Bezdibenis

Elgermīrs | 28.12.2017, 19:53:02 | 2593

Cik patiesībā- īstenībā- realitātē-dzīvē- ventspilī dzīvo iedzīvotāji?
Mēs te satraucamies par ceļiem, nenotīrītām ielām un Jockeriem/pokeriem no Piltenes diļļu laukie, bet lielākais ienaidnieks pilsētai ir iedzīvotāju skaits.
Kādreiz nogalēs pilsēta bija pilna, varbūt bija vairāk vardarbības un huligānisms, bet bija sajūta, ka pilsēta dzīvo, tagad izmirusi. Cilvēku pieplūdums vērojams tikai svētku dienās un visos pilsētas salūtos, kad katru reizi tiek atklāts jauns objekts.
Pilsēta jau attīstīta skaisti, bet kam, spokiem?
Tātad kāds ir iedzīvotāju skaits?

Otra lieta, laikam vairāk jautājums Ventspils pašvaldībai.
Pēdējo 5-10 gadu laikā kāpēc Ventspilī nav ienākuši lielie ēdinātāji, apģērbu veikali, būvniecības veikali. Jo neticas, ka Ventspilī negribētu atvērties kāds jauns ātrās ēdināšanas uzņēmums. Cik tautā runā, tad ja negrib dalīties ar laupījumu, tad durvis aizvērtas??

Komentāri (64)

  • -3
    Āmen 03.01.2018, 11:37:42

    Es jau sen domāju, ka Keda ir domes trollis, kurai maksā par pļūtīšanu šeit forumā. Viņa ir pelnījusi gada balvu par mīnusotākajiem komentāriem forumā.

  • -6
    keda 03.01.2018, 12:10:13

    Domā vesels :D Es toties jau sen esmu pamanījies, ka tie, kas pieprasa viedokļu dažādību, paši ir tikai, kas ar lielu necieņu izturas pret citu domām. Ja es nedomāju, kā tu, ja es neredzu Ventspilī tikai slikto, nenozīmē, ka es to daru par maksu. Es lepojos ar savu pilsētu, man ir prieks par tās panākumiem un kaitina neizdarība, nepaveiktais, neveiksmes, bet es par tām nesajūsminos un nenolieku visu un katru, kas ir paveikts! Āmen!

  • 0
    Māris 03.01.2018, 20:08:40

    Ventspils pilsētas dome >Manuprāt sen vajadzētu mēģināt noskaidrot patieso iedzīvotāju skaitu, tas, ka reāli nav ( Ventspils pilsētā deklarēti bija 39 286 iedzīvotāji), tas laikam ir skaidrs jebkuram, citu ticāmu datu nav.Varētu būt VID reālo nodarbināto skaitu.Tie , kas strādā ārzemēs vai Rīgā , jau reāli ir deklarēti Ventspilī, bet baža jau ir par faktisko iedzīvotāju skaitu, es domāju reāli varētu būt 25-26 000 patstāvīgu iedzīvotāju.

  • 0
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 04.01.2018, 17:31:11

    Atbild Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļa:
    Protams, jāpiekrīt, ka ne visi deklarētie iedzīvotāji ikdienā uzturas Ventspils pilsētā. Tādēļ papildus Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem informāciju par reālo iedzīvotāju skaitu, kas ikdienā uzturas pilsētā, apkopo Centrālās statistikas pārvalde. Saskaņā ar šiem datiem 2017. gada sākumā Ventspils pilsētā bija 35 362 iedzīvotāji, no kuriem darbspējas vecumā – 21,5 tūkstoši un līdz darbspējas vecumam un pēc tā – attiecīgi 14 tūkstoši iedzīvotāju. Pašvaldības rīcībā ir arī VID informācija par deklarēto nodarbināto skaitu, kas 2016. gadā bija 19 856 (šobrīd pēdējā pieejamā informācija). Ņemot vērā šo informāciju, noteikti nav pamata piekrist apgalvojumam, ka faktiskais iedzīvotāju skaits Ventspils pilsētā būtu Jūsu norādītie 25 līdz 26 tūkstoši vai mazāks.

  • 0
    Māris 03.01.2018, 20:30:17

    Papildinājums iepriekšējam komentāram, potenciālos investorus , un biznesa attīstītājus jau manuprāt interesē reālais patstāvīgo iedzīvotāju skaits visa gada garumā, nevis pilsētas svētkos promenādē saskaitītais.
    Tas ka 39 000 iespējams maksā kādus nodokļus Ventspilī ir labi, bet uz kafejnīcu un veikalu gan iet citur.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 03.01.2018, 22:56:56

    atkal gaušanās, cik grūti, nekā nav utt. čīkstuļ!
    Ventspilī dzīvot var, sakopta pilsēta, Cilvēki ir , varu iztikt bez cilvēkiem,jo māku pats aizpildīt laiku! Ēst grib? kādu dienu diēt nāks pa lab!

  • -3
    Āmen 03.01.2018, 23:24:38

    Izklausās, ka tu sūdu mucā arī varētu dzīvot. Galvenais, lai sakopts.

  • 0
    keda 04.01.2018, 10:03:03

    Gunč, bet tas tak ir labi, ka dziesmas ir dažādas? Nav labi, ja vieni kliedz tā, ka citus nedzird, vai klaigāšana ir tik skaļa, ka dzird tikai vienu. Ja izklaigājas un nonāk pie kopsaucēja, ir baigi labi. Jā, pie mums ne vienmēr tā ir, dažkārt liekas, ka kaut kas tiek ieņemts galvā un viss, bet pa lielam milzīgi feili ar to sataisīti nav. Lielākais gandrīz vai ir milzīgais skaits govju visapkārt :D

  • 0
    gunča 04.01.2018, 12:00:04

    Tev laikam bardaks patīk.

  • 0
    keda 04.01.2018, 09:18:47

    Izklausās, ka Āmens gan ir pasūtīts trollis, kura uzdevums ir klaigāt vienu un to pašu :)

  • 0
    gunča 04.01.2018, 09:42:32

    Par lielu nožēlu,keda,tu un tev līdzīgie pilsētas "patrioti" piekrīt tādam Amen,bet kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ jūs "dziedat nepareizu dziesmu".

  • 0
    Guantanamo 04.01.2018, 12:16:14

    Viss kartībā, kāds bezdibenis? Kamēr man bija maza alga, tad visā redzēju tikai negatīvo. Tagad ar lielu algu esmu pozitīvs.

  • 0
    Rasma 04.01.2018, 13:11:06

    Tieši tā, kad cilvēkam ir nodrošinātas pamatvajadzības un nedaudz paliek pāri viss ir kārtībā. Bet ja smagi strādājot nesanāk izdzīvošanai par apmierinātību nav iespējams runāt.

  • 0
    gunča 04.01.2018, 13:17:31

    Tā gan ir ,jā.Un visvairāk tas attiecas uz vadošiem un valdošiem un gandrīz visām augstām amatpersonām.

  • 0
    Anita 04.01.2018, 16:07:07

    Vai tad tas nebūtu normāli , ja visiem darba darītājiem ar algu pietiktu un drusku paliktu pāri nebaltai dienai, tad nebūtu tik drūma noskaņojuma visapkārt , tad būtu vairāk priecīgu cilvēku , smaidošu , laipnu , bet pagaidām lielākā daļa neredz iemeslu priekam , jo galvas aizņemtas ar rūpēm un raizēm par to ,kā izdzīvot .Ko līdz pacelt minimālo algu valstī , ja vēl nesaņēmuši jauno algu, jau saņem jaunumus par cenu pacelšanu daudzās jomās un tad no cerētā algas pielikuma čiks vien paliek, ja tikai vēl nepaliek lielāks robs maciņā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: