Ventas Balss, 23. septembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Viena no Bāriņtiesas funkcijām un pienākumiem – prioritāri nodrošināt bērna vai aizgādnībā esošās personas tiesību un tiesisko interešu aizsardzību normatīvo aktu paredzētajos gadījumos. Plašāk par to stāsta Ventspils pilsētas Bāriņtiesas priekšsēdētājs ERVINS ALKSNIS.

Dodoties pie balsošanas urnām 1. oktobrī, Latvijas pilsoņi ne vien ievēlēs nākamos deputātus, bet dos novērtējumu arī esošajai izpildvarai – Artura Krišjāņa Kariņa valdībai. Nav noliedzams, ka izvēli daudz vairāk par skaistas nākotnes zīmēšanu partiju programmās bieži vien ietekmē tieši iepriekš doto solījumu izpilde, politiķu uzvedība un ministru darbi. Tādēļ Ventas Balss retrospektīvi atskatās uz Kariņa valdību.

Jau trīspadsmito reizi Ventspils muzejs ar pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu organizē mākslas plenēru. Šogad tas ieguvis jaunu nosaukumu – Agrīnais reālisms ir pārdzimis par J. F. Tīdemaņa mākslas plenēru.

Būt klātesošam mūsu pilsētai, reģionam un valstij būtiskos procesos – tāds ir ventspilnieka, Saeimas deputāta GUNDARA DAUDZES liktenis. Reiz – jaunākais galvenais ārsts valstī, tagad – pieredzes rūdīts profesionālis, kurš ar īpašām sajūtām gaida Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas atklāšanas svētkus jaunnedēļ.

Mūsu pilsētā turpinās sen aizsākta tradīcija – ikgadējās koku stādīšanas talkas. Vakar Vītolu ielā kopīgi iestādīti 35 vītoli. Koku stādīšanā aktīvi piedalījās arī BK Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis, Ventspils domes deputāte Kristīne Lemberga un olimpiskais čempions Dainis Kūla. Bet jau rīt, noslēdzot labiekārtošanas darbu aktīvo sezonu, iedzīvotāji tiek aicināti uz koku stādīšanas talku Pārventā, šogad labiekārtotajā iekšpagalmā Šķērsu ielā 1a.

Ventas Balss arhīvs

21. septembris
19. septembris
15. septembris
14. septembris
12. septembris
8. septembris
7. septembris
5. septembris