nopietns cilvēks,vai ideots?

Tārps | 29.12.2017, 06:20:03 | 2665

Nesaprotu,ejot pa ielām pretīm nāk vairumā cilvēku,ka jādoma ka viņi visi nāk no kapiem.Tikpatkā visiem tikko būtu mātes mirušas.Ne mazāko smaidu sejā.Pmēgini kādu uzrunāt.Uzrūgs,pasūtīs tevi na..j,vai arī kā zombijs nobolīsies.Jūs teiksiet tā ir cilvēku mentalitāte.Muļķības.Kur paliek tā mentalitāte kad ir pabijis ārvalstīs.Vai varbūt,neaudzinātība,stulbums,prāta trulums.Neticiet man,nu tad ejot pa ielu pasveiciniet kadu nepazīstamu uz ielas....Ārzemēs tu pretī dzirdēsi heloy,vai smaidu.

Komentāri (34)

  • 0
    gunča 02.01.2018, 07:22:36

    "Patiesas atklāsmes un dievbijības pārņemtais" avs (auns) Kurzemnieks tik sludina pekstiņus,tādējādi darot sātanam tīkamu darbu.

  • -2
    Latvija pāri visām! 02.01.2018, 12:59:44

    Turi muti garīgās lietās, muļķa gunča!
    Tas tev nav vaimanāt par "smagos noziegumos apsūdzēto"!

  • 0
    Tārps 03.01.2018, 00:43:28

    Dievs tev,Kurzemniek runas māku ir iedevis,bet ar prātu un smadzenēm nav apdāvinājis,tākāturpini lūgt tālāk,varbūt ka apžēlosies

  • 0
    krusttēvs vilhelms 03.01.2018, 15:10:22

    es esmu nopietns cilvēks , domāju arī,ka eju pe ielu,kad gribu,tad smaidu, kad negribu nesmaidu. Es negribu smaidīt katram uz pasūtījuma. ārzemniekiem smaids ir viltots, mākslīgs- un tā ir tikkai tāda maska uzlikta . tā kā nevajag mums līdzināties citiem ārzemniekiem, mēs esam savādāki!

  • -1
    Latvija pāri visām! 03.01.2018, 17:51:43

    ??? Tev, Dievs, acīmredzot nav iedevis nedz pirmo, nedz otro, nedz trešo, ka tā uztraucies par mani...)

  • 0
    krusttēvs vilhelms 03.01.2018, 23:19:12

    Krustmātflorenc saka,ka Lembergs dara visu,lai Valsti izvestu no posta. Tad cik ilgi mums vēl jāgaida? Un ja viņš sadarbosies ar saskaņu un krieviem, vai mūsu Latvija Būs drošībā,ko?

  • 0
    Tārps 04.01.2018, 09:36:56

    Jā taisnība esam savādāki.Pieklājības nav,līdzcietības nav,normālu attiecību savā starpā nav.Apriet,apdi..t,aprunāt aiz muguras ooooo jāā,tas ir kā medus maizi appēst.Man kauns ka man pasē rakstīts ka esmu latvietis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: