Ventas Balss, 20. septembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau pavisam drīz startē jaunais basketbola gads, savukārt vasaras sporta sezona gandrīz beigusies, tāpēc aicinājām uz saruna basketbola kluba Ventspils valdes priekšsēdētāju un Ventspils Olimpiskās vienības vadītāju ULDI BOITMANI, lai ne vien uzzinātu jaunumus, bet arī pieredzējušā speciālista skatījumu par sporta dzīves organizēšanu Latvijā.

Nedēļas izskaņā izglītības darbiniekus pārstāvošajai arodbiedrībai un Izglītības ministrijai izdevās panākt vienošanos un plānotais streiks tika atlikts. Notikušo komentē LIZDA Ventspils arodorganizācijas priekšsēdētājs Sergejs Paipals-Šulcs.

Gada balva tūrisma jomā ir papildu motivācija turpināt nodarboties ar to, kas patīk un sagādā prieku cilvēkiem. Tā iegūto tūrisma balvu novērtēja ventspilnieks Dainis Briedis, kuru daudzi zina kā kuģīša HippoCampus kapteini.

Spītējot lietum, priecīgā un enerģiskā gaisotnē aizvadīts 11. Ventspils maratons. Kā atzīst Ventspils Maratona kluba vadītājs Andris Valerts, lai arī šogad nevar izcelt kādu skrējēju personīgos rekordus, «skriešanas svētki izdevušies dvēseliski un sasniegts mērķis – iedot cilvēkiem to laimes hormonu»

Oktobrī Vecpilsētā, atjaunotā 18. gadsimta ēkā, durvis vērs zobārstniecības Klīnikas Zinta filiāle. Mūsdienīgos zobārstniecības kabinetos pacientus pieņems gan pieredzējuši, gan jaunie speciālisti. Viņiem talkā nāks unikāls rentgena aprīkojums.

Ventas Balss arhīvs

29. novembris
25. novembris
24. novembris
22. novembris
17. novembris
15. novembris
11. novembris
10. novembris