snaiperis999 19.04.2018, 05:06:22

    Kas attiecas uz džokeriem,tad esot kādas dienas atpakaļ norāvušies.Par ko, nezinu,bet tos jau vajag slānīt arī avansā,jo tas ka nopelnīs,tas ir točna.
    Ne es pats džokers,ne man ar tādiem pa ceļam,tas ir zem katra normāla cilvēka goda.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 19.04.2018, 00:30:35

    mik- maigonis-TVAIKONIS!

  • -1
    snaiperis999 19.04.2018, 11:25:18

    Mike atkal laikam saostījies kaut ko veselībai kaitīgu.Nu nevar nomierināties tas,ar lielummāniju sirgtošais šmurgulis.

  • -8
    Mike 19.04.2018, 12:11:13

    Trulais laiku bābieti,kur ir kāda lielummānija? Tu laikam pat neizproti vārda nozīmi,mīkstais.

  • -8
    krustmateflorence 19.04.2018, 11:42:15

    Mike -tā jūs uzrunāt,nesatraucaties un labāk neatbildiet tam snaiperim999,acīm redzami viņam slima galva,citu neko nevar pateikt pa cilvēku,kurš forumā ar sev līdzīgiem ,to vien prot kā citus aprunāt un apgānīt.

  • -8
    Mike 19.04.2018, 12:13:21

    Nu kas viņš ir tas jau skaidrs ir .To ko vajadzēja pierādīt arī tika izdarīts ;)

  • -1
    snaiperis999 19.04.2018, 11:58:56

    florence ar savējiem komunicē.
    ja pa nopietnam,florence,tad pārlasi Mike rakstīto aizvakar,ja gribi konkrēti pārliecināties par cilvēku ar slimu galvu.

  • -7
    Mike 19.04.2018, 12:13:56

    Mikstais,to tu varēsi klātienē pateikt.

  • -2
    snaiperis999 19.04.2018, 13:21:38

    Sākās atkal.
    Kā nav tā klātiene ,tā nav.Tev taču esot policijā un prokuratūrā draugi.Kādas problēmas tev mani atrast,Šerlok Holms dižais?Plātīzers esi.Un mīkstais pats tu esi.Aizvakar komentēdams laikam raustījie k;a vibratoru norijis,kas bija redzams komentāros.
    Vislabākais gan būtu (izteikšos tā,lai cenzoram nerodas vēlme dzēst komentāru)-aizej uz kādu geju klubu un padarbojies tur,jo te tev nespīd.

  • -7
    Mike 19.04.2018, 13:28:44

    Mīkstais.,jau tiek darīts.Paātrināt jau piedāvāju kā,taču tu jau kā mīkstmiesis nobijies un par vārdiem nepar ko nevēlies atbildēt.Tāpēc vari nesatraukties nejēga,jau top kas vajadzīgs.Laikam slikti lasīt proti kā arī neizprati kas bija vajadzīgs.Saruna beigta,komunist mīkstais.Kārtējais uzbrauciens tiek ieskaitīts tavā kontā jēlo joku dzinēj. ;)

  • -2
    snaiperis999 19.04.2018, 13:45:32

    Dari to pēc iespējas ātrāk un sameklē mani,jo mani kaukāzieši sen nav izklaidējušies,un es arī.
    Gribētos taviem vecākiem paprasīt,kāpēc viņiem tāds brāķis sanācis?

  • -2
    snaiperis999 19.04.2018, 13:48:13

    Kas tev tur tiek darīts?Meklē geju klubu?

  • -7
    Mike 19.04.2018, 13:55:19

    Tev nepielec vēl,ka saruna beigta? Man tavi suņi un pārējie draudi neiebedē.Ej tad ar saviem suņiem un taisi kārtību valstī par kuru visu laiku puksti.gadus 30 atpkaļ biji komunists un dzidāji slavas dziesmas tagad nezini kur likties un dīkdieņo,parazitē uz sabiedrības rēķina joprojām.
    Varēsi paprasīt i par brāķiem i par klubiem uz kurieni tevi aizvedīs.,tikšanās reizē.Skaidrs komunist? Saruna beigta! Nevēlējies pa labam nu tad neko,ja jau nesaproti .Vari turpināt tādā pat noskaņā - jēli un tizli jociņi,citu personīgu aizskaršana.Maksāt jau nāksies tev mīkstais un bailīgais komunist no Piltenes apkaimes ārēm.

  • -2
    snaiperis999 19.04.2018, 14:10:06

    Tieša tā,saruna beigta,un ej galīgi ellē,meklētājs stulbais.Nomaini piečurātās apenes labāk un nesmirdini gaisu.
    Ne tu pirmais un laikam ne pēdējais kretīns,kurš te uzsāk asu diskusiju,bet noteikti esi pirmais tāds galīgi neaptēsts.Bija te kādreiz tāds Victor Def,bet viņš nebija muļķis,bet vienkārši borzijs.Lai kāda reizēm neciešama ir florence,bet tāda maita viņa nav.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 14:36:21

    Aptaisījies jau tu,jo izvairījies ko risināt pa labam.Turpini vien gānīties.Ko man te kaut kādus agrākus lietotājus piemin? Redzams te dzīvo ne pirmo gadu desmitu jau? Labak būtu gajis strādāt nevis bojājis formumu ar saviem jēliem jokiem PatrosJāni,kā arī aizskarot citus ar rupjībām neaptēstais pajoliņ.

  • -1
    snaiperis999 19.04.2018, 15:02:43

    Tu tik tiešām sevi uzskati par kaut kādu personu,kurš risinās kaut kādas ,it kā problēmas ar kādu no foruma dalībniekiem?Un kāpēc tas būtu jādara e-pastā?Vai tad forumā nevar?
    Vai tad nesirgsi ar lielummāniju (šizofrēnijas simptoms),ja no sevis atlaid problēmu risinātāju tur,kur tev nav nekāda teikšana,kur tev neviens neprasa palīdzību un padomu.Stāvi pie ratiem, krutais pacan, un brīvajā laikā nodarbojies ar manis meklēšanu.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 15:07:01

    Teikšu tev vienkārši mīzel - aizver muti.Tavs vārds ir nekas un pats esi tukša,nožēlojama vieta,kura parazitē uz citu rēķina ,tēlo varoni pie datora.Lai veicas līdz zināmam mirklim kad atkal VB izmetīs un atkal raudāsi palagā savā.

  • 0
    Barons 19.04.2018, 15:04:47

    Mike kung/kundz.
    Es nav īst saprast,aiz ko ir gānit to snaiper Nr.999 kung pa Komunist,ko viņ neir varbūt nekad bijuš.
    Komunist te iekš Internett Portāl VentBals ir tig viens būt.Un to Komunist ir katr nedeļ rīkot press Konferenc un adbildet uz Iedzīvotaj jautajum iekš Portāl,le zinat.To tad ar vaidzet gānit.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 15:09:02

    Runā normālā valodā nevis āksties.Pat ventspilnieku valodā nav pareizi kā rakstāt.Iemācieties to vismaz.Komunists ir,jo rīcības komunistu saprašanas līmenī.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 16:31:44

    P.S.Savulaik jau izteicu daudz viedokļu gan par to pašu pieminēto kumunistu,gan par to kas notiek Ventspils pilsētā,tiešajā ēterā radio studijā.Un nevis zem kaut kāda izdomāta zemvārda,taču gan zem sava vārda.Vai tad kaut kas no tā mainījies ir? Man pēc tam mainījās gan par to ko iedrošinājos pastāstīt.Taču kā redzat šeit viens indivīds var atļauties citus apriet un domā ka būs tas nesodīti.

  • -1
    Spītniece 19.04.2018, 17:37:07

    Interesanti, Mike ,cik jauns vai vecs esi ? Vai vispār komunistus esi redzējis,te es domāju tajos laikos ,kad viņu bija daudz. Tagad jau daudzi bijušie ir nomainījuši kažociņus. Es , par nožēlu,esmu zem komunistu spiediena dzīvojusi un strādājusi, tomēr pamanījos izsprukt no komjaunietes un komunistes "goda".Lai kādu apvainotu par komunistu,ir jābūt pierādījumiem,jo šis ir smags apvainojums.

  • -2
    arcus 19.04.2018, 17:42:45

    Domāju, ka nevajag jaukt komunistus pēc pārliecības un tos, kas stājās partijā, lai kaut ko dzīvē sasniegtu (tos es nesauktu par komunistiem, bet partijas biedriem) un un komunistu ideoloģija bija absolūti vienaldzīga.

  • -1
    snaiperis999 19.04.2018, 17:47:55

    Mikem nevajag ne pierādījumus,ne atļauju,ne loģiskus pamatojumus.Mike ir varens,Mikem ir autoritāte,viņu visi ciena,Aiz viņa stāv policija un prokuratūra.Mike visus aizstāv un "ļoti loģiski spriež".Arī taisnu tiesu laikam man spriedīs.Un lai kāds āksts viņš arī ir,viņš tomēr ir krutais pacans.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 17:45:18

    Pilnīgi pietiekoši lai zinātu kas tas ir.Katrā ziņā darīju jau tad daudz ko,par lielākā daļa klusēja vai arī čukstējās savā ģīmenes lokā.Un mani par laimi arī neņemtu komunistu rindās. :D Tur jau tā lieta,ka daudzi nomainī aj un auro skaļlak par visiem un tēlo fanātikus patriotus.Sauc sevi par īsteniem latviešiem,taču paši jau lokās "visiem vējiem" līdzi.Es jau ziņoju ka 90-to gadu sākuma jau bija skaidra Latvijas nākotne ja nekas nemainīsies.Tātad attiecīgi apmēram varat saprast manu vecumu. :) 80-tajos vēl apmeklēju skolu un to beigās jau strādāju un apguvu pirmo profesiju.

  • -2
    snaiperis999 19.04.2018, 17:50:42

    Nu ja tev ir tāds nopietns vecums un tu esi tik ilgi tāds neciešams jefiņš,tad kāpēc tu vēl esi dzīvs?

  • -4
    Mike 19.04.2018, 17:57:31

    Klau tu pāķi,vēlēt nāvi kādam ir viszemiskākais . Taču gan jau tev tas nāks atpakaļ.Un jā..apdrošinies noteikti par savām kapeijkām.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 17:52:09

    Tāpēc ka tādi komunisti kā tu neko nevar izdarīt,jo ir mīzeļu armija.

  • -1
    snaiperis999 19.04.2018, 18:08:04

    Mike,Mike,Mike,usi susi-cui!!!Osti dūšīgi un meklē mani.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 18:26:20

    Man tevi jāmeklē personigi nav.Tu kā ģļēvais komunists fakta priekšā ierāvi asti kājstarpē un nobijes.Par to saruna jau beigta sen.Tāpēc aizver muti,ja nav ko teikt un neesi spējīgs sarunāt.Tikai lielīties proti pie datora sēžot caurām diennaktīm.Dzīvē esi vārgulis un parasta mutesbļoda,saprati PetrosJāni?

  • -4
    Mike 19.04.2018, 18:32:12

    Vel vairāk parādi savu trulumu! Aiz manis tie nestāv.Tādi ir likumi un to kārtība.Un tas attiecas uz visiem.It sevišķi tiem ,kurus esi te aizskāris.Es jau sen būtu sataisījis tev ziepes.Nesaprotu to sieviešu stiprās otrās puses,kuru dāmas tu atļlavies nosaukt par ielenēm.Par tādiem vārdiem smagi var saņemt.Taču tu jau kā jau mīkstais,šedi pie datora cauru diennakti,paraitē uz citu rēķina un vēl pat "dižs varonis" atļaujies aizskart sievietes.Domā ko raksti kaut reizi PetrosJāni dižais.Es tiesu nespriedīšu.Taču cilvēkus vienmēr esmu aizstāvējis.It sevišķi kad tādi kā tu dzērumā uzmācās un meitenes netiek galā.Man ir bijis vienalga cik liels bars ir priekšā.Skaidrs cipar bez vārda?

  • -1
    DZĪVNIEKS 19.04.2018, 18:45:56

    Lasu un brīnos kā tik cilveki viens otru neapvaino. Tikai viens jautajums
    kāpēc šie komentētaji slēpjas aiz izdomatiem vardiem un nevelas publiskot savu identitāti?

  • -5
    Mike 19.04.2018, 19:32:28

    Personīgi es tāpēc,lai tādiem kā Jus nerastos papildus jautājumi,kā arī vēlēšanās vēl iespējams būt draugu lokā.Saprotiet...ļoti daudz pazīstamu cilvēku ir labi draugi.Tāpēc arī vismaz pagaidām labāk palikšu zem nikname. ;)

  • -1
    krusttēvs vilhelms 23.04.2018, 06:32:47

    Mike- Tevi varētu iesūdzēt par pašapziņas, cieņas aizskāršanu !

  • -2
    snaiperis999 23.04.2018, 07:10:27

    Šaubos ka spriedums būtu notiesājošs,jo iespējams ka viņš ir nepieskaitāms.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: