Ventas Balss, 4. marts, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pensionāru pāris, kurus pilsētas Sociālais dienests izglāba no ziemas aukstuma, piešķirot viņiem divistabu dzīvokli, nesen saņēmis vēl vienu dāvanu – mēbeles no Krievijas Federācijas Ģenerālkonsulāta Liepājā.

Kurzemes rajona tiesa izskatījusi vairākas krimināllietas, kurās ventspilnieki apsūdzēti par automašīnu un veikalu apzagšanu.

Panākumu sērija Čehijas hokeja Ekstralīgā padevusies ventspilniekam Uvim Balinskim un viņa pārstāvētajai komandai Verva, kas pamanījās arī pieveikt turnīra tabulas galvgaļa komandas.

Pēc vairāku nedēļu ilga sala perioda brīvdienās un arī šīs nedēļas ieskaņā lielā daļā Latvijas upju bija vērojami iespaidīgi skati. Arī Ventu klāja dreifējoši un vietām sastrēguši ledus blāķi.

Pēc vakcinēšanās pret Covid-19 mirusi kāda sociālās aprūpes centra Selga kliente. 90 gadus vecajai sirmgalvei gan bijušas arī vairākas citas saslimšanas.

Koncertzāles Latvija viena gada jubilejas koncertperformance Viens ieguvusi balvu kategorijā Pārsteigums. Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio tiešraidē tika pasniegtas Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā Kilograms kultūras 2020.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts