Ventas Balss, 26. janvāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Nesen sociālajos tīklos aktualizējās jautājums par atlaidēm skolēniem braukšanai sabiedriskajā transportā. Autotransporta direkcija šogad plāno ieviest sistēmu, kur, lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi, kā personu apliecinošs dokuments tiks pieņemta tikai eID karte.

Meža īpašnieki ceļ trauksmi, norādot, ka Briselē top direktīva, kas no 2030. gada aizliegs koksni, tai skaitā šķeldu, izmantot enerģijas iegūšanai. Latvijas eksperti gan mierina, ka vismaz šobrīd panikai nav pamata. Arī turpmāk apkurei varēs izmantot gan malku, gan šķeldu.

Ventspils pilsētas pašvaldība izvēlējusies negaidīt valsts budžeta apstiprināšanu un gadu sākusi ar pilnu jaudu, nekavējot iecerētos projektus. Par šī gada izaicinājumiem, neierobežotajām vēlmēm un ierobežotajiem resursiem, kā arī ventspilnieku spēju doties pret straumi Ventas Balss saruna ar pašvaldības izpilddirektora vietas izpildītāju Kasparu Vitenbergu.

Enerģiskākiem cilvēkiem nereti, dodoties pelnītā atpūtā, ir grūti nosēdēt mierā un gribas būt sabiedriski aktīviem. Šī iemesla dēļ pilsētā turpat pusgadu darbojas pensionēto pedagogu klubs Pīlādzis.

Pārventas bibliotēkā skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu radīto darbu izstāde Krāsu spēles, kurā, pārstāvot dažādus mākslas veidus, skolēni pauž savas sajūtas un demonstrē Mākslas skolā apgūtās prasmes.

Ventas Balss arhīvs

27. februāris
23. februāris
20. februāris
16. februāris
13. februāris
9. februāris
6. februāris
2. februāris