Ventas Balss, 25. februāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Iesākusies atkārtota sākotnējā sabiedriskā apspriešana par vēja turbīnu parka ietekmi uz apkārtējo vidi. Parku plānots izveidot Tārgales un Popes pagasta teritorijā. Atkārtota apspriešana notiek saistībā ar turbīnu izvietošanas izmaiņām – trīs no tām tiks uzstādītas aptuveni kilometru tuvāk Ventspilij, nekā iepriekš bija plānots.

Neskatoties uz pirmās instances tiesas notiesājošo spriedumu, Aivaram Lembergam ir tiesības kandidēt pašvaldību vēlēšanās.

Latvijas vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru noslēdza ar diviem zaudējumiem, līdz ar to pirmo reizi kopš 1999. gada kontinenta meistarsacīkšu finālturnīrā nespēlēs.

Teātra nams Jūras vārti īstenojis jaunu, līdz šim nepraktizētu pieeju mākslas darbu eksponēšanā – nama logos (no Karlīnes un Loču ielas puses) skatāma Daugavpils Marka Rotko mākslas centra kolekcijas darbu izstāde.

Vienai no Vidumupītē mītošajām Kanādas zosīm laboratoriski apstiprināta augsti patogēnā putnu gripa. Pavisam Latvijā pagājušajā nedēļā šī slimība konstatēta 14 savvaļas ūdensputniem.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts