Ventas Balss, 6. decembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Sociālais dienests vairāku gadu garumā sadarbojas ar nevalstiskajām organizācijām, šobrīd tās ir 15, tai skaitā atbalsta centru ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš.

Ieguldot lielu darbu un pateicoties neatlaidībai, futbola akadēmijai Ventspils šogad izdevies gan palielināt audzēkņu skaitu, gan progresēt rezultātu ziņā, ne vien sasniedzot Latvijas čempionāta 1. līgu, bet arī labi cīnoties jauniešu turnīros.

Kopš pagājušās nedēļas, kad darbu sāka Saeimas komisijas, notiek aktīva likumprojektu izskatīšana. Ja Saeimas Prezidija un komisiju izveides posmā varēja just vēlmi lauzt iepriekšējās Saeimas aroganto attieksmi pret opozīciju un komisiju vadība uzticēta arī opozīcijas deputātiem, tai skaitā no Ventspils ievēlētajam Jānim Vucānam, tad pirmo likumprojektu izskatīšana uzstādījumam konstruktīvi sadarboties, šķiet, pārvilkusi svītru. Klimata ministrijas izveidi izrullē cauri balsojumiem, dodot pamatu lēmumu apšaubīt Satversmes tiesā.

Ziemas peldēšanas un norūdīšanās kluba Ventspils Jūras lauvas dalībnieki Nataļja Ņevostrujeva un Juris Siders izcīnījuši medaļas ziemas peldētāju sacensībās Tallinā.

Attīstot un uzlabojot veselības aprūpes infrastruktūru Ventspilī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā atklāta jaunizbūvētā operāciju zāle, kas aprīkota plānveida ķirurģisko operāciju veikšanai, tai skaitā ginekoloģiskā un otrolaringoloģiskā profila operācijām.

Ventas Balss arhīvs

3. februāris
2. februāris
31. janvāris
27. janvāris
26. janvāris
24. janvāris
20. janvāris
19. janvāris