Ventas Balss, 19. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Juridiskas un struktūras izmaiņas skārušas Ventspils pilsētas domi. Pārmaiņas veiktas, lai nodalītu lēmējvaru un izpildvaru pilsētas pašvaldībā. Izveidota Ventspils domes administrācija.

Aizvadītajā sestdienā Jūrkalnē norisinājās vienpadsmitais festivāls jūras makšķerēšanā no krasta. Festivāla mērķis ir jūras zivju makšķerēšana, pieredzes apmaiņa, arī vides aizsardzības un dabas sakopšanas popularizēšana makšķernieku vidū.

Ja esat kļuvis par ceļu satiksmes negadījuma aculiecinieku vai dalībnieku, svarīgi pareizi rīkoties, lai maksimāli ātri novērstu avārijas sekas un izglābtu tajā cietušos cilvēkus. Pirmais, kas jāizdara, – jāpiezvana uz 112.

Dvēseles no dažādām dzīvēm var satikties šajā un turpināt iepriekšējā dzīvē nepabeigtās attiecības, sacīja Alberts Kokins. Varam vien minēt, vai viņa dvēsele jau sākusi nākamo ceļojumu, jo 3. jūnijā Alberts devās mūžībā, bet mums ir palicis viņa stāsts un interesantās atziņas.

Gaidot ziņas par Krīzes vadības padomes sēdē nolemto, izmantojam iespēju uzrunāt dažus Ventspils Augstskolas mācībspēkus. Viņu vidū arī nupat Latvijas Zinātņu akadēmijas atzinību saņēmušais Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra vadošais pētnieks Manfreds Leontijs Šneps-Šneppe.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris