Ventas Balss, 9. septembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Valdība vienojusies, ka jau nākamgad būs pirmais iesaukums Valsts aizsardzības dienestā. Sākumā varēs pieteikties brīvprātīgi, bet jūlijā izlozes kārtībā obligātais iesaukums var iekrist jebkuram 18 gadus vecam jaunietim. Pabriks neslēpj, ka izlozes algoritms priekšroku dos gudriem un veselīgiem puišiem.

Ventspilī vakar atklāts Latvijā pirmais un pagaidām vienīgais Digitālās transformācijas centrs, kas izveidots ar mērķi paplašināt Digitālā centra jau esošo pakalpojumu klāstu mūžizglītības jomā pieaugušajiem.

Tārgales pagasta Elkšķenes iedzīvotāji ir nemierā ar kokmateriālu transportētāja sabojāto ceļu, kas ciema iedzīvotājus savieno ar pārējo pasauli.

Ventspilī dzīvojošie Ukrainas kara bēgļi pateicībā par sirsnīgo uzņemšanu un atbalstu arī paši vēlas sniegt palīdzību līdzcilvēkiem. Viens no palīdzības veidiem – darīt to, kas šobrīd padodas vislabāk, esot prom no mājām.

Olimpiskā centra Ventspils bāzēs noslēgusies vasaras sezona, kas beidzot bija tiešām karsta, turklāt ne tikai laika apstākļu, bet arī pasākumu un – jo sevišķi – apmeklētāju ziņā.

Ventas Balss arhīvs

29. novembris
25. novembris
24. novembris
22. novembris
17. novembris
15. novembris
11. novembris
10. novembris