Ventas Balss, 5. augusts, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Svarcēlājs Artūrs Plēsnieks pēc bronzas medaļas izcīnīšanas olimpiskajās spēlēs Tokijā neslēpa, ka uz startu īsti nav devies ar domu par godalgām, kas gandarījumu par paveikto tikai pastiprina.

Valsts policija atkārtoti brīdina iedzīvotājus par telefonkrāpnieku lielo aktivitāti. Pēdējās nedēļas laikā reģistrēti jauni krāpšanas gadījumi un to mēģinājumi: krāpnieki pielāgojuši shēmu un, zvanot iedzīvotājiem, stādās priekšā kā policijas darbinieki, mēģina iegūt no iedzīvotājiem bankas kontu pieejas un personu datus.

Jūnijā iznācis Ievas Rupenheites ceturtais dzejas krājums Palaidiet sievieti, tikko ar vīru, mākslinieku Jāni Kupču, divas nedēļās sabūts Latgalē. Valda Buša plenērā Viļakā tapušās eļļas gleznas no šodienas skatāmas Pārventas bibliotēkā – abu mākslinieku kopizstādē.

Šodien nevar apmeklēt pasākumus, ja nav sertifikāta, kas apliecina, ka esi vakcinējies vai pārslimojis Covid-19. Kāda ventspilniece, kas smagi cīnījusies ar šo slimību un tās izraisītām komplikācijām, diemžēl sertifikātu iegūt nevar.

Pašvaldībā darbs pilsētas apstādījumu plānošanai notiek savlaicīgi. Nākampavasar Ventspilī uzziedēs 173 600 sīpolpuķes.

Ventas Balss arhīvs

17. septembris
16. septembris
15. septembris
14. septembris
10. septembris
8. septembris
7. septembris
3. septembris