Ventas Balss, 30. aprīlis, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Lai nodrošinātu klientu pieprasījumu pēc produkcijas, gaļas pārstrādes uzņēmums SIA Miesnieks paplašina ražošanas telpas – patlaban uzņēmuma teritorijā Vārves pagasta Ventavā top ražošanas ēkas piebūve.

SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca var lepoties ar profesionāliem speciālistiem, kas savu darbu dara ne vien atbildīgi, bet arī pašaizliedzīgi. Aprīļa izskaņā par profesionālu darbu svinīgi sveiktas trīs Ventspils slimnīcas speciālistes – vecmātes Diāna Zaļepska un Gunta Cērpa un Infekciju slimību nodaļas virsmāsa Alla Rudenko.

12. maijā tiks atklāta Jura Presņikova fotoizstāde «Cimdiņa» bērni. Ventspilnieku apziņā viņš joprojām ir preses fotogrāfs. Tas ir kas vairāk par ordeni vai atzinību. Tā ir dzīve.

Mēbeļu centrs Gigant, kas Ventspils tirgū ienāca pirms vairāk nekā diviem gadiem, nostiprina savas pozīcijas mūsu pilsētā. Aprīļa sākumā, kad atcēla aizliegumu pārdot nepārtikas preces, tirdzniecības centrs Gigant sāka strādāt jaunā vietā – pilsētas kreisajā krastā,

Šīs nedēļas izskaņā pareizticīgie ventspilnieki sagaidīs Kristus Augšāmcelšanos. Šogad draudzes locekļi varēs piedalīties Lieldienu dievkalpojumos, tradicionālajā Krusta gājienā un iesvētīt Lieldienu kuličus un olas.

Popularizējot Ventspilī pieejamās aktivitātes, kuras suņu mīļi var baudīt kopā ar saviem ķepainajiem draugiem, ir izsludināts fotokonkurss Vau, Ventspils ķepas!.

Ventas Balss arhīvs

14. maijs
13. maijs
12. maijs
11. maijs
7. maijs
6. maijs
5. maijs
30. aprīlis