Ventas Balss, 28. jūnijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pēdējie mēneši labvēlīgus noteikumus vēja parku attīstībai audzējuši kā sēnes pēc lietus. Tieši vasaras saulgriežu sēdē valdība deva rīkojumu arī Latvijas valsts mežu un Latvenergo kopuzņēmuma dibināšanai. Nosaukumu tas vēl meklēs, bet vietas vēju parku būvniecībai jau atrastas, tai skaitā Ventspils novadā.

Latvijas–Lietuvas rallijkrosa šī gada čempionātā aizvadīts pirmais posms, kurā Yaris Cup klasē pārliecinoši uzvarēja ventspilnieks Linards Jasons.

Jūrkalnē, Muižkalnos mūs sagaida nama saimnieks MĀRIS DADZIS un viņa suns. Jau no laika gala, vēl Jūrkalnes pagastvecis būdams, viņš ir izcēlies ar nestandarta domāšanu un, šķiet, intuīcijas vadītu jušanu – kā būt pašam, kā vest kolektīvu un iet attīstības virzienā.

Ventspils reiss, piedaloties ikgadējā Latvijas Ilgtspējas indeksa izvērtēšanā, piekto gadu pēc kārtas saņēmis augstāko jeb Platīna atzinību. Savukārt Valsts vides dienests uzņēmumu apbalvojis ar Zaļā izcilības balvu 2022 autotransporta remontdarbnīcu kategorijā.

Ventspilnieki būs pamanījuši, ka jau otro vasaru Reņķa dārza stāvlaukumā darbojas āra kafejnīca – dzeltens vagoniņš, piedāvājot nobaudīt ātrās uzkodas un dzērienus. Neraugoties uz grūtībām, ēdinātāji nenolaiž rokas un turpina darboties savā jomā.

Aizvadītajā gadā visu Ventspils novada pašvaldības vadītāju ienākumi auguši salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, esot tādos pašos amatos.

Ventas Balss arhīvs

12. augusts
11. augusts
9. augusts
5. augusts
4. augusts
2. augusts
29. jūlijs
28. jūlijs