Ventas Balss, 18. februāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šodien aprit 100 gadi, kopš Latvijā izveidota dzimtsarakstu sistēma. Ventspilī dzimtsarakstu nodaļa sāka darboties pusgadu vēlāk – 1921. gada 1. augustā.

Pilsētas domē tiek apspriesta tūrisma infrastruktūras attīstība Staldzenē. Plānots izveidot jaunu nokāpšanas vietu pie jūras, skatu laukumu stāvkrastā, jaunas automašīnu stāvvietas, veloceliņus.

Kāds Ventspils novada iedzīvotājs notiesāts par savas dzīvesbiedres piekaušanu reibumā izraisīta strīda laikā.

Vēl divas pārbaudes spēles treniņnometnē Turcijā aizvadījuši FK Ventspils futbolisti, kas tikās ar divām Krievijas komandām un tika pie viena panākuma.

Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss Mana zeme skaistā, kurā bija pārstāvētas arī Ventspils un novada skolas. Veiksmīgākās skolēnu uzņemtās fotogrāfijas skolas saņēmušas dāvinājumā un eksponējušas izstādē.

Lai arī kovida laiks ieviesis savas negatīvās tendences, liekot daudziem maziem veikaliņiem un nelieliem tirgotājiem pārstāt darboties vai apturēt tirdzniecību uz laiku, kāds tomēr uzdrošinās iet pret straumi un rīkoties savādāk. Janvāra vidū Ventspilī durvis vēris jauns veikals – Bišumuižas medus studija, piedāvājot pircējiem dažādus medus produktus.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts