Ventas Balss, 9. aprīlis, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kādas 9-stāvu mājas dzīvokļu īpašnieki nolēmuši nomainīt pārvaldnieku. Jaunajam apsaimniekotājam māja tikusi ar lieliem parādiem un tehniskām problēmām. Otro mēnesi 9-stāvu māja atrodas starp diviem apsaimniekotājiem – iepriekšējais nenodod lietas, bet tagadējais nevar pilnvērtīgi apsaimniekot namu.

Uz tiesas sola sēdies vardarbīgs laupītājs un rūdīts zaglis, kurš apsūdzēts 15 noziegumu izdarīšanā. Pie sprieduma ticis arī viņa līdzdalībnieks trijās zādzībās.

Svētdien kārtējo Virslīgas maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, kas turklāt atkal spēlēs savā laukumā – pie mums viesosies teicami sezonu uzsākusī BFC Daugavpils komanda.

Šonedēļ turpinās strūklaku tehniskās apkopes darbi, lai jau drīzumā, iestājoties piemērotiem laikapstākļiem, tās varētu ieslēgt.

Lielākā daļa cilvēku visu mūžu nodzīvo ar vecāku doto vārdu un ir mierā ar to. Taču ir arī tādi, kas atskārš, ka vecāku dotais vārds nav īstais. Savukārt citi nolemj mainīt uzvārdu, turklāt ne tikai situācijas, kad apņem sievu vai iziet pie vīra.

Ir noslēgusies kandidātu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām. Zināms, ka ventspilniekiem 5. jūnijā būs jāizvēlas kāds no septiņiem kandidātu sarakstiem, bet Ventspils novada iedzīvotājiem – no trim sarakstiem.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts