Ventas Balss, 14. marts, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītajā nedēļā Ziemeļīrijas pilsētā Belfāstā norisinājās pasaules čempionāts virves vilkšanā telpās, kurā piedalījās apvienotā virves vilkšanas klubu Velkonis, Ozoli un Līvbērze komanda. Latvijas komandu no virves vilkšanas kluba Velkonis pārstāvēja Māris Bože, Raimonds Oliņš, Toms Eņģelis un Kaspars Ješkins.

Pagājušajā nedēļā notikušas izmaiņas Latvijas piļu un muižu profesionālās organizācijas valdē. Tajā prezidenta amatu Padures muižkunga vietā turpmāk ieņems Roberts Grinbergs no biedrības Popes muiža.

Piektdienas pēcpusdienā Ventspils muzeja Amatu mājā svinēja skaistu jubileju. Senajai skolai – Kurzemē vecākajai skolas ēkai, kas saglabājusies līdz mūsdienām, atzīmēja 260. dzimšanas dienu.

Ventspils Augstskolas (VeA) bibliotēkā uz savu jubilejas benefici Es un mani liecinieki aicināja valodniece, franču valodas speciāliste, tulkotāja, VeA asociētā profesore un vadošā pētniece Astra Skrābane.

Lai vairākas reizes samazinātu izdevumus par elektroenerģiju vai ūdeni, nav obligāti jānomaina visa sadzīves un elektrotehnika pret jaunu un ekonomiskāku – pietiek pamainīt savus ikdienas paradumus. Tas neprasa izdevumus, toties ar uzviju atmaksājas. Par to pagājušajā nedēļā varēja pārliecināties energoefektivitātei veltīta semināra dalībnieki.

Ventas Balss arhīvs

21. jūnijs
18. jūnijs
14. jūnijs
11. jūnijs
7. jūnijs
4. jūnijs
31. maijs
28. maijs