Ventas Balss, 16. jūnijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Olimpiskais čempions Kārlis Lasmanis pirms debijas profesionālajā 3x3 basketbola līgā Big 3 Latvijā piedalījās tradicionālajās sacensībās Saulkrastu kokteilis, palīdzot komandai Rīga tikt pie uzvaras un ceļazīmes uz Latvijas kausa finālu.

Šodien pie Saeimas ēkas Rīgā norisinās Latvijas izglītības darbinieku pikets. Tajā piedalās arī Ventspils pilsētas un novada pedagogi, pieprasot nodrošināt adekvātu samaksu un pildīt deputātu pašu dotos solījumus.

Atsaucoties uz iepriekšējā nedēļā publicēto rakstu par pieminekļa demontāžu Lūžņā, Ventas Balsij zvanīja kāds lasītājs. Viņam zināms, ka piemineklis atradies kapos un tam blakus veikti apbedījumi.

Atlikusi tikai pusotra nedēļa, lai izvirzītu kandidātus pilsētas Lielajai balvai un Balvai. Ventspilnieki vēl var iesniegt savus priekšlikumus pilsētas domē, izmantojot jebkuru sev izdevīgu veidu.

Pavisam drīz Ventspils sāks eksportēt dzeramo ūdeni. Tā uzkrāšanas termināli plāno būvēt Ventspils ostas teritorijā. Projekts sola izdevīgu biznesu arī pašvaldības uzņēmumam Ūdeka.

No Ventspils Rakstnieku mājas tikko projām devies krievu rakstnieks, dramaturgs ĻEVS NAUMOVS. Viņš šeit uzturējās ne pirmo reizi, taču tagad viss ir savādāk. Pasaule ir mainījusies. Krievija karo ar Ukrainu. Un mūsu saruna ir ne tik daudz par daiļliteratūru kā par dzīves skarbo realitāti.

Ventas Balss arhīvs

9. augusts
5. augusts
4. augusts
2. augusts
29. jūlijs
28. jūlijs
26. jūlijs
22. jūlijs