Ventas Balss, 30. jūnijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šovakar Latvijas vīriešu basketbola izlase aizvadīs priekšpēdējo maču Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra pirmajā posmā, savā laukumā uzņemot Serbiju, cenšoties revanšēties par zaudējumu pirmajā savstarpējā mačā un nodrošināt pirmo vietu grupā.

Līdz vasaras beigām bijusī pirmsskolas izglītības iestāde Zīlīte Lielajā Dzirnavu ielā kļuvusi par mazu Ukrainas daļiņu. Šeit katru dienu notiek nodarbības un citi pasākumi ukraiņu pusaudžiem. Uz šīm telpām savu darbību pagaidām pārcēlusi arī ukraiņu biedrība Kobzar. Ukraiņu bēgļu mazākie bērni apmeklē Jaunrades nama vasaras nometni.

Ventspilī otrdien atkārtots 1997. gada jūnija maksimālās gaisa temperatūras rekords, proti, +33,1 grāds, kas līdz vakardienai bija augstākā Latvijā reģistrētā temperatūra šovasar.

Vairis Jankovskis ir uzticīgs paša iesāktajai tradīcijai – Līgo dienā nu jau astoto reizi viņš ar velosipēdu mēroja 280 km tālo ceļu no Cēsīm līdz Ventspilij. Vairim bija arī līdzbraucēji.

Vidusskolēni šonedēļ saņem vispārējās vidējās izglītības sertifikātus – daļai skolēnu to izsniedza izglītības iestādē trešdien, bet daļa sertifikātu kopā ar atestātu saņems izlaidumā šīs nedēļas izskaņā.

Šīs nedēļas izskaņā svētkus svinēs vidusskolu beidzēji. Pirmssvētku laikā tikāmies ar vienu no absolventiem – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēkni ALISI PLOTOVU, simpātisku, gudru, atsaucīgu, darbīgu un mērķtiecīgu jaunieti, kura cenšas izmantot katru iespēju, lai pilnveidotu savu personību, veidotu krāšņu zināšanu un pieredzes bagāžu, kā arī kaut ko dotu sabiedrībai.

Ventas Balss arhīvs

12. augusts
11. augusts
9. augusts
5. augusts
4. augusts
2. augusts
29. jūlijs
28. jūlijs