Ventas Balss, 9. februāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils nav izņēmums kopējā tendencē, kas pēdējos gados vērojama Latvijas skolās. Tāpat kā citviet, arī mūsu skolās ir izplatīts mobings jeb psiholoģiskā vardarbība pret atsevišķiem skolēniem vai pat skolotājiem. Drošākais ceļš mobinga novēršanai ir – runāt par to.

Ventspils Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā Brenda Lelija viesojas jau otro reizi un piedalās latviešu valodas apguves programmā tulkotājiem. Oktobrī Nīderlandē dienasgaismu ieraudzīs Noras Ikstenas romāns Mātes piens Brendas tulkojumā, bet šī grāmata ne tuvu nav vienīgā viņas saikne ar Latviju.

Noslēdzies gandrīz četrus gadus ilgušais maratons iepirkumu konkursos par pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniegšanu reģionālajos maršrutos Ventspils daļā. Uzņēmums Ventspils reiss gatavojas parakstīt līgumu uz desmit gadu termiņu. Ventspils uzņēmumam darba kļūs vairāk.

Olimpiskā centra Ventspils vieglatlētikas manēžā notika Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem. Ventspili sacensībās pārstāvēja 20 sportisti un kopumā mūsējie izcīnīja 22 godalgas – 5 zelta, 10 sudraba un 7 bronzas medaļas. 

Neskatoties uz to, ka ziemas sezona tirgū tradicionāli ir klusāka – mazāk ir gan tirgotāju, gan pircēju –, iedzīvotāji arī šajā laikā aktīvi izmanto grāmatu apmaiņas iespēju. Tā ir iniciatīva, ko Ventspils tirgus aizsāka pirms nepilna pusgada, un pa šo laiku izpelnījusies ventspilnieku atzinību.

Ventas Balss arhīvs

23. februāris
20. februāris
16. februāris
13. februāris
9. februāris
6. februāris
2. februāris
30. janvāris